'Ploegmaat Vertonghen verkast voor 100 (!) miljoen'

door
'Ploegmaat Vertonghen verkast voor 100 (!) miljoen'

Benfica heeft niet kunnen stunten in de Champions League. De Portugezen speelden in de terugwedstrijd van de kwartfinales 3-3 gelijk op het veld van Liverpool. Darwin Núñez nam de laatste Portugese treffer voor zijn rekening en zette de eindstand op het bord.


De 22-jarige Uruguayaanse spits liet zich daarmee nog maar eens opmerken op het hoogste niveau. In totaal was hij in de CL goed voor 6 doelpunten. In de Portugese competitie trof hij vooralsnog 25 keer raak, in evenveel wedstrijden. Knappe statistieken, die de aandacht trekken van verschillende Europese topclubs. Volgens The Daily Mail staan de Engelse clubs in de rij om de spits binnen te halen. Manchester United, West Ham United, Newcastle United en Arsenal zouden allemaal iets zie in de komst van de aanvaller.

Benfica lijkt zo in een sterke onderhandelingspositie te zitten. Het Portugese Record meent dan ook dat de club uit Lissabon maar liefst 100 miljoen euro denkt te kunnen vangen voor Núñez. Dat is een astronomisch bedrag, maar in de huidige voetbalmarkt is veel mogelijk, natuurlijk. Transfermarkt schat de marktwaarde van Núñez met 40 miljoen alvast een pak lager. De speler heeft nog een contract tot midden 2025 bij Benfica.

FELIX

Zo zou Benfica enkele jaren na de transfer van João Félix naar Atlético Madrid opnieuw stevig langs de kassa kunnen passeren. De Portugese aanvaller verkaste midden 2019 voor maar liefst 127,5 miljoen euro naar de Spaanse hoofdstad. Hij speelde er ondertussen al 11 duels, waarin hij goed was voor 29 goals en 15 assists. Afwachten of Núñez ook maar enigszins in de buurt zal komen van dat bedrag. 

LEES OOK: Mourinho terug naar Real Madrid? Special One reageert

Wie vind je beter?

Meest recent

Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

11
11
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

4
4
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

19
19
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

132
132
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

158
158
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

128
128
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

156
156
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

132
132
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

35
35
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

54
54
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

41
41
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

142
142
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

98
98
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

28
28
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

199
199
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

240
240
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

59
59
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

134
134
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

430
430
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

64
64
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

346
346
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

247
247
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

94
94
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

42
42
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

96
96

Meer sportnieuws