Vel Clement gered? Monaco kleineert pover PSG

400 stemmen
Vel Clement gered? Monaco kleineert pover PSG

De voorbije dagen weerklonken heel wat geruchten omtrent een vroegtijdig ontslag van trainer Philippe Clement bij AS Monaco. Maar onze landgenoot lijkt zijn vel voorlopig te hebben gered. Zo wonnen de Monegasken zondagmiddag verrassend van leider Paris Saint-Germain met duidelijke 3-0-cijfers.


Monaco was de voorbije weken weggezakt in het klassement en sneuvelde in de Franse beker. Donderdag volgde dan weer een pijnlijke uitschakeling in de Europa League. Het toonaangevend L'Equipe kwam zaterdag dan ook met het nieuws naar buiten dat de job van Clement aan een zijden draadje hing. Monaco ontkende die berichtgeving weliswaar, toch kon er tegen PSG best een reactie volgen. En die kwam er ook.

Mede door het zwakke optreden van de Parijzenaars, die een zieke Lionel Messi moesten missen, kon Wissam Ben Yedder de Monegasken op een fraaie wijze op voorsprong zetten (zie video onderaan). In het slot van de eerste helft kreeg PSG wel enkele kansen, maar Monaco hield stand. En na de pauze kon Kevin Volland er zelfs 2-0 van maken.

BEN YEDDER MET DOODSTEEK
Dat bleek de genadeklap voor een bijzonder pover PSG. Ben Yedder legde de 3-0-eindstand uiteindelijk van op de stip vast. Door deze zege klimt Monaco naar de een voorlopige zevende plaats in het klassement. Het valt af te wachten of dat voldoende is voor Clement om zijn job tijdens de interland-break te behouden. De Parijzenaars blijven dan weer ruim aan de leiding staan, maar daarmee is ook al het positieve gezegd.

LEES OOK: 'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Clement maakt het seizoen bij Monaco vol ...

Meest recent

'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

2
2
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

6
6
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

108
108
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

55
55
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

49
49
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

466
466
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

52
52
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

93
93
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

133
133
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

745
745
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

57
57
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

499
499
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

352
352
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

716
716
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

701
701
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

120
120
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

414
414
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

710
710
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

349
349
WK-joker Duivels: "Qua snelheid niet onderdoen voor Doku"

De groepsfase van het wereldkampioenschap zit erop, het echte werk kan nu beginnen. De Rode Duivels ...

190
190
Knock out-fase WK 26: één topfavoriet zwaar in het voordeel

De groepsfase van het WK 2026 zit erop en dus staat het volledige schema voor de rest van het ...

222
222
'De Zerbi op wenken bediend: nieuwe megatransfer Spurs'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

206
206
Invaller Duivels krijgt tik op vingers: "Pas daarmee op!"

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

356
356
Vanaken krijgt kans: Proto en Vanden Borre gaan volledig los

Maar heel wat kenners en supporters al een poosje om vraagden, werd zaterdagochtend ook beantwoord. ...

909
909
Kevin De Bruyne blijft ook nu weer iedereen verbazen

Terwijl de Rode Duivels zich opmaken voor de knock-outfase van het WK, is er één man ...

139
139

Meer sportnieuws