Pro League meldt belangrijk detail over terugkeer fans

door
Pro League meldt belangrijk detail over terugkeer fans

Afgelopen vrijdag was er goed nieuws voor voetbalsupporters. Binnenkort zullen zij hun favoriete club weer live aan het werk kunnen zien in het stadion. Al blijven er beperkingen gelden. 


Er wordt sinds kort gewerkt met een coronabarometer. Die staat voorlopig op rood, maar dat betekent wel dat er opnieuw fans toegelaten zullen worden in de voetbalstadions. Dat zal wel pas het geval zijn vanaf vrijdag 28 januari. Wie zijn ploeg in levenden lijve wil aanmoedigen, zal over een Covid Safe Ticket moeten beschikken en dat moeten doen met een mondmasker aan. De stadions zullen bovendien niet volledig, maar voor zo'n 70 procent gevuld mogen worden.

Vandaag kwam de Pro League met een communiqué op haar website waarin het de fans opnieuw welkom heet. Het haalde er ook nog een belangrijk detail in aan, namelijk dat uitfans nog niet toegelaten zullen zijn. "De Pro League neemt zelf ook begeleidende maatregelen. Zo zullen voorlopig enkel de thuissupporters naar de wedstrijden van hun favoriete team kunnen gaan. Bezoekende supporters moeten nog even geduld oefenen. Onze clubs beperken op die manier het risico op coronabesmettingen, omdat er geen busreizen plaatsvinden", lezen we.

MIDWEEK ZONDER PUBLIEK

Vanaf 28 januari zijn er dus opnieuw (deels) fans toegelaten. Dat betekent wel dat de midweekspeeldag die vanaf morgen begint nog zonder publiek zal moeten plaatsvinden. Antwerp en Sint-Truiden hebben de eer om speeldag 24 op gang te trappen. Het zijn ook de Kanaries die de eerste wedstrijd met publiek zullen spelen. Zij nemen het vrijdag, op speeldag 25, namelijk al op tegen Sporting Charleroi.  


LEES OOK: Pro League komt met hard statement voor supporters

Begrijp je dat uitfans nog even moeten wachten?

Meest recent

'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

94
94
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

86
86
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

340
340
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

260
260
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

427
427
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

201
201
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

338
338
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

305
305
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

75
75
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

485
485
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

304
304
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

89
89
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

185
185
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

552
552
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

287
287
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

68
68
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

104
104
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

74
74
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

43
43
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

459
459
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

403
403
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

144
144
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

33
33
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

222
222
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

141
141

Meer sportnieuws