Boyata bewees AA Gent een mooie dienst

door
Boyata bewees AA Gent een mooie dienst

AA Gent neemt het namiddag op tegen KAS Eupen. Hein Vanhaezebrouck kan weer rekenen op Michael Ngadeu en met Jordan Torunarigha kreeg de coach er nog een stevige aanwinst bij. Die laatste is zeer tevreden met zijn overstap naar AA Gent.


"Ik wou op een degelijk niveau spelen en België heeft een goede competitie. Sommige denken daar anders over maar de spelers en de teams hier zijn gewoon goed. Bij Hertha BSC luisterde ik naar Dedryck Boyata, hij kent jullie competitie. Als persoon leerde ik ook van hem, hij is heel kalm en gaf me veel raad, die neem ik nu mee naar hier", aldus de speler op de website van AA Gent.

AMBITIE

De centrale verdediger, die in het verleden Duits jeugdinternational was, heeft de nodige ambities. "Ik ben hier gekomen om te spelen. Ik wil samen met het team iets bereiken en meedoen voor de prijzen: de beker, Play-Off 1 en de Conference League. Ik kijk nog naar de matchen van Hertha en ik wens hen het beste, maar ik ben hier om iets te verwezenlijken."

Bij AA Gent huren ze de speler tot het einde van het seizoen, maar het wist geen aankoopoptie af te dwingen. De Buffalo's lieten via Vanhaezebrouck al weten dat ze dat jammer vinden, maar wie weet kan er komende zomer toch nog iets gerealiseerd worden. Als Torunarigha zich de komende maanden weet te bewijzen in de Ghelamco Arena, dan lijkt de kans groot te zijn dat AA Gent een poging gaat ondernemen om hem definitief vast te leggen.

Een goede aanwinst van Gent?

Meest recent

Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

23
23
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

108
108
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

58
58
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

79
79
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

379
379
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

211
211
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

110
110
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

480
480
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

389
389
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

567
567
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

229
229
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

439
439
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

331
331
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

87
87
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

525
525
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

342
342
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

105
105
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

218
218
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

570
570
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

300
300
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

75
75
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

117
117
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

46
46
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

480
480
WK-droom De Bruyne op instorten: "Twijfel of we hem terugzien"

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

451
451

Meer sportnieuws