'PSG maakt gigantische Mbappé-blunder'

562 stemmen
'PSG maakt gigantische Mbappé-blunder'

De winterse transferperiode verloopt behoorlijk kalm aan de Europese top, heel wat ploegen houden zich dan ook in met oog op de zomermercato. Dan komen enkele absolute topspelers immers in aanmerking voor een transfer. Zo ook Kylian Mbappé, die op weg is naar de uitgang bij Paris Saint-Germain.


De wereldkampioen is ook dit seizoen weer van groot belang bij de Parijzenaars, zo zit hij aan 19 goals en 16 assists in 28 wedstrijden namens zijn club. PSG hoopt dan ook om zijn goudhaantje aan boord te houden. Maar meerdere pogingen om zijn aflopende contract te verlengen, draaiden op niets uit. Het heeft er dan ook alle schijn van dat Mbappé na het seizoen gratis de deur uitwandelt. Real Madrid staat alvast klaar om hem met open armen te ontvangen.

Ex-coach en analist Arsène Wenger vindt dan ook dat PSG het dossier helemaal verkeerd heeft aangepakt. Volgens hem heeft de leider uit de Ligue 1 de situatie veel te lang laten aanslepen. "PSG heeft nu de tijd tegen zich", stelt Wenger bij Canal+. "Hoe langer een situatie als deze duurt, hoe moeilijker het wordt om een verlenging te realiseren. Er is vrij weinig tijd over en Mbappé kan op deze manier binnenkort tekenen waar hij wil."

BLUNDER VAN 180 MILJOEN
Real Madrid had Mbappé er graag dit seizoen al bij gehad. De Koninklijke zou afgelopen zomer dan ook een monsterbod van naar verluidt 180 miljoen euro hebben neergelegd. Maar ondanks zijn contractsituatie werd dit geweigerd door PSG. Geen al te slimme zet, zo oordeelt Wenger. "Als je 180 miljoen afwijst... Zelfs voor een club als PSG is dat een enorm bedrag. Ik denk dat zij een enorm succesvol seizoen voor ogen hadden, mét Mbappé er nog bij."

LEES OOK: Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

PSG had het bod van Real altijd moeten aanvaarden ...

Meest recent

Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

6
6
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

18
18
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

14
14
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

557
557
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

87
87
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

47
47
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

41
41
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

22
22
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

182
182
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

81
81
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

54
54
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

175
175
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

276
276
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

84
84
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

158
158
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

38
38
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

250
250
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

73
73
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

40
40
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

600
600
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

599
599
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

71
71
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

137
137
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

284
284
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

157
157

Meer sportnieuws