Gennaro Gattuso gaat als trainer aan de slag. Volgens
De Telegraaf heeft de oud-international van Italië getekend bij Palermo, dat volgend seizoen uitkomt in de Serie B.
Gattuso werkte eerder al als trainer bij FC Sion uit Zwitserland. Hier werd hij, net als maar liefst vijf andere trainers, afgelopen seizoen ontslagen. Palermo had afgelopen jaargang drie verschillende trainers. Deze trainerswissels hebben echter niet tot het gewenste resultaat geleid. De
Rosanero degradeerde uit de Serie A. Gattuso moet er nu weer voor zorgen dat Palermo zo snel mogelijk terugkeert naar de hoogste afdeling van Italië.
De inmiddels 35-jarige Gattuso was in zijn loopbaan als speler actief voor onder andere AC Milan en Glasgow Rangers. Afgelopen seizoen combineerde hij zijn rol als speler en trainer bij FC Sion. Zijn waarschijnlijke nieuwe functie bij Palermo betekent dat hij zijn loopbaan als speler beëindigt.