'Pochettino begaat grote blunder met Messi'

door
'Pochettino begaat grote blunder met Messi'

Paris Saint-Germain en Lionel Messi speelden vrijdag opnieuw een ondermaatse partij tegen Stade Rennes. Coach Maurico Pochettino ligt zwaar onder vuur voor de manier hoe hij zijn Argentijnse ster behandelt.


Mauricio Pochettino wordt in Frankrijk bekritiseerd omdat hij Lionel Messi niet goed kan managen. De Argentijn is vandaag een schim van de speler die hij bij FC Barcelona was. Messi kan de hoge verwachtingen sinds zijn komst vorige zomer niet inlossen en dit weekend presteerde hij weeral ondermaats tegen Stade Rennes. Het is nog maar de vraag hoe lang Pochettino de moordende druk zal ondergaan, want hij wordt al genoemd bij Manchester United.

In de kleedkamer van United zou Mauricio Pochettino alvast de gedroomde kandidaat zijn om het stokje over te nemen van Ralf Rangnick. Paris Saint-Germain telt dan wel 16 punten voorsprong in de Ligue 1, maar de ultra’s van de club zijn allerminst tevreden met de gang van zaken. De bekende Canal+ analist Pierre Menes liet zich uit over de manier waarop Mauricio Pochettino superster Lionel Messi niet op zijn best laat spelen.

POCHETTINO BEGRIJPT MESSI NIET

“Hij liet hem spelen op een leidende manier, soms op links, soms op rechts, soms centraal. Maar voor deze posities heeft hij duidelijk niet meer de fysieke kwaliteiten om het spel te domineren. Op zijn leeftijd en met zijn neus voor doelpunten, kan hij veel nuttiger zijn voor PSG voor het doel. Maar hey, ik ben niet de coach van PSG”, aldus Menes.

LEES OOK: 'Strijd om Messi barst los: riante aanbieding ligt op tafel'

Trending:

'Transfervuurwerk bij Club: wéér witte rook in Brugge'
'Transfervuurwerk bij Club: wéér witte rook in Brugge'

Heeft Menes gelijk?

Meest recent

‘Bakayoko verbaast iedereen met straffe transfereis’

Johan Bakayoko kon een jaar geleden nog voor een astronomisch bedrag naar Saudi-Arabië, maar na ...

9
9
Fans vellen duidelijk oordeel over nieuw shirt Club Brugge

Club Brugge heeft op de officiële kanalen uitgepakt met nieuwe thuisshirts. Blauw-Zwart koos ...

55
55
'Brown hakt transferknoop door: verrassing van formaat'

De transfersage van Archie Brown begon vreemde vormen aan te nemen. De linksback had nog twee opties ...

72
72
Club Brugge lanceert nieuwe shirt: "Voor het eerst ooit"

Club Brugge is al enkele weken aan de bak in de voorbereiding, maar de fans waren in blijde ...

256
256
'Bliksemvertrek Wout Weghorst bij Ajax'

Ajax staat voor een heel belangrijk seizoen. Na drie seizoenen zonder prijs wordt het dringend tijd ...

72
72
Kat Kerkhofs dropt plots bommetje over Dries Mertens

Dries Mertens leek enkele weken geleden zijn afscheid te hebben aangekondigd. Maar is dat ook zo? ...

229
229
'Club op zucht van topaanwinst: zomerrecord in JPL verpulverd'

De zomerstage van Club Brugge zit erop, komende week start de laatste rechte lijn richting de ...

509
509
Spraakmakende opvolger Hasi bij Anderlecht nu al bekend?

RSC Anderlecht besloot ondanks een matig seizoenseinde om toch door te gaan met Besnik Hasi als ...

370
370
Johan Bakayoko weg: 'Bijzonder bedrag voor PSV'

Sinds Rudi Garcia het roer overnam als bondscoach, is Johan Bakayoko uit beeld verdwenen bij de Rode ...

61
61
Overmars smijt transferplannen Antwerp op tafel

Antwerp FC vertoefde de voorbije dagen op Oostenrijkse bodem voor een oefenkamp. Ook directeur ...

264
264
'Transferclimax bij AA Gent: twéé privéjets staan klaar'

KAA Gent wil zich in de komende weken nog verder versterken. Maar eerst staan de Buffalo's op punt ...

312
312
'Jashari-saga escaleert in oorlog: PL-club moeit zich plots'

Bij Club Brugge zit de zomerstage in Londen erop, zaterdag houdt Blauw-Zwart wel nog een ...

1828
1828
“Topclub is het doel”: Vandenbroeck brandt van ambitie

Zulte Waregem was enkele jaren op rij op de dool. Essevee haalde vorig seizoen Sven Vandenbroeck ...

201
201
Lawal of Van Crombrugge? Fink velt oordeel

KRC Genk won vanavond een oefenpot tegen Hannover '96. Het werd 2-4 voor de Limburgers. Tobias Lawal ...

244
244
Red Flames eervol uit EK na waanzinnige slotfase

Op het EK in Zwitserland speelden de Red Flames hun laatste match. De Belgische dames maakten er een ...

235
235
'D-day bij Club Brugge: nieuwe twist in Jashari-soap'

Ruim een week voor de Supercup wordt Club Brugge geteisterd door transferperikelen. Hoewel het ...

1157
1157
'Transfersoap Brown kent gigantisch straffe plottwist'

AA Gent haalde met Wilfried Kanga voorlopig nog altijd slechts één nieuwkomer in huis. ...

251
251
'Club Brugge ziet topaanwinst nog door vingers glippen'

Club Brugge haalde tot dusver al twee nieuwkomers in huis, maar daarmee is het huiswerk nog niet af ...

585
585
Overmars speelt open kaart: vertrekken of blijven?

Royal Antwerp FC lijkt in een neerwaartse spiraal te zitten. Na dubbel is het verval veel te groot. ...

517
517
Vrancken heeft 'transfernieuwtje' voor STVV-fans

STVV kent tot op heden een zeer goede voorbereiding. Trainer Wouter Vrancken mag zeer tevreden zijn ...

371
371
Keert Trebel verrassend terug naar JPL?

Er zijn nog heel wat spelers op zoek naar een nieuwe club. Adrien Trebel en Sebastien Bruzzese zijn ...

406
406
Westerlo krijgt bod binnen vanuit Major League Soccer

Het gonst al een tijdje van de geruchten omtrent Griffin Yow. Voorlopig was er weinig concreet te ...

225
225
Anderlecht haalt oude succesformule vanonder het stof

RSC Anderlecht haalde met Enric Llansana een nieuwe middenvelder. Hij komt over van Go Ahead Eagles. ...

821
821
‘Janssen drijft Antwerp tot waanzin: chaos bij bestuur’

Het kluwen rond Vincent Janssen zit muurvast. Terwijl Antwerp rekent op zijn vertrek om ruimte ...

1078
1078
Reis eist wéér hoofdrol op in oefenpot Club Brugge

Club Brugge speelde om 18u tegen het Poolse Rakow, dat morgen ook RSC Anderlecht partij geeft. ...

379
379

Meer sportnieuws