'Club Brugge bibbert na bod van 40 miljoen'

3485 stemmen
'Club Brugge bibbert na bod van 40 miljoen'

Club Brugge heeft een nieuwe start gemaakt onder het bewind van coach Alfred Schreuder. Blauw-Zwart mikt in de komende maanden dan ook op de nationale dubbel, maar dan moet het zijn huidige sterkhouders wel aan boord zien te houden. In het geval van Clinton Mata zou dat wel eens een dubbeltje op zijn kant kunnen worden.


De defensieve steunpilaar wordt immers al enkele weken aan AS Monaco gelinkt, waar zijn ex-coach Philippe Clement uiteraard de plak zwaait. Journalist Sacha Tavolieri meldde onlangs zelfs dat de club uit Prinsdom verkennende gesprekken met zijn entourage voert. Monaco dreigt achterin immers een sterkhouder te gaan verliezen, want het steenrijke Newcastle United zou doordrukken voor centrale verdediger Benoît Badiashile (20).

En die interesse blijkt behoorlijk concreet. Zo meldt L'Equipe dat het dossier in een stroomversnelling is geraakt. Afgelopen weekend zou er al een ontmoeting zijn geweest tussen vertegenwoordigers van Newcastle en Monaco. De Engelsen zouden daarbij een bod van liefst 40 miljoen euro hebben gedaan. Die aanbieding wordt nu in beraad genomen door de Monegasken.

BLESSURE OP SLECHT MOMENT
Maar zelfs als ASM het bod accepteert, is er geen zekerheid dat de transfer rond zal geraken. Badiashile ligt momenteel namelijk in de lappenmand. En gezien de penibele situatie in het Premier League-klassement kan Newcastle het zich niet permitteren om een aanwinst te halen die meteen weken buiten strijd zou zijn. Al zou NUFC met Issa Diop al een ander alternatief bij Monaco hebben gevonden. Indien één van de twee verdediger vertrekt, bestaat de kans dat de huidige nummer 5 uit de Ligue 1 doordrukt voor Mata. Een scenario dat men ook Jan Breydel liefst niet ziet gebeuren.

LEES OOK: Yannick Carrasco verrast en hakt transferknoop door

Club moet er alles aan doen om Mata te houden ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

49
49
'Anderlecht hakt opvallende knoop door over Hatenboer'

RSC Anderlecht heeft al van een resem spelers afscheid genomen. De vraag is ook wat de toekomst van ...

17
17
Boeckx aangenaam verrast: Garcia krijgt extra wapen

De Rode Duivels speelden een meer dan degelijke partij tegen Kroatië. Ze wonnen verdiend met ...

22
22
Van Gucht onthult wat er écht gebeurde met Jacques Vermeire

Toen Jacques Vermeire eind 2024 plots bij hem thuis over de vloer kwam, had Ruben Van Gucht ...

19
19
'Kompany bezorgt KRC Genk miljoenenklapper'

KRC Genk gaat deze zomer flink moeten verkopen, want er moet een jaarlijks tekort worden weggewerkt. ...

86
86
Rudi Garcia zet criticasters meteen stevig op hun plaats

Rudi Garcia doet het voorlopig goed als bondscoach van België. Niet te gek doen zoals zijn ...

62
62
Modric duikt kleedkamer Belgen in: shirtwissel met onverwachte Duivel

Luka Modric slaagde er dinsdagavond niet in om zijn Kroatië voorbij de Rode Duivels te loodsen. ...

392
392
Vandenbempt doet 'ongelooflijke' vaststelling bij De Bruyne

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

112
112
'Liverpool heeft nieuwe coach, stunttransfer Ajax bij Real'

Terwijl het WK met rasse schreden nadert, begint ook de transfercarrousel op toerental te raken. Zo ...

89
89
"Grootste slachtoffer experiment Garcia": Degryse duidelijk

Rudi Garcia heeft dinsdag een goede beurt gemaakt als Belgisch bondscoach. Zijn experiment om met ...

152
152
Courtois verklapt: zó reageerde Modric na supersave

Thibaut Courtois heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste minuten namens de nationale ploeg ...

180
180
Vanaken zet Garcia met rug tegen muur: "Was echt frappant"

Verschillende Rode Duivels hebben dinsdagavond een goede beurt gemaakt in de oefenwedstrijd tegen ...

985
985
Eén Duivel valt hard door de mand: kranten geven 4 op 10

Met een 0-2-oefenzege op het veld van Kroatië hebben de Rode Duivels dinsdagavond extra ...

555
555
‘Complete chaos: sleutelspeler splijt Rode Duivels’

Rudi Garcia heeft er een groot probleem bij in aanloop naar het WK. Niet op papier, maar wel zodra ...

201
201
Europese pers onder indruk: drie Duivels op voetstuk gezet

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun voorlaatste oefenmatch richting het WK. Zo werd ...

674
674
'Engelse miljoenen lonken voor Charleroi'

Charleroi beleefde een seizoen met twee gezichten, maar één speler werkte wel een ...

48
48
Garcia spreekt duidelijke taal over plan-Lukaku

Niets dan blije gezichten bij de Rode Duivels op dinsdagavond, want met een 0-2-zege in Kroatië ...

95
95
'AA Gent en Westerlo kloppen aan bij grootmacht'

Nu het seizoen er helemaal opzit, kunnen de Belgische clubs zich volop gaan storten op de ...

132
132
Experiment straks ook op WK? Garcia en De Bruyne oordelen

Minder dan twee weken voor hun openingswedstrijd op het WK leek het voor de Rode Duivels in ...

135
135
'Kompany grijnst: Bayern bereikt transferakkoord'

Vincent Kompany leidde Bayern München dit seizoen naar de Duitse dubbel, maar helemaal tevreden ...

140
140
'STVV kiest zeer verrassende opvolger Vrancken'

STVV maakt zich de komende maanden op voor een fantastisch avontuur. Doordat het dit seizoen als ...

275
275
'Meunier versiert transfer naar LaLiga'

Thomas Meunier is op het WK deze zomer nog één van de laatste overblijvers van de ...

320
320
'Perez pakt uit: eerste 4 zomeraanwinsten Real zijn bekend'

Real Madrid beleefde een woelig seizoen, maar Florentino Perez laat zich daardoor niet van de wijs ...

185
185
Garcia geeft aan wat hem het meest tevreden stemt na zege

De Rode Duivels zijn dinsdag uitstekend begonnen aan hun voorbereidingscampagne op het WK. Ze gingen ...

278
278
Ajax heeft beet en stelt nieuwe hoofdtrainer voor

Oscar Garcia hoopt om trainer te blijven, maar dat was nooit een optie. Ajax heeft een andere keuze ...

71
71
Grote Terugkeer Romelu Lukaku: "Met hem erbij..."

De Rode Duivels wonnen met 0-2 van Kroatië. Bondscoach Rudi Garcia kreeg voor de partij al ...

219
219

Meer sportnieuws