'Club Brugge bibbert na bod van 40 miljoen'

door
'Club Brugge bibbert na bod van 40 miljoen'

Club Brugge heeft een nieuwe start gemaakt onder het bewind van coach Alfred Schreuder. Blauw-Zwart mikt in de komende maanden dan ook op de nationale dubbel, maar dan moet het zijn huidige sterkhouders wel aan boord zien te houden. In het geval van Clinton Mata zou dat wel eens een dubbeltje op zijn kant kunnen worden.


De defensieve steunpilaar wordt immers al enkele weken aan AS Monaco gelinkt, waar zijn ex-coach Philippe Clement uiteraard de plak zwaait. Journalist Sacha Tavolieri meldde onlangs zelfs dat de club uit Prinsdom verkennende gesprekken met zijn entourage voert. Monaco dreigt achterin immers een sterkhouder te gaan verliezen, want het steenrijke Newcastle United zou doordrukken voor centrale verdediger Benoît Badiashile (20).

En die interesse blijkt behoorlijk concreet. Zo meldt L'Equipe dat het dossier in een stroomversnelling is geraakt. Afgelopen weekend zou er al een ontmoeting zijn geweest tussen vertegenwoordigers van Newcastle en Monaco. De Engelsen zouden daarbij een bod van liefst 40 miljoen euro hebben gedaan. Die aanbieding wordt nu in beraad genomen door de Monegasken.

BLESSURE OP SLECHT MOMENT
Maar zelfs als ASM het bod accepteert, is er geen zekerheid dat de transfer rond zal geraken. Badiashile ligt momenteel namelijk in de lappenmand. En gezien de penibele situatie in het Premier League-klassement kan Newcastle het zich niet permitteren om een aanwinst te halen die meteen weken buiten strijd zou zijn. Al zou NUFC met Issa Diop al een ander alternatief bij Monaco hebben gevonden. Indien één van de twee verdediger vertrekt, bestaat de kans dat de huidige nummer 5 uit de Ligue 1 doordrukt voor Mata. Een scenario dat men ook Jan Breydel liefst niet ziet gebeuren.

LEES OOK: Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club moet er alles aan doen om Mata te houden ...

Meest recent

KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

110
110
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

88
88
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

78
78
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

86
86
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

90
90
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

28
28
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

74
74
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

391
391
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

53
53
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

56
56
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

115
115
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

66
66
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

205
205
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

132
132
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

137
137
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

101
101
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

630
630
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

48
48
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

327
327
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

35
35
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

121
121
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

44
44
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

104
104
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

97
97
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

68
68

Meer sportnieuws