Club verliest mogelijk toptalent: "Hij twijfelt aan toekomst"

door
Club verliest mogelijk toptalent:

Alfred Schreuder levert goed werk bij Club Brugge, maar de talenten van eigen bodem zijn wel gezakt in de rangorde. Iemand als Noah Mbamba komt sinds het vertrek van Philippe Clement nog amper aan de bak. Volgens Het Nieuwsblad heeft de landskampioen een probleem.


Clement geloofde heel erg in de zeventienjarige Noah Mbamba, maar die komt onder Schreuder helemaal niet meer aan spelen toe. Hij moet tevreden zijn met matchen bij de beloften en dat voelt toch aan als een stap achteruit nadat hij voordien veel speelkansen kreeg bij de eerste ploeg. Tot overmaat van ramp heeft Mbamba nog maar een contract van één jaar. Club Brugge moet dus gaan beslissen: ofwel verkoopt het de speler, ofwel tekent hij alsnog bij.

CONCURRENTIE

Daar wringt echter het schoentje want de speler en zijn ouders twijfelen aan een verlengd verblijf in Brugge. Blauw-Zwart zal dus met een zeer goed sportief plan moeten komen om de speler nog in Brugge te houden. Mbamba werd het grote slachtoffer door de komst van Denis Odoi en met Mats Rits en Eder Balanta is de concurrentie enorm groot op het middenveld. Het is ook nog maar de vraag of Mbamba het zou zien zitten om volgend jaar met de beloften in Eerste Klasse B te spelen.

Club Brugge dreigt Mbamba dus mogelijk kwijt te spelen. De komende weken zullen beide partijen verder gaan onderhandelen, maar de tijd dringt. Vincent Mannaert en zijn team zullen er alles aan doen om het contract van de ex-speler van KRC Genk open te breken.

LEES OOK: Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Zal hij vertrekken?

Meest recent

Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Woensdagavond waren alle ogen gericht op de Champions League, maar ook in de Serie A werd er ...

0
0
Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

29
29
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

9
9
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

268
268
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

132
132
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

105
105
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

127
127
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

37
37
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

475
475
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

127
127
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

261
261
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

46
46
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

192
192
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

363
363
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

127
127
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

359
359
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

60
60
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

247
247
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

585
585
‘Keiharde breuk: Club Brugge dumpt absolute topspeler’

Bij Club Brugge staat er achter de schermen een harde beslissing op springen. Contracten, loonmassa ...

1396
1396
Vanaken en Mignolet gaan voor megastunt: "Dan kan alles"

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van. Het speelde 3-3 tegen Atlético ...

148
148
De Condé: "Kans groot dat hij KRC Genk verlaat"

Bij KRC Genk lopen heel veel spelers in de kijker. Head of Football Dimitri De Condé heeft ...

555
555
Spaanse pers ziet tal van uitblinkers bij Club Brugge

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van in het Jan Breydelstadion. Ze speelden ...

520
520
'Anderlecht krijgt gigantische opdoffer te verwerken'

RSC Anderlecht is op zoek naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi. De Brusselaars hebben ...

376
376
Leko baalt: Club met grote tegenvaller naar Madrid

Club Brugge speelde 3-3 tegen Atlético Madrid. Dat was al bij al een correct resultaat in het ...

313
313

Meer sportnieuws