'Xavi zet druk op Barça voor verlenging sterkhouder'

door
'Xavi zet druk op Barça voor verlenging sterkhouder'

Het zijn zeer drukke maanden voor FC Barcelona, waar nu al werk gemaakt wordt van de ploeg voor volgend seizoen. Niet alleen wordt er daarom nu al gepraat met een aantal transfervrije doelwitten, ook de contracten van een aantal sterkhouders staan ter discussie. Eén van hen lijkt zelfs zwaar op weg naar de uitgang, maar daar wil Xavi nog een stokje voor steken.


Barça vond nog steeds geen akkoord om het aflopende contract van Sergi Roberto te verlengen. De 30-jarige middenvelder kreeg een voorstel om voor twee jaar bij te tekenen, maar ging daar niet mee akkoord. Roberto ging immers akkoord om net als andere sterkhouders in te leveren en de uitbetaling van zijn loon over een langere periode te spreiden, maar Barça zou willen dat hij nog meer inlevert dan spelers als Piqué al deden.

Daardoor zijn de onderhandelingen in een impasse beland, maar volgens Mundo Deportivo zet Xavi druk om alsnog tot een akkoord te komen. De trainer verklaarde zowel intern als publiekelijk al dat hij hoopt dat Sergi Roberto alsnog aan boord zal blijven. Het bestuur zou daarom de deur blijven openhouden voor de speler, al lijkt het ook niet van plan zijn voorstel aan te passen.

REMONTADA
Als er toch geen akkoord zou komen, zou Barça een rasecht product van La Masia verliezen. Sergi Roberto was immers al zowat zijn hele voetballeven in Camp Nou actief, nadat hij op zijn veertiende aansloot in de jeugdopleiding van Barça. Hij heeft maar liefst 316 wedstrijden in het A-elftal achter zijn naam staan. Roberto staat vooral in het collectief geheugen gegrift als de man die de beslissende treffer maakte in de fameuze Remontada tegen PSG in de Champions League in 2017.

LEES OOK: Neymar in zak en as na niet-selectie Brazilië: géén WK?

Moet Barça er alles aan doen om hem te houden?

Meest recent

Club NXT vernedert Atletico en schrijft geschiedenis

Club NXT heeft een nieuwe pagina bijgeschreven in zijn sprookje in de Youth League. De Brugse ...

107
107
Jackpot Cercle: ‘AS Monaco klopt aan met miljoenen’

Cercle Brugge kijkt dit seizoen weer tegen degradatiezorgen aan, maar toch zijn er enkele ...

24
24
Nieuwe TD Anderlecht direct met kopzorgen: drie dossiers

Het rommelt achter de schermen bij RSC Anderlecht. Jeremy Taravel mag als hoofdtrainer het seizoen ...

117
117
‘Monstertransfer Mika Godts in stroomversnelling'

Mika Godts is dit seizoen één van de lichtpunten bij Ajax. De buitenspeler is aan een ...

36
36
‘Penders krijgt groot nieuws: toekomstplan bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Nog voor zijn doorbraak bij KRC Genk legde Chelsea 20 ...

50
50
Waanzin: Openda trekt in voormalige villa van Ronaldo

Terwijl Loïs Openda nog naar zijn beste vorm aan het zoeken is bij Juventus leeft de Rode ...

27
27
Alderweireld eregast: supporters roepen om comeback

Toby Alderweireld kende een straffe carrière als speler. De voormalige Rode Duivel maakte ...

56
56
Kompany plots met de handen in het haar bij Bayern

Vincent Kompany kent een topseizoen bij Bayern München. De titel in de Bundesliga lijkt al een ...

41
41
Anderlecht-pion op brandstapel na KVM-uitspraken

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag onderuit tegen KV Mechelen en is plots niet meer zeker van ...

315
315
Vijf Club-groeibriljanten ontploffen: “Allerhoogste niveau”

Club NXT neemt het om 14u op tegen Atlético Madrid in de kwartfinale van de Youth League. Het ...

146
146
'Rode Duivels pakken uit: shirts tot 2034 én hoofdsponsor'

Het WK 2026 komt er aan en de Koninklijke Belgische Voetbalbond is achter de schermen al druk bezig ...

106
106
‘Exit Bertaccini? Anderlecht hakt transferknoop door'

Adriano Bertaccini was afgelopen speeldag kop van jut tegen KV Mechelen. De aanvaller scoort weinig ...

444
444
TRANSFERUURTJE: ‘Alweer jackpot Club, leegloop Anderlecht’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

171
171
Club Brugge-talenten gewild: “Clubs als Barcelona…”

Club Brugge is de afgelopen seizoenen aan een straffe opmars bezig. Blauw-Zwart maakt enorm veel ...

189
189
Dreigt boot te zinken voor Coucke? Ondernemer reageert fors

De zorgen stapelen zich op rond Marc Coucke. Wat begon als een sportief dipje bij RSC Anderlecht, na ...

98
98
‘Man Utd all-in voor Godts: gigantisch prijskaartje’

Mika Godts speelt dit seizoen de pannen van het dak bij Ajax. De aanvaller zit al aan 15 doelpunten ...

110
110
‘Belgische clubs gaan vol voor doelpuntenmachine’

De reguliere competitie in België is bijna gedaan en de Play-Offs komen eraan. Veel clubs zijn ...

208
208
Neymar in zak en as na niet-selectie Brazilië: géén WK?

Carlo Ancelotti heeft de selectie van de Braziliaanse nationale ploeg voor de komende ...

54
54
‘Enorm drama voor Belgisch toptalent Noah Fernandez'

PSV zit ni zak en as. Belgisch toptalent Noah Fernandez verlengde zijn contract in Eindhoven en ...

55
55
Vanaken doet monden openvallen: Stankovic en co kijken ogen uit

Club Brugge kon zondagavond opgelucht ademhalen. Na de eerste onderzoeken werd geen zware blessure ...

575
575
Joos vernietigend voor VAR: "Stroompanne of goeie koffie"

De ontknoping van de reguliere competitie draait op volle toeren. En dus worden de beslissing van de ...

186
186
De Cat mee naar WK? Defour velt helder verdict

Nog 86 dagen te gaan tot aan de openingswedstrijd, maar er wordt nu al druk gespeculeerd over de ...

242
242
Puzzelwerk Hayen: logische vervanger El Ouahdi staat klaar

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een plek in de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor ...

237
237
'Bliksemtransfer Tresoldi: Club Brugge vraagt forse som'

Nicolo Tresoldi scoort de laatste weken het ene doelpunt na het andere. Het zal voor Club Brugge dan ...

709
709
Brandon Mechele dropt mysterieus bericht: fans in shock

Brandon Mechele is één van de grote publiekslievelingen bij de Brugse fans. De ervaren ...

324
324

Meer sportnieuws