'Club Brugge bibbert na bod van 40 miljoen'

door
'Club Brugge bibbert na bod van 40 miljoen'

Club Brugge heeft een nieuwe start gemaakt onder het bewind van coach Alfred Schreuder. Blauw-Zwart mikt in de komende maanden dan ook op de nationale dubbel, maar dan moet het zijn huidige sterkhouders wel aan boord zien te houden. In het geval van Clinton Mata zou dat wel eens een dubbeltje op zijn kant kunnen worden.


De defensieve steunpilaar wordt immers al enkele weken aan AS Monaco gelinkt, waar zijn ex-coach Philippe Clement uiteraard de plak zwaait. Journalist Sacha Tavolieri meldde onlangs zelfs dat de club uit Prinsdom verkennende gesprekken met zijn entourage voert. Monaco dreigt achterin immers een sterkhouder te gaan verliezen, want het steenrijke Newcastle United zou doordrukken voor centrale verdediger Benoît Badiashile (20).

En die interesse blijkt behoorlijk concreet. Zo meldt L'Equipe dat het dossier in een stroomversnelling is geraakt. Afgelopen weekend zou er al een ontmoeting zijn geweest tussen vertegenwoordigers van Newcastle en Monaco. De Engelsen zouden daarbij een bod van liefst 40 miljoen euro hebben gedaan. Die aanbieding wordt nu in beraad genomen door de Monegasken.

BLESSURE OP SLECHT MOMENT
Maar zelfs als ASM het bod accepteert, is er geen zekerheid dat de transfer rond zal geraken. Badiashile ligt momenteel namelijk in de lappenmand. En gezien de penibele situatie in het Premier League-klassement kan Newcastle het zich niet permitteren om een aanwinst te halen die meteen weken buiten strijd zou zijn. Al zou NUFC met Issa Diop al een ander alternatief bij Monaco hebben gevonden. Indien één van de twee verdediger vertrekt, bestaat de kans dat de huidige nummer 5 uit de Ligue 1 doordrukt voor Mata. Een scenario dat men ook Jan Breydel liefst niet ziet gebeuren.

LEES OOK: Drama voor Anderlecht-jeugdproduct: Doku in zak en as

Club moet er alles aan doen om Mata te houden ...

Meest recent

Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

8
8
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

6
6
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

16
16
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

90
90
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

52
52
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

37
37
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

64
64
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

269
269
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

30
30
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

143
143
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

36
36
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

38
38
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

117
117
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

244
244
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

7
7
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

310
310
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

197
197
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

121
121
Karl Vannieuwkerke legt financiën bloot: waarheid schokt

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

50
50
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

228
228
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

74
74
Hubert rekent af met Anderlecht na Sardella-ophef

De Brusselse derby van vorig weekend tussen Anderlecht en Union heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

148
148
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

243
243
Ruben Van Gucht naar VTM: opvallende details lekken uit

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

62
62
'Mourinho in middelpunt van grote rel bij Real Madrid'

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke zal dit seizoen géén prijs pakken en coach ...

89
89

Meer sportnieuws