Barça-icoon moet kotsen van Dembélé

door
Barça-icoon moet kotsen van Dembélé

FC Barcelona lijkt het helemaal gehad te hebben met Ousmané Dembélé. De Fransman weigert bij te tekenen en is ondertussen door coach Xavi Hernández uit de selectie gelaten voor het duel tegen Athletic de Bilbao. Eén Barça-icoon moet kotsen van het gedrag van Dembélé.


Zo laat voormalige sterspeler Hristo Stoichkov zich streng uit over het gedrag van de winger. "Als je niet voor Barcelona wilt spelen, prima. Maar maak ons logo niet zwart. Ik waardeer de keuze van Xavi om hem niet meer op te nemen in de selectie want de kleedkamer van Barcelona verdient respectvolle spelers. Laporta moet spelers laten gaan die niks voelen voor de clubkleuren. Ik heb gezweet in dat shirt", klinkt het bij TUDN.

Hij spreekt de Fransman bovendien zelfs persoonlijk aan. "Dembélé heeft nooit begrepen wat Barcelona inhoudt. Ik heb me als niet-Spanjaard geïnvesteerd in de club. Ik wilde de geschiedenis kennen. Jij hebt dat nooit gedaan", aldus de Bulgaar. Harde woorden dus voor Dembélé, die het helemaal verkorven lijkt te hebben bij iedereen die FC Barcelona diep in het hart draagt.

GOUDEN BAL

Stoichkov is niet de eerste de beste. De voormalige buitenspeler kwam maar liefst 255 keer uit voor de Blaugrana. Daarin was hij goed voor 117 goals en 25 assists. Op zijn palmares staan onder meer vijf (!) titels met Barça, twee Spaanse bekers en één Europacup I. Een prijzenkast om u tegen te zeggen dus. Hij speelde daarnaast ook voor onder andere CSKA Sofia, Parma en D.C. United. Ook bij de Bulgaarse nationale ploeg liet hij mooie dingen zien. Zo werd hij topschutter op het WK van 1994 met zes doelpunten. Hij won ook één Gouden Bal (in 1994).  

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Deal Club en Barça, Anderlecht krijgt T1-nieuws'

Begrijp je Stoichkov?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Deal Club en Barça, Anderlecht krijgt T1-nieuws'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

8
8
Taravel krijgt klappen: Anderlecht-pion springt in de bres

RSC Anderlecht speelde 0-0 gelijk in de competitie tegen La Louviere en de euforie na de ferme ...

53
53
Code rood bij Antwerp: rampscenario plots in zicht

Het is weer code rood bij Royal Antwerp FC. Joseph Oosting was goed begonnen op de Bosuil, maar de ...

68
68
Orban start rel na bizarre rode kaart: “Omdat ik zwart ben”

Gift Orban scoorde in het verleden doelpunten bij KAA Gent, maar inmiddels zit de aanvaller in ...

42
42
Vandenbempt scherp voor Club: "Niet normaal hoe zwak"

Club Brugge won al bij al onverdiend met 1-2 van Cercle Brugge. Via flitsen wist het de zege over de ...

211
211
Heynen verklaart ommekeer onder Hayen

KRC Genk komt steeds meer boven water. Ze staan op twee punten van de top zes en dat zorgt voor ...

96
96
'Anderlecht ontkent: deze coach nooit een piste'

In deze tijden delen voetbalinfluenceers heel veel nieuwtjes via hun sociale media. Zo ook over het ...

209
209
Bart De Wever treft Antwerp-fan Van Looy recht in het hart

Het is andermaal crisis op de Bosuil en het hart van veel Antwerp-fans bloedt momenteel. Zo ook bij ...

137
137
Albert luidt de alarmbel voor alweer matig Anderlecht

RSC Anderlecht heeft op papier een makkelijk programma, maar als je dan punten laat liggen tegen een ...

137
137
Zulte Waregem en STVV bundelen krachten na kwalijk incident

Zulte Waregem leek op weg naar een stunt op Stayen, maar de 0-2 werd alsnog omgezet in een 3-2 voor ...

88
88
Anderlecht met gigantisch probleem: noodoplossing in de maak

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. De Brusselaars verdienden te winnen van La ...

407
407
KRC Genk tóch naar Play-Off I? Degryse velt verdict

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

330
330
Hommeles Atlético vlak voor Club: Simeone zet titularis op plaats

Deze week worden de heenwedstrijden in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. Club Brugge ...

165
165
Vergiftigd afscheidsgeschenk Renard: dubbele transferflop RSCA?

RSC Anderlecht haalde tijdens de voorbije wintermercato een aantal directe versterkingen in huis. ...

395
395
Grote verrassing bij Duivels? "Ongezien sinds Sneijder"

Eind maart staan de Rode Duivels voor een belangrijke afspraak in aanloop naar het WK, dan werken ze ...

272
272
‘Anderlecht in paniek: Schreuder-deal gaat compleet mis’

Anderlecht wou dit weekend eindelijk wit rook rond Alfred Schreuder, maar de deal zit plots ...

461
461
Union ontsnapt: ex-ref streng na 'degoutante' actie Burgess

Union SG heeft afgelopen weekend averij opgelopen in de titelrace van de Jupiler Pro League. De ...

360
360
'Kompany incasseert opdoffer van formaat bij Bayern'

Bayern München heeft zaterdag geen steken laten vallen in de Bundesliga en klopte Werder Bremen ...

136
136
'Club Brugge schrikt op: tweede bliksemvertrek in de maak'

Club Brugge deed zondag een goede zaak met zijn nipte overwinning in de stadsderby tegen Cercle ...

480
480
'Anderlecht houdt hart vast: trainersplan plots in gevaar'

RSC Anderlecht is een nieuwe teleurstelling rijker en bleef zondag op een 0-0-gelijkspel steken in ...

186
186
Nieuwe trainer Anderlecht: Llansana velt oordeel

Anderlecht blijft zeer wisselvallig presteren. De knalprestatie in de beker op Antwerp werd zondag ...

265
265
Vrancken niet te spreken: "Hier kon niet gevoetbald worden"

In de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft STVV een spectaculaire zege ...

130
130
Lukaku ziet vanaf bank titeldroom Napoli verder wegglippen

Nadat er eerder dit weekend in de Serie A al spektakel te zien was tussen Inter en Juventus, heeft ...

51
51
Vandenbroeck bijt op de lip: "Stil in het hoofd van de ref"

Zulte Waregem heeft zondag op Stayen een pijnlijke avond beleefd. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

199
199
Straffe transfer brengt Raheem Sterling naar... België

Raheem Sterling maakte onlangs een zeer verrassende transfer. De Engelse flankaanvaller met een ...

151
151

Meer sportnieuws