Standard maakt exotische transfer Lestienne bekend

door
Standard maakt exotische transfer Lestienne bekend

Standard heeft een zeer bewogen wintermercato gekend, waarin de club in totaal maar liefst twaalf deals afsloot. Vier nieuwkomers streken neer op Sclessin, terwijl de club ook een broodnodige sanering doorvoerde door acht spelers te laten vertrekken. Na de deadline volgt er nog een negende vertrekken, waarmee Standard weer meer financiële ademruimte krijgt.


De Rouches zijn immers ook verlost van één van hun grootverdieners, want Standard heeft definitief afscheid genomen van Maxime Lestienne. De 29-jarige flankaanvaller streek bijna 1 miljoen euro per jaar op in Luik, maar daarvoor kreeg de club dit seizoen bitter weinig terug. Lestienne bracht om disciplinaire redenen enkele maanden in de B-kern en kon na zijn terugkeer ook geen sportieve meerwaarde brengen.

Maandag was al duidelijk geworden dat Lestienne op het punt stond om Standard te verlaten en La Dernière Heure weet dat zijn transfer nu ook helemaal rond is. Hij zou al een contract getekend hebben bij Lion City Sailors, de kampioen van Singapore. Standard laat de gewezen Rode Duivel gratis vertrekken, aangezien hij in juni toch einde contract was en ze vooral van zijn zware loon af wilden.

UPDATE 08/02
De transfermarkt sloot vorige week maandag de deuren in België en de meeste Europese landen. Echter zijn er ook nog vele (niet-Europese) landen waar er nog steeds transfers kunnen worden afgerond. Zo ook in Singapore, waar Maxime Lestienne aan de slag zal gaan. Het was al sedert vorige week duidelijk dat de flankspeler een contract zou tekenen bij Lion City Sailors.

En die transfer is inmiddels ook helemaal in kannen en kruiken, zo meldt Standard middels haar officiële kanalen. Hij tekende in Singapore een contract tot het einde van dit seizoen. “Standard wil Maxime LESTIENNE bedanken voor alles wat hij voor onze club gedaan heeft en wenst hem veel succes toe in de rest van zijn profcarrière”, nemen de Rouches afscheid van hun inmiddels dus ex-speler.

POLL: Heeft Lestienne te weinig uit zijn carrière gehaald?

Meest recent

Delorge kijkt ogen uit bij Club Brugge: "Hij is ongelooflijk"

AA Gent wist donderdagnamiddag zijn tweede doelpunt in de Champions' Play-Offs te scoren, maar ...

168
168
De Cat duidelijk over Anderlecht-toekomst: "Mijn grootste droom"

RSC Anderlecht lijkt een nieuwe publiekslieveling te hebben. Na enkele veelbelovende optredens ...

69
69
"Te goed voor JPL" - miljoenentransfer Club onvermijdelijk

In afwachting van de clash tussen Union SG en KRC Genk, heeft Club Brugge beslag gelegd op de ...

161
161
JPL-topclub ruikt buitenkans: Mensah komt in beeld

Antwerp FC is op zoek naar versterking op de linksachter en richt zijn pijlen op Gideon Mensah, een ...

66
66
'Xabi Alonso vraagt meteen om transferbom bij Real'

Real Madrid strijdt momenteel nog volop voor de Spaanse titel, toch is het bij de Koninklijke ook al ...

68
68
Tzolis dankt één specifieke ploegmaat na nieuwe glansrol

Christos Tzolis is momenteel bezig aan zijn allereerste campagne in de Champions' Play-Offs en die ...

181
181
Anderlecht-doublure valt hard door de mand: 4 op 10

RSC Anderlecht tankte donderdagmiddag een extra portie vertrouwen voor de bekerfinale door met 1-3 ...

330
330
'Titanenstrijd City en Bayern voor dé zomertransfer van 2025'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

100
100
Club-smaakmaker peuzelt Gent op: "Beste speler van het land"

Club Brugge kreeg donderdagnamiddag de kans om voorlopig beslag te leggen op de leidersplaats in de ...

503
503
Viva Romeo: Club vermorzelt op Jan Breydel zwalpend AA Gent

Ook Club Brugge mag met veel vertrouwen toeleven richting de bekerfinale. Een oppermachtig ...

138
138
Straffe taal Hasi doet Club Brugge bibberen

Zondag staat de bekerfinale tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma. Eerst moet er ...

1036
1036
Ulderink maakt Antwerp genadeloos met de grond gelijk

Royal Antwerp FC kon de strijd om plek 4 weer spannend maken, maar The Great Old ging roemloos ten ...

452
452
Fans Club Brugge kunnen ogen niet geloven: "Wij zijn het beu!"

Club Brugge neemt het in het Jan Breydelstadion op tegen KAA Gent namens de Champions Play-Offs. ...

348
348
Deze uitspraak van Vertonghen laat RSCA-supporters watertanden

RSC Anderlecht kende een goede generale repetitie voor de bekerfinale van komende zondag tegen Club ...

212
212
Antwerp-verkoop in stroomversnelling? ‘Kandidaten bekend'

Paul Gheysens krijgt klappen met zijn bedrijf Ghelamco. Uit de jaarcijfers is gebleken dat er nog ...

782
782
Nieuwe diamant Anderlecht: ‘Deze wél met respect behandelen’

RSC Anderlecht won met 1-3 op het veld van Royal Antwerp FC en Paars-Wit lijkt de vierde plek zo ...

139
139
Ferme twijfels over De Ketelaere, wat is er aan de hand?

Charles De Ketelaere stond vorig jaar plots aan de top. Met Atalanta was de Rode Duivel enorm ...

214
214
Antwerp-fans woedend: “Slechtste transfer dit jaar!”

Royal Antwerp FC hoopte de strijd om plek 4 nieuw leven in te blazen, maar RSC Anderlecht deed een ...

288
288
Perfect voorgerecht: Paars-Wit overvleugelt pover Antwerp

Hasi gokte vandaag stevig met een B-elftal op de Bosuil, die zet pakte echter geweldig uit. Een meer ...

115
115
Club Brugge - KAA Gent plots uitgesteld, opstellingen bekend

Club Brugge en KAA Gent bekampen elkaar in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart strijdt nog volop ...

297
297

Meer sportnieuws