'PSG maakt gigantische Mbappé-blunder'

door
'PSG maakt gigantische Mbappé-blunder'

De winterse transferperiode verloopt behoorlijk kalm aan de Europese top, heel wat ploegen houden zich dan ook in met oog op de zomermercato. Dan komen enkele absolute topspelers immers in aanmerking voor een transfer. Zo ook Kylian Mbappé, die op weg is naar de uitgang bij Paris Saint-Germain.


De wereldkampioen is ook dit seizoen weer van groot belang bij de Parijzenaars, zo zit hij aan 19 goals en 16 assists in 28 wedstrijden namens zijn club. PSG hoopt dan ook om zijn goudhaantje aan boord te houden. Maar meerdere pogingen om zijn aflopende contract te verlengen, draaiden op niets uit. Het heeft er dan ook alle schijn van dat Mbappé na het seizoen gratis de deur uitwandelt. Real Madrid staat alvast klaar om hem met open armen te ontvangen.

Ex-coach en analist Arsène Wenger vindt dan ook dat PSG het dossier helemaal verkeerd heeft aangepakt. Volgens hem heeft de leider uit de Ligue 1 de situatie veel te lang laten aanslepen. "PSG heeft nu de tijd tegen zich", stelt Wenger bij Canal+. "Hoe langer een situatie als deze duurt, hoe moeilijker het wordt om een verlenging te realiseren. Er is vrij weinig tijd over en Mbappé kan op deze manier binnenkort tekenen waar hij wil."

BLUNDER VAN 180 MILJOEN
Real Madrid had Mbappé er graag dit seizoen al bij gehad. De Koninklijke zou afgelopen zomer dan ook een monsterbod van naar verluidt 180 miljoen euro hebben neergelegd. Maar ondanks zijn contractsituatie werd dit geweigerd door PSG. Geen al te slimme zet, zo oordeelt Wenger. "Als je 180 miljoen afwijst... Zelfs voor een club als PSG is dat een enorm bedrag. Ik denk dat zij een enorm succesvol seizoen voor ogen hadden, mét Mbappé er nog bij."

LEES OOK: Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

PSG had het bod van Real altijd moeten aanvaarden ...

Meest recent

JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

3
3
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

14
14
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

52
52
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Dit wordt geen doorsnee wintermercato voor Club Brugge. Blauw-Zwart twijfelt en is zenuwachtig: 10 ...

434
434
'Beerschot doet bod op parel: gesprekken gaande'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

39
39
'Westerlo droomt van knaltransfer: Rangers lonkt'

Bij KVC Westerlo moet er in 2026 weer flink verkocht worden om de rekeningen te laten kloppen. De ...

37
37
'Union SG grijpt mis én doet miljoenenbod'

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

60
60
DAZN versus Pro League: nieuw dieptepunt in koude oorlog

Vertegenwoordigers van DAZN en de Pro League stonden maandag tegenover elkaar in de rechtbank, die ...

237
237
Hayen & De Condé onthullen winterplannen KRC Genk

De nationale media blies dinsdag verzamelen in Genk, waar de presentatie van Nicky Hayen op het ...

246
246
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

349
349
'Club Brugge tast in de buidel: topaanwinst in aantocht'

Met een zes op zes heeft Ivan Leko zijn start niet gemist bij Club Brugge, dat vrijdag in Genk het ...

456
456
De Condé verklaart komst Hayen: "Dat is erg zeldzaam"

Nicky Hayen stond zopas voor het eerst de verzamelde pers te woord als trainer van KRC Genk. De ...

180
180
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

240
240
'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

424
424
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

354
354
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

260
260
'KAA Gent gedoemd: grote struikelblokken De Mil bloot'

Rik De Mil moet KAA Gent weer op de rails zien te krijgen na het pijnlijke vertrek van coach Ivan ...

225
225
'Nieuwe bondscoach' Kameroen maakt Brys compleet af

De situatie van Marc Brys bij Kameroen blijft escaleren. Samuel Eto’o stelde met David Pagou ...

245
245
Arthur Theate roept ferme taal richting Rudi Garcia

Arthur Theate is een vaste waarde bij Eintracht Frankfurt en onder bondscoach Rudi Garcia heeft de ...

119
119
Hasi krijgt volle laag: “Zinkend schip van Anderlecht”

RSC Anderlecht verzoop volledig in de eerste helft tegen Royal Antwerp FC. Paars-Wit keek dan ook ...

392
392
Leko vol aan de bak: “Club Brugge nog meer onthoofd”

Ivan Leko moet Nicky Hayen doen vergeten bij Club Brugge. De Kroatische oefenmeester liet KAA Gent ...

495
495
Antwerp ruikt jackpot met goudhaantje: “Speelt écht goed”

Royal Antwerp FC heeft zich de afgelopen jaren volledig gefocust op de jeugdopleiding en dat begint ...

362
362
Vanhaezebrouck snoeihard na KAA Gent-Club: “Bedroevend”

De topper tussen KAA Gent en Club Brugge wordt nog fel besproken. Blauw-Zwart trok aan het langste ...

120
120
Anderlecht of de VS? Vincent Janssen dropt grote hint

Vincent Janssen werd de afgelopen dagen genoemd bij als een optie bij RSC Anderlecht, maar mogelijk ...

666
666
Lukaku komt met emotioneel eerbetoon voor papa Roger

Romelu Lukaku kwam in de Supercoppa niet in actie bij Napoli, maar toch was de Rode Duivel uitbundig ...

33
33

Meer sportnieuws