Kahn verrast na schokkende CL-uitschakeling Bayern

door
Kahn verrast na schokkende CL-uitschakeling Bayern

De voetbalwereld daverde gisteren op zijn grondvesten. Er was niet alleen de heerlijke confrontatie tussen Real Madrid en Chelsea, maar ook de onverwachte uitschakeling van Bayern München. Der Rekordmeister kwam in eigen huis niet verder dan een 1-1-gelijkspel tegen Villarreal.


De heenwedstrijd was namelijk op 1-0 geëindigd voor de Spanjaarden. Arnaut Danjuma (ex-Club Brugge) maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Bayern had in eigen stadion niet lang na de rust een voorsprong te pakken via - wie anders dan - Robert Lewandowski. Die bonus kon het echter niet vasthouden of vergroten. Chukwueze scoorde twee minuten voor tijd de gelijkmaker. De Duitsers konden daarna niet meer scoren, waardoor zowaar Villarreal een ticket mocht boeken voor de halve finales.

In Duitsland kwam de uitschakeling van Bayern hard aan. Verschillende media trokken hard van leer. Kicker denkt dat de club dringend nood heeft aan vers bloed. "De Duitse recordkampioen draait dit seizoen met veertien spelers van topklasse, onder die categorie wordt het al heel snel minder. Om de concurrentiestrijd te bevorderen, zijn meer gelijkwaardige spelers nodig", klinkt het.

KAHN BLIJFT RUSTIG

Oliver Kahn, de directeur van Bayern, kroop in zijn pen op Twitter. Ook de ex-doelman was zwaar ontgoocheld. "Een zeer bittere en teleurstellende avond voor ons en alle fans. Onze spelers gooiden alles erin en geloofden altijd in doorkomen. Deze confrontatie hebben we niet in München verloren. Toch zijn we voor de tweede keer op rij uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League", aldus Kahn. "Het is nu zaak om de juiste conclusies te trekken, om de koers uit te zetten voor het komende seizoen. Eerst is het tijd om ons volledig op het kampioenschap te concentreren", blijft hij wel verrassend rustig.

JOUW MENING TELT:
Moet Bayern dringend nieuwe spelers kopen?

Meest recent

'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

38
38
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

29
29
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

481
481
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

389
389
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

335
335
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1183
1183
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de voorbije jaren geregeld zaakjes met elkaar. Dit keer hoopt Marc ...

348
348
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

439
439
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

372
372
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

177
177
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

125
125
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

116
116
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

177
177
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

71
71
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

529
529
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

162
162
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

380
380
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

62
62
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

88
88
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

560
560
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

115
115
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

132
132
'Club houdt been stijf: Standard doet nieuw voorstel'

Marc Wilmots koestert grote plannen als sportief directeur bij Standard. Met Mircea Rednic haalde ...

762
762
Rik Verheye haalt snoeihard uit: "Ze zijn fake!!!"

Bij het brede publiek was Rik Verheye al lange tijd bekend als een steengoed acteur. De man van ...

243
243
"Ik wens Xabi Alonso totaal geen succes toe bij Real Madrid"

Voor Real Madrid begint het WK op woensdagavond. Dan openen ze hun toernooi met een clash tegen de ...

374
374

Meer sportnieuws