Refaelov zet Zirkzee te kijk op training Anderlecht

door
Refaelov zet Zirkzee te kijk op training Anderlecht

RSC Anderlecht kende een vrij moeizame start van het kalenderjaar, maar lijkt inmiddels terug onder stoom te zijn geraakt. De Brusselaars konden hun twee voorbije competitieduels al winnend afsluiten. Komend weekend moet echter wel nog bevestigd worden tijdens de topmatch tegen KRC Genk.


Voor Paars-Wit wordt dat een erg belangrijk duel. Vincent Kompany en zijn manschappen willen immers hun eerste zege van 2022 in een topwedstrijd boeken. Bovendien wordt dit een cruciale confrontatie binnen de strijd om de top 4-noteringen. Indien Anderlecht wint, zet het Genk immers weer op 10 punten achterstand. Met daarna nog zes wedstrijden te gaan in de reguliere competitie, zou die kloof wel eens definitief kunnen zijn.

Bij een nederlaag nadert Racing echter weer tot op 4 punten en kunnen ook andere concurrenten zoals AA Gent en Sporting Charleroi dichterbij sluipen. Er staat voor de Brusselaars dus heel wat op het spel, een nederlaag is uit den boze. Lior Refaelov lijkt alvast klaar voor deze partij. Uit trainingsbeelden die de club zelf deelde, blijkt immers dat de Israëliër blaakt van het vertrouwen.

ZIRKZEE IN DE WIND
Tijdens een oefening op balbezit, kon Refaelov het niet laten om Joshua Zirkzee te kijk te zetten. Zo trakteerde hij zijn Nederlandse ploegmaat op een pijnlijk panna. De spits nam revanche door de Israëliër even tussen te pakken, maar kon uiteindelijk wel lachen met de actie. Aan Refaelov nu om te tonen dat hij ook tijdens de match kan uitpakken met dit soort acties. Net zoals Zirkzee wordt hij zondag alvast aan de aftrap verwacht.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

Vindt u de transfer van Refaelov naar Anderlecht tot dusver een succes?

Meest recent

Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

13
13
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

105
105
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

110
110
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

43
43
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

82
82
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

147
147
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

60
60
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

53
53
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

94
94
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

31
31
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

80
80
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

91
91
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

302
302
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

113
113
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

402
402
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

121
121
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

194
194
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

303
303
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

400
400
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

80
80
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

144
144
Anderlecht switcht: enorme koerswijziging op komst

RSC Anderlecht blijft maar veranderen van visie, dat blijkt ook nu weer. Deze keer willen ze meer en ...

572
572
Verhuurde JPL-spelers: twee huurlingen tonen hun klasse

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

35
35
Atlético alert: AS waarschuwt voor twee Club-spelers

Club Brugge droomt ervan om zijn straffe Champions League-prestaties van vorige seizoen te evenaren. ...

156
156
Bizar tafereel in Benfica-Real: "Niet goed bij zijn hoofd"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

108
108

Meer sportnieuws