RFC Seraing verloor afgelopen vrijdagavond met 2-0 op het veld van Sporting Charleroi. De Métallos raken daardoor maar niet weg van de voorlaatste plaats in het klassement.
In een Waals onderonsje slaagde de promovendus er dus niet in om Charleroi punten af te snoepen. Jules Van Cleemput opende na 18 minuten de score voor de Zebra's. In de slotfase verdubbelde Daan Heymans de voorsprong met zijn eerste treffer voor zijn nieuwe club. Tussendoor had Benjamin Boulenger al twee gele kaarten en dus rood gekregen. Geen punten voor coach Jean-Louis Garcia en co. Komende vrijdag speelt Seraing gastheer voor Antwerp.
WINTERAANWINST ZWAAIT AL AF
Naast de sportieve malaise bij Seraing valt er nu ook naast het veld vervelend nieuws te rapen in de provincie Luik. Zo maakt de club op haar website bekend dat de samenwerking met Molla Wagué (30) stopgezet wordt. Dat is bizar, want de hoog opgeschoten verdediger kwam in januari nog maar de rangen versterken in het Stade du Paray. Hij maakte toen de overstap van het Franse FC Nantes. Persoonlijke redenen zouden aan de grondslag liggen van het vertrek.
Op de clubwebstek geeft Seraing meer tekst en uitleg. "Wij delen jullie mee dat het contract tussen onze club en Molla Wagué beëindigd werd. Molla kwam aan tijdens de wintermercato en had een huurcontract getekend tot 30 juni. Deze beslissing is in onderling overleg genomen, voor het privé-gemak van de speler. We willen Molla bedanken voor de bewezen diensten tijdens zijn korte verblijf bij de Métallos", lezen we. Molla speelde uiteindelijk vier keer voor Seraing.
🔴⚫️ Malheureusement, l'aventure aura été de courte durée...
— RFC Seraing (@RfcSeraing167) February 7, 2022
👉 Plus d'infos ici : https://t.co/2nKzc0EBZR pic.twitter.com/U5Qncstj4y
LEES OOK: 'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'
Lorenz Lomme