'Hoefkens pakt polepositie als opvolger Schreuder'

door
'Hoefkens pakt polepositie als opvolger Schreuder'

Aanstaande zondag kan Club Brugge zich op het veld van Antwerp voor de derde keer op rij tot landskampioen kronen. Voorlopig ligt alle focus van Blauw-Zwart nog op de titelstrijd, maar in de tussentijd wordt door de buitenwereld alvast druk gespeculeerd over de opvolger van Alfred Schreuder. Hij vertrekt na het seizoen immers naar Ajax.


Een snel antwoord hoeven we volgens Het Laatste Nieuws alleszins niet te verwachten. De krant stelt immers dat Vincent Mannaert en co niet halsoverkop een beslissing zullen nemen. Ook bij een goede afloop op de Bosuil kan het dus nog even duren vooraleer er witte rook uit de schouw komt in Jan Breydel, waar men uiteraard wel reeds druk in de weer is met de samenstelling van een shortlist aan kandidaten.

Naar verluidt overweegt Club daarbij onder andere sterk een interne piste, met name een promotie voor Carl Hoefkens. De assistent verdiende eerst zijn strepen in de Brugse jeugdwerking en kreeg de voorbije jaren ook als hulptrainer bij de hoofdmacht een alsmaar grotere rol. Nog volgens HLN ligt zijn naam zelfs niet zomaar op tafel. Daar klinkt het immers dat "Blauw-Zwart vooral in de richting van Hoefkens kijkt".

STREEPJE VOOR
Opvallend: in het lijstje kanshebbers van Het Nieuwsblad wordt hij niet genoemd. Wel luidt het daar dat de toekomstige T1 aandacht moet hebben voor de jeugd. In dat opzicht heeft Hoefkens, wiens kennis van de taal en onze competitie eveneens troeven zijn, alvast een streepje voor. Het ziet er dan ook naar uit dat hij momenteel in polepositie ligt voor de vacature, al vormt zijn gebrek aan ervaring dan weer een minpunt. Bovendien tonen ook KV Mechelen en KV Kortrijk belangstelling in zijn diensten.

LEES OOK: Plotse wending: 'Club vol voor aanvaller, huurdeal + optie'

Denkt u dat Hoefkens een geschikte kandidaat is?

Meest recent

Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

9
9
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

99
99
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

21
21
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

40
40
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

26
26
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

20
20
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

285
285
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

236
236
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

95
95
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

23
23
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

164
164
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

104
104
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

66
66
'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Eind augustus leek Loïs Openda nog een absolute droomtransfer te versieren toen hij RB Leipzig ...

98
98
'KV Mechelen verrast met Belgische coach'

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en is op acht speeldagen van het einde van de ...

185
185
'Waanzinnige transferzomer Club: meer dan 100 miljoen'

Club Brugge plaatste zich voor het tweede seizoen op rij voor de play-offs van de Champions League ...

426
426
'Union brengt exit bij Genk in stroomversnelling'

De wintermercato gaat zijn laatste weekend in en dus mogen er nog pittige discussies verwacht worden ...

417
417
‘Comebackbom bij Club Brugge? Fans slikken dit niet’

Plots duikt er naam op die voor verbazing en frustratie zorgt bij Club Brugge. Eén vraag ...

692
692
België doet geweldige coëfficiëntenzaak na Nederlands drama

Het is een zeer mooie Europese week geworden voor de Belgische clubs. Club Brugge, Union en KRC Genk ...

375
375
Karetsas niet gespaard ondanks heerlijke goal: "Jammer"

In de competitie blijft het stroef lopen voor KRC Genk, maar in de Europa League blijven de ...

97
97
'Bloedbad bij Marseille na drama in Brugge'

Bij Olympique Marseille zullen ze zich de wedstrijd tegen Club Brugge nog lang herinneren, zij het ...

122
122
'Genk krijgt meteen domper in volgende ronde EL'

KRC Genk sloot donderdagavond zijn campagne in de league phase van de Europa League af met een ...

254
254
Plotse wending: 'Club vol voor aanvaller, huurdeal + optie'

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt om middernacht definitief zijn deuren. Club ...

687
687
Bitterzoete zege Genk: "Dit is iets om trots op te zijn"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk in de Europa League. De Limburgers deden donderdag ...

82
82
Eindstand UEL: Nederlands bloedbad, tegenstanders Genk gekend

De League Phase van de Champions League zit erop. Donderdagavond werden alle wedstrijden van de ...

311
311

Meer sportnieuws