'PSG maakt gigantische Mbappé-blunder'

door
'PSG maakt gigantische Mbappé-blunder'

De winterse transferperiode verloopt behoorlijk kalm aan de Europese top, heel wat ploegen houden zich dan ook in met oog op de zomermercato. Dan komen enkele absolute topspelers immers in aanmerking voor een transfer. Zo ook Kylian Mbappé, die op weg is naar de uitgang bij Paris Saint-Germain.


De wereldkampioen is ook dit seizoen weer van groot belang bij de Parijzenaars, zo zit hij aan 19 goals en 16 assists in 28 wedstrijden namens zijn club. PSG hoopt dan ook om zijn goudhaantje aan boord te houden. Maar meerdere pogingen om zijn aflopende contract te verlengen, draaiden op niets uit. Het heeft er dan ook alle schijn van dat Mbappé na het seizoen gratis de deur uitwandelt. Real Madrid staat alvast klaar om hem met open armen te ontvangen.

Ex-coach en analist Arsène Wenger vindt dan ook dat PSG het dossier helemaal verkeerd heeft aangepakt. Volgens hem heeft de leider uit de Ligue 1 de situatie veel te lang laten aanslepen. "PSG heeft nu de tijd tegen zich", stelt Wenger bij Canal+. "Hoe langer een situatie als deze duurt, hoe moeilijker het wordt om een verlenging te realiseren. Er is vrij weinig tijd over en Mbappé kan op deze manier binnenkort tekenen waar hij wil."

BLUNDER VAN 180 MILJOEN
Real Madrid had Mbappé er graag dit seizoen al bij gehad. De Koninklijke zou afgelopen zomer dan ook een monsterbod van naar verluidt 180 miljoen euro hebben neergelegd. Maar ondanks zijn contractsituatie werd dit geweigerd door PSG. Geen al te slimme zet, zo oordeelt Wenger. "Als je 180 miljoen afwijst... Zelfs voor een club als PSG is dat een enorm bedrag. Ik denk dat zij een enorm succesvol seizoen voor ogen hadden, mét Mbappé er nog bij."

LEES OOK: 'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

PSG had het bod van Real altijd moeten aanvaarden ...

Meest recent

Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

19
19
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

36
36
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

36
36
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

119
119
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

314
314
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

193
193
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

69
69
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

75
75
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

236
236
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

234
234
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

75
75
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

108
108
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

391
391
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

311
311
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

206
206
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

353
353
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

1002
1002
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

116
116
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

213
213
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

313
313
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

97
97
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

235
235
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

232
232
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

382
382
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

205
205

Meer sportnieuws