'Club Brugge bibbert na bod van 40 miljoen'

3485 stemmen
'Club Brugge bibbert na bod van 40 miljoen'

Club Brugge heeft een nieuwe start gemaakt onder het bewind van coach Alfred Schreuder. Blauw-Zwart mikt in de komende maanden dan ook op de nationale dubbel, maar dan moet het zijn huidige sterkhouders wel aan boord zien te houden. In het geval van Clinton Mata zou dat wel eens een dubbeltje op zijn kant kunnen worden.


De defensieve steunpilaar wordt immers al enkele weken aan AS Monaco gelinkt, waar zijn ex-coach Philippe Clement uiteraard de plak zwaait. Journalist Sacha Tavolieri meldde onlangs zelfs dat de club uit Prinsdom verkennende gesprekken met zijn entourage voert. Monaco dreigt achterin immers een sterkhouder te gaan verliezen, want het steenrijke Newcastle United zou doordrukken voor centrale verdediger Benoît Badiashile (20).

En die interesse blijkt behoorlijk concreet. Zo meldt L'Equipe dat het dossier in een stroomversnelling is geraakt. Afgelopen weekend zou er al een ontmoeting zijn geweest tussen vertegenwoordigers van Newcastle en Monaco. De Engelsen zouden daarbij een bod van liefst 40 miljoen euro hebben gedaan. Die aanbieding wordt nu in beraad genomen door de Monegasken.

BLESSURE OP SLECHT MOMENT
Maar zelfs als ASM het bod accepteert, is er geen zekerheid dat de transfer rond zal geraken. Badiashile ligt momenteel namelijk in de lappenmand. En gezien de penibele situatie in het Premier League-klassement kan Newcastle het zich niet permitteren om een aanwinst te halen die meteen weken buiten strijd zou zijn. Al zou NUFC met Issa Diop al een ander alternatief bij Monaco hebben gevonden. Indien één van de twee verdediger vertrekt, bestaat de kans dat de huidige nummer 5 uit de Ligue 1 doordrukt voor Mata. Een scenario dat men ook Jan Breydel liefst niet ziet gebeuren.

LEES OOK: 'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Club moet er alles aan doen om Mata te houden ...

Meest recent

Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

10
10
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

117
117
Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

54
54
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

77
77
'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

326
326
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

283
283
Geen Kane, Mbappé of Yamal: 'Dit is de beste speler op WK'

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

288
288
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

78
78
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

519
519
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

105
105
'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

126
126
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

344
344
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

48
48
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

86
86
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

134
134
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

274
274
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

79
79
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

852
852
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

229
229
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

333
333
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

467
467
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

94
94
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

569
569
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

113
113
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

332
332

Meer sportnieuws