'PSG maakt gigantische Mbappé-blunder'

door
'PSG maakt gigantische Mbappé-blunder'

De winterse transferperiode verloopt behoorlijk kalm aan de Europese top, heel wat ploegen houden zich dan ook in met oog op de zomermercato. Dan komen enkele absolute topspelers immers in aanmerking voor een transfer. Zo ook Kylian Mbappé, die op weg is naar de uitgang bij Paris Saint-Germain.


De wereldkampioen is ook dit seizoen weer van groot belang bij de Parijzenaars, zo zit hij aan 19 goals en 16 assists in 28 wedstrijden namens zijn club. PSG hoopt dan ook om zijn goudhaantje aan boord te houden. Maar meerdere pogingen om zijn aflopende contract te verlengen, draaiden op niets uit. Het heeft er dan ook alle schijn van dat Mbappé na het seizoen gratis de deur uitwandelt. Real Madrid staat alvast klaar om hem met open armen te ontvangen.

Ex-coach en analist Arsène Wenger vindt dan ook dat PSG het dossier helemaal verkeerd heeft aangepakt. Volgens hem heeft de leider uit de Ligue 1 de situatie veel te lang laten aanslepen. "PSG heeft nu de tijd tegen zich", stelt Wenger bij Canal+. "Hoe langer een situatie als deze duurt, hoe moeilijker het wordt om een verlenging te realiseren. Er is vrij weinig tijd over en Mbappé kan op deze manier binnenkort tekenen waar hij wil."

BLUNDER VAN 180 MILJOEN
Real Madrid had Mbappé er graag dit seizoen al bij gehad. De Koninklijke zou afgelopen zomer dan ook een monsterbod van naar verluidt 180 miljoen euro hebben neergelegd. Maar ondanks zijn contractsituatie werd dit geweigerd door PSG. Geen al te slimme zet, zo oordeelt Wenger. "Als je 180 miljoen afwijst... Zelfs voor een club als PSG is dat een enorm bedrag. Ik denk dat zij een enorm succesvol seizoen voor ogen hadden, mét Mbappé er nog bij."

LEES OOK: Mbappé loodst Real naar zege, Marseille maakt statement

PSG had het bod van Real altijd moeten aanvaarden ...

Meest recent

Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van de knock-outfase in de Europa League, maar tegen Malmö FF staat er ...

64
64
Code rood op de Bosuil: Antwerp riskeert monsterboete

Heel even leek Antwerp weer naar boven te mogen kijken, maar na een nul op zes lijkt de Great Old ...

272
272
Kassa rinkelt bij Club Brugge: record aan diggelen?

Dankzij een fraaie 3-0 zege tegen Olympique Marseille kwalificeerde Club Brugge zich met glans ...

319
319
'Toch geen Klopp? Real legt contact met andere topcoach'

Real Madrid beleeft een moeilijk seizoen. Het moet in LaLiga achtervolgen op rivaal FC Barcelona, ...

67
67
OHL ziet spits vertrekken, Eupen haalt speler uit CL

Maandag sluit de transfermarkt weer zijn deuren en dus zal er in de komende dagen nog heel wat ...

31
31
Stroeykens krijgt raad: vertrek bij Anderlecht dichterbij?

Anderlecht lijkt aan inkomende zijde zijn transferhuiswerk voor deze winter al klaar te hebben met ...

220
220
'Leko drukt stempel: Club biedt voor supertalent'

Club Brugge heeft met Felix Lemaréchal tot dusver één winteraanwinst ...

282
282
De Busser spreekt duidelijke transfervoorkeur uit

Een aantal Belgische spelers zijn hot tijdens deze wintermercato. Eén van de landgenoten die ...

33
33
'Club trekt bleek weg: waanzinnige Stankovic-clausules'

Club Brugge leverde woensdagavond een straffe prestatie. Het plaatste zich voor het tweede seizoen ...

666
666
'Standard slikt forse domper op transfermarkt'

Standard was deze winter al behoorlijk actief op de transermarkt. De Rouches willen dolgraag de top ...

126
126
'Club Brugge moet definitief kruis maken over topaanwinst'

Club Brugge bezorgde zichzelf woensdagavond een flinke boost. Met een klinkende zege tegen Olympique ...

465
465
Beerschot haalt volgende Japanse aanwinst binnen

Beerschot is sinds enkele maanden in Japanse handen en dat laat zich ook zien op het Kiel. De nieuwe ...

58
58
TRANSFERUURTJE: 'Grote drukte bij Club, vertrekker bij Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

238
238
UEFA straft na Afrika Cup-schande: Saibari op de rooster

De UEFA heeft ingegrepen na de perikelen in de Afrika Cup-finale. Allereerst stapten de Senegalese ...

118
118
België jubelt: UEFA-coëfficiënt deelt Nederland klappen uit

Het was een hoogdag voor het Belgische voetbal in Europa woensdagavond. Club Brugge won van ...

791
791
Door dit minuscuul detail loopt Union CL-kwalificatie mis

Union SG kan terugkijken op een knappe Champions League-campagne. De Brusselse club werd ...

185
185
'Bellingham maakt monstertransfer van 150 miljoen'

Bij Real Madrid loopt het dit seizoen niet zo vlot als gehoopt en dat zorgde ervoor dat trainer Xabi ...

271
271
Club haalt gram: "Fantastisch dat het net nu lukt"

Er waren de voorbije weken de nodige twijfels rond Club Brugge, zeker na de pijnlijke ...

197
197
Ajax spoelt CL-kater door met komst toptalent Anderlecht

Voor Ajax kwam woensdagavond een pijnlijk einde aan de campagne in de Champions League. Ze leden ...

178
178
De Zerbi snoeihard na zeperd van Marseille tegen Club

Het was woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het werd uiteindelijk ...

443
443
Feyenoord in de wolken met Belg: contract opengebroken

De titel lijkt voor Feyenoord dit seizoen alweer weg, want het heeft in de Eredivisie al veertien ...

29
29
Club Brugge blundert pijnlijk met boodschap aan Marseille

Club Brugge beleefde woensdag een geweldige Europese avond. Het leverde tegen Olympique Marseille ...

227
227
'Westerlo shopt in Ligue 1, bod op Reynolds'

KVC Westerlo gaat de komende dagen mogelijk nog wat transfers doen. Ze rondden er alvast ...

77
77
Vertrekker bij Anderlecht: "Bedankt, Neerpede"

Bij RSC Anderlecht beweegt er het nodige op de achtergrond. Na het (gedwongen) vertrek van Wouter ...

488
488
De Ketelaere merkt 'irritante' kwaliteit op bij Union SG

Atalanta verloor van Union SG en haalde zo niet de top acht, maar wel de tussenronde. De Italianen ...

271
271

Meer sportnieuws