Xavi: "Ik maak me zorgen over hem, het is héél slecht nieuws"

door
Xavi:

De kwartfinale van de Europa League gisteravond was een nachtmerie voor FC Barcelona. De Blaugrana gingen in eigen huis met 2-3 de boot in tegen Eintracht Frankfurt. Op de koop toe werd uithangbord Pedri aan de rust gewisseld met een hamstringblessure.

Barça-coach Xavi maakt zich zorgen om de jonge spelmaker. De Spaanse pers suggereert dat het seizoen van Pedri er al kan opzitten. Barcelona trekt voorlopig een mistgordijn op over de blessure van de jonge Spanjaard. Met nog acht competitiematchen voor de boeg is het maar te hopen dat ze Pedri snel kunnen recupereren. 

Waar Xavi en bij uitbreiding verschillende spelers niet over te spreken vielen, was het grote aantal supporters van Eintracht Frankfurt in Camp Nou. “De sfeer was duidelijk niet in ons voordeel, de club onderzoekt wat er mis ging. En de spelers willen dat heel graag weten, want dit leek wel een finale met evenveel fans van beide teams", aldus Xavi. 

DROOMDEN VAN EINDWINST
Barcelona streed nog op verschillende fronten mee en schatte zichzelf als grote kanshebber voor eindwinst in de Europa League. “Het is een zware teleurstelling. We hoopten dit tornooi te kunnen winnen, dan ben je ontgoocheld als je er nu al uit gaat", benadrukt Xavi de teleurstelling van het collectief. 

Frankfurt stond goed georganiseerd te spelen en Barcelona faalde in de Duitsers echt pijn te doen. De Barcelonezen betaalden balverlies cash, wat uiteindelijk de doodsteek werd. "We moeten ons nu focussen op de competitie en hier uit leren. We moeten constant gaan presteren, want anders kan je zoals hier zomaar verliezen", verlegt Xavi de focus. 

LEES OOK: Meteen averij: eerste slipper Ajax nu al een feit

🔥 Wat iedereen nu leest

‘Schoktransfer Vincent Janssen naar Eredivisie’
‘Schoktransfer Vincent Janssen naar Eredivisie’

Barcelona verloor verdiend, Frankfurt was beter

Meest recent

'Grote kuis in Gent: volgend slachtoffer Leko bekend'

AA Gent wist deze zomer al heel wat overtollige ballast te dumpen, maar de komende weken staat er ...

456
456
D-Day voor Club Brugge: 20 miljoen op het spel

Met een fraaie 1-3 zege in Glasgow nam Club Brugge dinsdag meteen een optie op de lucratieve League ...

218
218
Luxeproblemen bij Union: Pocognoli reageert

Het was de voorbije zomers telkens puzzelen voor Union met het vertrek van heel wat smaakmakers. Dat ...

33
33
Heynen reageert scherp na kritiek op Genk

Ook voor KRC Genk begint deze week het Europese avontuur. De Limburgers moeten pas in de play-offs ...

101
101
Ulderink schept duidelijkheid over vertrek bij Antwerp

Antwerp begon dit seizoen alweer met een nieuwe trainer. De Great Old schoof Stef Wils door naar de ...

55
55
Club Brugge balanceert op een bom met Tzolis

Club Brugge sloeg een monsterbod van 32 miljoen euro op Christos Tzolis af. De Griek blijft, het ...

818
818
'Boniface krijgt alsnog een knaltransfer'

Victor Boniface is niet langer de duurste uitgaande transfer ooit van Union, want de landskampioen ...

61
61
'Lukaku verbaast compleet met beslissing na blessure'

Romelu Lukaku kreeg de voorbije dagen een mokerslag te verwerken. De Rode Duivel viel vorige week ...

168
168
Charleroi haalt nog versterking in Ligue 1

Charleroi lijkt nog een druk einde van de transferperiode tegemoet te gaan. Er hangen immers nog de ...

16
16
Vanhaezebrouck vreest enorm pijnpunt bij Club Brugge

Club Brugge heeft ondanks een woelige zomer dit seizoen tot dusver een nette start genomen. Het won ...

572
572
'Standard jubelt: eindelijk oplossing voor dure flop'

Standard liep vorige week tegen een eerste nederlaag van het seizoen aan. De Rouches gingen met ...

93
93
‘Schoktransfer Vincent Janssen naar Eredivisie’

Antwerp moest de voorbije jaren op financieel vlak terugschakelen. Dat betekende dat het elke ...

846
846
Anderlecht krijgt goed & slecht nieuws uit ziekenboeg

In de play-offs van de Conference League krijgt RSC Anderlecht donderdag AEK Athene over de vloer. ...

531
531
'Hoofdpijn voor De Condé: 5 dossiers baren Genk zorgen'

KRC Genk slaagde er tot dusver wonderwel in om de kleedkamer bij mekaar te houden. Ook op inkomend ...

501
501
'Club Brugge houdt adem in: toptalenten richting exit?'

Club Brugge gaf deze zomer al ongeveer 36 miljoen uit aan vijf zomeraanwinsten. Hoewel er naar ...

742
742
'Overmars onthult masterplan: Antwerp boort goudmijn aan'

Drie jaar na Den Dubbel reiken de bomen niet langer tot de hemel bij Antwerp, dat om diverse redenen ...

633
633
RSCA-pion haakt om dramatische privé-reden af voor AEK

Anderlecht staat voor een cruciale week. Het moet in een dubbele confrontatie met AEK Athene ...

450
450
Mechele onthult zeer straffe ambitie bij Club Brugge

Club Brugge beleefde dinsdag een geweldige avond in Glasgow, want dankzij een 1-3-zege tegen Rangers ...

413
413
'KV Mechelen duwt door voor offensieve versterking'

KV Mechelen zag deze week nog een sterkhouder vertrekken, want Rafik Belghali koos voor een ...

214
214
Opvolger Hasi? Oude bekende solliciteert bij Anderlecht

Anderlecht sloeg deze zomer nog maar eens een nieuwe richting in. Het trok daarbij voluit de kaart ...

359
359
'Club Brugge wrijft zich in handen na transferwending'

Club Brugge beleeft een zeer drukke zomermercato. Daarbij zag het ook al heel wat smaakmakers ...

657
657
'Aster Vranckx verrast met terugkeer in Serie A'

De transfermarkt is nog iets meer dan twee weken open en er zullen ongetwijfeld ook nog de nodige ...

94
94
'Club Brugge heeft volgende transferslag al klaarstaan'

Club Brugge ging dinsdagavond met 1-3 winnen op het veld van Rangers en zette daarmee een enorme ...

1005
1005
Patrick Goots opent nieuw hoofdstuk dat niemand zag aankomen

Patrick Goots stond altijd bekend als een 'goalgetter pur sang'. De aanvaller maakte bij ...

215
215
Voormalig RWDM-voorzitter Vermeersch is overleden

De voorbije jaren beleefden een aantal Belgische traditieclubs turbulente tijden. Bij RWDM Brussels ...

0
0

Meer sportnieuws