Beerschot vernietigend: "Ongelooflijk, schandalig, hallucinant"

door
Beerschot vernietigend:

De degradatie naar 1B lijkt stilaan onvermijdbaar te worden voor Beerschot VA. Nochtans konden de Mannekes zondagmiddag de hoop op een miraculeuze ommekeer doen aanwakkeren met een goed resultaat op Antwerp FC. Maar ondanks een goede wedstrijd ging Beerschot toch weer onderuit: 2-1.


Vlak na de match was er echter weinig plaats voor teleurstelling, in het kamp van de bezoekers heerste vooral ongeloof en woede. Zo was men niet te spreken over de wedstrijdleiding. In de eerste helft werd een mogelijke strafschop op Ilias Sebaoui immers niet gegeven. Na de pauze werden dan weer vraagtekens geplaatst bij de uitsluiting van Thibault De Smet. En vooral het afgekeurde doelpunt van Lawrence Shankland deed heel wat stof opwaaien.

Achteraf werd dan ook scherp gereageerd. "Zoals wel vaker dit seizoen beslist de arbitrage over ons lot", stelde verdediger Jan Van den Bergh bij Eleven Sports. "Mensen op die de beelden bekeken, zijn ervan overtuigd dat 3 grote beslissingen in ons nadeel werden gefloten." Die mening deelde ook trainer Greg Vanderidt: "we worden opnieuw geflikt." En de Tweet die de geblesseerde Frederic Frans deelde (zie onderaan), liet eveneens weinig aan de verbeelding over.

ZELDEN GEZIEN
De onvrede wordt overigens gedeeld in alle geledingen van de club. In het wedstrijdverslag op de clubwebsite, werd de scherpe taal bijvoorbeeld niet geweerd. "Ongelooflijk, schandalig en hallucinant... dat zijn de woorden die spontaan opborrelen bij deze "grote derby", waarin Beerschot uiteindelijk aan het kortste eind trok. Mogen we ons geflikt voelen? Amai nog niet! Mogen we met een beschuldigende vinger naar de scheidsrechter en de VAR wijzen? Dat zal wel. Zelden gezien hoe Beerschot vanmiddag door de wedstrijdleiding in z'n hemd werd gezet", klinkt het onder meer. "We hebben er niet op gelet, maar het zou ons niet verbazen dat ref Verboomen die winning goal juichend meevierde."

LEES OOK: Beveren wint topper na remontada, Kortrijk blijft in spoor

Beerschot moet een klacht neerleggen tegen de arbitrage ...

Meest recent

Renard ziet dat het goed is: stille kracht bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelt op het veld van Royal Antwerp FC. Daar waren de Brusselaars de afgelopen jaren ...

31
31
Code rood bij AA Gent: Baro krabt zich in de haren

AA Gent doet voorlopig slechter dan vorig seizoen. De club greep terug naar de oude garde, maar dat ...

48
48
Vandenbroeck haalt keihard uit naar Union en refs

Zulte Waregem blijft in het sukkelstraatje zitten. Na vijf gelijke spelen op een rij liep het ...

264
264
Hubert opgelucht: "Dat was belangrijk"

Na een tegenvallende twee op negen is Union er zaterdagavond opnieuw in geslaagd om een ...

24
24
Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

Arsenal moest zaterdag even zijn koppositie in de Premier League afstaan aan Manchester City, maar ...

31
31
Efficiënt Union knoopt eindelijk weer met de zege aan

Na een maand zonder zege en een twee op negen heeft Union eindelijk weer een competitiematch ...

21
21
Openda maakt eindelijk einde aan waanzinnige reeks

Voor Loïs Openda is 2025 zeker niet het makkelijkste jaar geweest. De spits zakte weg in de ...

56
56
Kater voor Ajax ondanks nieuwe goal Godts

Ajax had de voorbije weken de weg naar boven weer ingezet met vijf overwinningen op een rij, maar is ...

25
25
Beveren wint topper na remontada, Kortrijk blijft in spoor

SK Beveren is zaterdag zeer dicht bij zijn eerste nederlaag van het seizoen gekomen. Na een ...

135
135
Charleroi komt met update over trainersdossier

De voorbije weken heeft er weer een heuse trainerswals plaatsgevonden in de Jupiler Pro League. Club ...

53
53
Ontlading bij Westerlo: "Daarom is deze zege belangrijk"

Westerlo is bezig aan een fraaie opmars. Na een wisselvallig seizoensbegin hebben ze de top zes ...

42
42
'Bom op ontploffen bij Club na trainerssoap'

Zondag staat de Slag om Vlaanderen tussen Club Brugge en AA Gent op het programma en die zal een ...

1125
1125
Liverpool bibbert tegen negenkoppig Spurs top vier binnen

Liverpool is na een moeilijke periode weer de top vier van de Premier League binnengeslopen. De ...

33
33
Westerlo mengt zich na dolle slotfase in strijd om top zes

Westerlo pakte in de laatste weken een knappe vier op zes tegen Anderlecht en Genk, en slaagde er ...

45
45
Oranje bonje: Simons pakt rood na aanslag op Van Dijk

In de Premier League waren de ogen zondagavond gericht op de topper tussen Tottenham Hotspur en ...

56
56
Enorme schok in Club-Gent? Markante voorspelling Boskamp

Dé affiche van het weekend in de Jupiler Pro League is ongetwijfeld de zogenaamde 'Slag om ...

487
487
1B-duel escaleert compleet: "Met paraplu op ref proberen slaan"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

144
144
Wending in trainerszoektocht? 'Genk houdt opvallend gesprek'

KRC Genk hoopt eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. Het heeft er alle schijn van dat ...

749
749
Antwerp op scherp gezet: Janssen stelt toekomst-voorwaarde

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

480
480
Fenomenale Haaland passeert Ronaldo, Lokonga wéér belangrijk

Manchester City heeft voorlopig beslag gelegd op de koppositie in de Premier League. Het legde ...

72
72
Standard terug zesde: doelpunt na 34 seconden nekt Dender

De spelers van Standard kunnen straks met een gerust gemoed aanschuiven bij de het kerstbuffet. De ...

82
82
Club Brugge-Gent: Leko verrast met selectie voor clash

De Jupiler Pro League maakt zich op voor een uiterst geladen 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge ...

898
898
'Verrassend vertrek steunpilaar? Bal in kamp Anderlecht gelegd'

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

650
650
Ferguson heeft héél slecht nieuws voor Man Utd-fans

Het draait al vele jaren vierkant bij Manchester United. Ook dit seizoen doen ze absoluut niet mee ...

141
141
Broos over RSCA: "Zijn vertrek heeft de sfeer veranderd"

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Een positie waar ze de afgelopen jaren wel ...

386
386

Meer sportnieuws