RSC
Anderlecht ziet af van de vriendschappelijke wedstrijd tegen Excelsior Virton. De landskampioen kon geen geschikte datum vinden voor een oefenwedstrijd tegen de kersverse tweedeklasser. Frank Defays, trainer van Virton, baalt van de afzegging van
Paars-Wit.
"We zijn teleurgesteld", aldus de succestrainer in gesprek met
Sudinfo. "Maar we begrijpen dat Anderlecht niet iedereen plezier kan doen." Anderlecht en Virton spraken nochtans in maart af om in de voorbereiding op het nieuwe seizoen tegen elkaar te spelen.
Anderlecht begint op 24 juni aan de voorbereiding op het komende seizoen. De formatie uit Brussel oefent in aanloop naar het nieuwe seizoen onder meer tegen Roeselare, Knokke en RFC Luik. Ook de Nederlandse clubs WKE Emmen, Alcides en FC Dordrecht nemen het op tegen Anderlecht.
LEES OOK:
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'