'Lestienne maakt bizarre transfer'

door
'Lestienne maakt bizarre transfer'

Standard gaat zich de komende dagen nog stevig roeren op de transfermarkt. De Rouches willen zich graag nog versterken, maar daarvoor moeten er eerst nog een aantal spelers vertrekken. Zaterdag nam Standard al afscheid van Collins Fai, maar de Kameroense flankverdediger is niet de enige die de club nog zal verlaten.


Standard hoopt ook nog verlost te raken van João Klauss, die in de belangstelling van Aris Saloniki zou staan, terwijl er ook geruchten gaan over een mogelijk vertrek van Ameen Al Dakhil naar STVV én van Maxime Lestienne. De 29-jarige flankaanvaller is einde contract en Standard is niet van zinnens zijn overeenkomst te verlengen. Gezien zijn zware loon en geringe sportieve meerwaarde wil het zelfs nog deze maand af van hem.

Journalist Sacha Tavolieri weet dat de Rouches hun zin zullen krijgen, want Lestienne zou op het punt staan een wel heel opmerkelijke transfer te maken. Er zou voor hem namelijk een contract voor twee jaar klaarliggen bij een club uit Singapore. Een bizarre stap, maar het zou zeker niet de eerste keer zijn dat Lestienne op dat vlak verbaast.

QATAR
Nadat hij naam gemaakt had bij Moeskroen en Club Brugge, deed Lestienne in de zomer van 2014 al eens wenkbrauwen fronsen door voor 7,3 miljoen euro naar het Qatarese Al Arabi te trekken. Die club stalde hem bij Genoa en PSV, alvorens hem te verkopen aan Rubin Kazan. Na nog een passage in Spanje bij Malaga keerde Lestienne in de zomer van 2018 terug naar België. Bij Standard haalde hij weer zijn beste niveau en Roberto Martinez selecteerde hem zelfs een paar keer voor de Rode Duivels, maar daarna zakte hij toch weer weg. Dit seizoen zat Lestienne zelfs een tijd in de B-kern bij Standard.


LEES OOK: Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen
96

Zou Standard hem nog kunnen gebruiken?

Meest recent

Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

4
4
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

64
64
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

96
96
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

39
39
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

277
277
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

85
85
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

126
126
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

121
121
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

62
62
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

73
73
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

71
71
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

177
177
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

177
177
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

310
310
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

412
412
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

199
199
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

374
374
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

53
53
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

184
184
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

168
168
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

91
91
Deschacht haalt uit: vertrek bij Anderlecht kwam te laat

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

202
202
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

63
63
Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Club Brugge zette dit seizoen opnieuw grote stappen met zijn jeugdopleiding, want Club NXT schopte ...

172
172
Ministuntje AA Gent: De Mil koestert één grote hoop

De titelstrijd kreeg woensdagavond weer een verrassende wending. Enkele dagen nadat het nog de ...

215
215

Meer sportnieuws