Spanje speelt donderdag tegen Tahiti in de groepsfase van de Confederations Cup en nagenoeg de hele voetbalwereld verwacht een monsterscore. Tahiti, dat vooral uit amateurs bestaat, moet echter wel met respect worden behandeld, zo vindt Andrés Iniesta.
"Het meeste respect voor de tegenstander heb je door te spelen op de toppen van je kunnen en het niet rustig aan te doen", zei Iniesta op de persconferentie. "Wij denken er niet aan Tahiti helemaal kapot te maken. We willen de wedstrijd proberen te winnen en door gaan naar de volgende ronde. Het is een voorrecht en een eer om in dit land en in het Maracanã stadion te spelen."
"We spelen niet alleen voor onszelf, maar ook voor de mensen die ons willen zien spelen en ons volgen, die zichzelf in ons zien en dat is een grote verantwoordelijkheid. Veranderingen in de opstelling? In Spanje zijn we allemaal basisspeler, omdat het niveau erg hoog is. Er zijn geen reserves. We gaan proberen te winnen en goed te spelen", zegt de speler van FC Barcelona.
LEES OOK:
Jonge Duivels kennen loodzware opdracht op EK U17