Kahn verrast na schokkende CL-uitschakeling Bayern

door
Kahn verrast na schokkende CL-uitschakeling Bayern

De voetbalwereld daverde gisteren op zijn grondvesten. Er was niet alleen de heerlijke confrontatie tussen Real Madrid en Chelsea, maar ook de onverwachte uitschakeling van Bayern München. Der Rekordmeister kwam in eigen huis niet verder dan een 1-1-gelijkspel tegen Villarreal.


De heenwedstrijd was namelijk op 1-0 geëindigd voor de Spanjaarden. Arnaut Danjuma (ex-Club Brugge) maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Bayern had in eigen stadion niet lang na de rust een voorsprong te pakken via - wie anders dan - Robert Lewandowski. Die bonus kon het echter niet vasthouden of vergroten. Chukwueze scoorde twee minuten voor tijd de gelijkmaker. De Duitsers konden daarna niet meer scoren, waardoor zowaar Villarreal een ticket mocht boeken voor de halve finales.

In Duitsland kwam de uitschakeling van Bayern hard aan. Verschillende media trokken hard van leer. Kicker denkt dat de club dringend nood heeft aan vers bloed. "De Duitse recordkampioen draait dit seizoen met veertien spelers van topklasse, onder die categorie wordt het al heel snel minder. Om de concurrentiestrijd te bevorderen, zijn meer gelijkwaardige spelers nodig", klinkt het.

KAHN BLIJFT RUSTIG

Oliver Kahn, de directeur van Bayern, kroop in zijn pen op Twitter. Ook de ex-doelman was zwaar ontgoocheld. "Een zeer bittere en teleurstellende avond voor ons en alle fans. Onze spelers gooiden alles erin en geloofden altijd in doorkomen. Deze confrontatie hebben we niet in München verloren. Toch zijn we voor de tweede keer op rij uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League", aldus Kahn. "Het is nu zaak om de juiste conclusies te trekken, om de koers uit te zetten voor het komende seizoen. Eerst is het tijd om ons volledig op het kampioenschap te concentreren", blijft hij wel verrassend rustig.

LEES OOK: Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Moet Bayern dringend nieuwe spelers kopen?

Meest recent

Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

31
31
Napoli wipt Milan: uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

26
26
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

65
65
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

255
255
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

408
408
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

178
178
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

212
212
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1113
1113
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

305
305
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

335
335
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

121
121
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

304
304
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

166
166
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

76
76
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

78
78
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

777
777
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

160
160
Biebauw doet boekje open over ontslag bij Club Brugge

In het zog van Nicky Hayen bedankte Club Brugge vorige week ook Wouter Biebauw voor bewezen ...

453
453
Garcia dropt bommetje: Vertonghen terug bij Rode Duivels?

Een week na Vincent Mannaert was het donderdag de beurt aan Rudi Garcia om de verzamelde pers te ...

116
116
'De Condé verrast: KRC Genk richt vizier op Hoefkens'

KRC Genk besloot maandag om afscheid te nemen van Thorsten Fink. Sindsdien wordt er uiteraard druk ...

559
559
Antwerp luidt alarmbel: rampscenario voor Overmars

Dankzij een negen op negen, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de Croky Cup, ...

268
268
'Leko drukt stempel: wissel van de wacht bij Club Brugge'

Ivan Leko heeft zijn competitiestart bij Club Brugge niet gemist, want ondanks een barslechte eerste ...

805
805
Met De Cat naar WK? Garcia geeft selectiehint

De voorbije maanden is Nathan De Cat op indrukwekkende wijze ontbolsterd bij Anderlecht. Na zijn ...

198
198
JPL-smaakmaker brengt Club en Anderlecht transferboodschap

Binnen een tweetal weken gaat de wintermercato van start. Zowel bij Club Brugge als Anderlecht ...

231
231
'Club Brugge gruwelt: Barça wil toptalent wegkapen'

Club Brugge zette de voorbije jaren enorme stappen in zijn jeugdopleiding en plukt daar alsmaar meer ...

469
469

Meer sportnieuws