'PSG maakt gigantische Mbappé-blunder'

door
'PSG maakt gigantische Mbappé-blunder'

De winterse transferperiode verloopt behoorlijk kalm aan de Europese top, heel wat ploegen houden zich dan ook in met oog op de zomermercato. Dan komen enkele absolute topspelers immers in aanmerking voor een transfer. Zo ook Kylian Mbappé, die op weg is naar de uitgang bij Paris Saint-Germain.


De wereldkampioen is ook dit seizoen weer van groot belang bij de Parijzenaars, zo zit hij aan 19 goals en 16 assists in 28 wedstrijden namens zijn club. PSG hoopt dan ook om zijn goudhaantje aan boord te houden. Maar meerdere pogingen om zijn aflopende contract te verlengen, draaiden op niets uit. Het heeft er dan ook alle schijn van dat Mbappé na het seizoen gratis de deur uitwandelt. Real Madrid staat alvast klaar om hem met open armen te ontvangen.

Ex-coach en analist Arsène Wenger vindt dan ook dat PSG het dossier helemaal verkeerd heeft aangepakt. Volgens hem heeft de leider uit de Ligue 1 de situatie veel te lang laten aanslepen. "PSG heeft nu de tijd tegen zich", stelt Wenger bij Canal+. "Hoe langer een situatie als deze duurt, hoe moeilijker het wordt om een verlenging te realiseren. Er is vrij weinig tijd over en Mbappé kan op deze manier binnenkort tekenen waar hij wil."

BLUNDER VAN 180 MILJOEN
Real Madrid had Mbappé er graag dit seizoen al bij gehad. De Koninklijke zou afgelopen zomer dan ook een monsterbod van naar verluidt 180 miljoen euro hebben neergelegd. Maar ondanks zijn contractsituatie werd dit geweigerd door PSG. Geen al te slimme zet, zo oordeelt Wenger. "Als je 180 miljoen afwijst... Zelfs voor een club als PSG is dat een enorm bedrag. Ik denk dat zij een enorm succesvol seizoen voor ogen hadden, mét Mbappé er nog bij."

LEES OOK: Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

PSG had het bod van Real altijd moeten aanvaarden ...

Meest recent

'Lukaku stuurt aan op transferbom en biedt zichzelf aan'

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

0
0
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

7
7
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

15
15
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

73
73
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

41
41
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

22
22
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

126
126
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

229
229
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

55
55
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

164
164
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

176
176
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

226
226
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

233
233
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

42
42
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

309
309
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

25
25
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

197
197
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

28
28
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

542
542
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

228
228
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

407
407
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

320
320
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

658
658
Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Joel Ordóñez toonde zich dit seizoen in de Champions League, maar kende daar net als ...

662
662
'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

95
95

Meer sportnieuws