'Benzema zet Pérez voor stevig transferblok'

door
'Benzema zet Pérez voor stevig transferblok'

Sinds het vertrek van Cristiano Ronaldo heeft Karim Benzema zich opgeworpen tot de aanvalsleider van Real Madrid. Ook dit seizoen is de ervaren Fransman weer van goudwaarde voor de leider in La Liga. Maar de spits zou niet bepaald gelukkig zijn over de transferplannen die intern worden gesmeed.


Afgelopen zondag toonde Benzema nogmaals zijn belang door de winnende strafschop binnen de knallen. In totaal zit de Franse international dit seizoen alweer aan 24 doelpunten en 9 assists in 27 officiële duels namens zijn club. Statistieken die enkel de allergrootsten kunnen voorleggen. Maar het jeugdproduct van Olympique Lyon wordt eind dit jaar alweer 35 jaar en nadert dus onvermijdelijk de herfst van zijn carrière. Real zou dan ook al aan de toekomst denken.

De Koninklijke wil in de zomer toeslaan bij Kylian Mbappé (PSG), maar ook de naam van Erling Haaland weerklinkt steeds luider in de wandelgangen van het Estadio Santiago Bernabeu. De Noorse spits vertrekt komende zomer normaal gezien bij Borussia Dortmund en zou zelf een voorkeur hebben voor Real Madrid. Het bestuur zou volgens de laatste berichten ook bereid zijn om een forse inspanning te doen om zijn komst te bewerkstelligen.

CONTRACT TOT MEDIO 2023
Maar die plannen zinnen Benzema dus niet. Volgens El Nacional zou de spits voorzitter Florentino Pérez hebben laten weten dat hij absoluut wil vertrekken indien Haaland zijn kribbel zet. De Fransman heeft geen zin om als tweede viool te gebruikt gaan worden. Zijn huidige contract loopt nog tot medio 2023. Voor de club wordt komende zomer dus ook de laatste kans om nog wat aan hem te verdienen. Al zal de transfersom gezien zijn leeftijd allicht beperkt blijven. Moest Haaland niet komen, dan blijft Benzema wel sowieso aan boord.

LEES OOK: Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

Real moet Benzema koste wat kost zien te houden ...

Meest recent

Blunder Renard pijnlijk duidelijk: CIES met straffe cijfers

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht was geen groot succes. Er gebeurden zeker een ...

7
7
Marc Coucke kiest plots voor een totaal ander podium

Wat doet een topondernemer en voetbaleigenaar wanneer de stadionlichten even doven? Woensdagavond ...

1
1
RKC verrast compleet met 'ex-toptransfer KRC Genk'

In Nederland blijven ze opvallende transfers afronden. Raheem Sterling trok gratis naar Feyenoord en ...

8
8
Hubert legt uit waarom hij Anderlecht altijd gespaard heeft

Amper anderhalf jaar is de trainerscarrière van David Hubert aan de gang, maar in die periode ...

62
62
'Dilemma Anderlecht: nieuwe kans of vertrek voor prikje?'

Anderlecht kende deze winter alweer een zeer drukke mercato. Daarin haalde het vijf nieuwe spelers ...

107
107
'Crisis bij Real: spelers keren zich massaal tegen Arbeloa'

Real Madrid beleefde zondag een zeer pijnlijke avond. Het ging in het eigen Bernabeu onderuit tegen ...

49
49
'Club watertandt: nieuwe knaltransfer voor Talbi'

Bij Club Brugge slagen ze er alsmaar vaker in om stevig te cashen op hun eigen jeugdspelers. In het ...

203
203
KV Mechelen naar PO1: Winkelmans ziet één uitkomst

De strijd om de Champions' Play-Off is op drie speeldagen van het einde van de reguliere competitie ...

72
72
Vandevoordt legt uit waarom hij toch bij RB Leipzig blijft

De Rode Duivels hebben heel wat weelde onder de lat. Thibaut Courtois blijft de onbetwiste nummer ...

57
57
Keeperskwestie bij Union? Hubert schenkt klare wijn

Union kreeg de voorbije weken enkele tikken in de titelstrijd. Het liet punten liggen tegen Standard ...

72
72
TRANSFERUURTJE: 'Targets Club bekend, transferbom bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

242
242
'Real Madrid gaat voor megadeal met bod van 120 miljoen'

Real Madrid kent een moeizaam seizoen. De titel lijkt stilaan uit de handen te glippen, waardoor ze ...

87
87
Van Gucht tot kookpunt gebracht met pornoster-onthulling

Een pikante onthulling op het verkeerde veld? Ruben Van Gucht zorgde deze week niet voor opschudding ...

153
153
Albert voorspelt furie bij Anderlecht door één man

Bij RSC Anderlecht waren de ingaande transfers dit seizoen geen geweldig succes. Eén van hen ...

321
321
Maesschalck brengt groot nieuws over De Bruyne

Kevin De Bruyne traint terug mee met de groep in Napels. Dat is zeer positief nieuws en de Rode ...

74
74
Red Flames met grote ambities: "Hét grote doel"

De Red Flames wonnen met 0-3 van Israël. Een vlotte overwinning, maar daar willen ze meer. ...

28
28
Lapoussin verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever

Loic Lapoussin heeft na maanden zoeken weer een nieuwe club gevonden. De ex-speler van STVV en Union ...

64
64
'Standard niet akkoord: miljoenenbod geweigerd'

Standard kan het geld altijd zeer goed gebruiken, maar dat wil niet zeggen dat ze zomaar elk bod ...

141
141
Twee WK-gangers bij Westerlo? "Zou een droom zijn"

Bij KVC Westerlo kennen ze al bij al een rustig seizoen. Met de nodige ups en downs. De top zes, dat ...

29
29
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

23
23
Omwenteling in titelstrijd: "Zo word je géén kampioen"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

410
410
Eden Hazard bekent kleur: twee topfavorieten voor WK '26

Het aftellen tot het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico is nu ook echt begonnen. Zo zijn ...

335
335
Hete transferzomer KRC Genk: zestal op weg naar uitgang?

KRC Genk is bezig aan een behoorlijk wisselvallig seizoen. Desondanks hebben de Limburgers ...

544
544
Anderlecht leeft weer: Proto verklapt 'geheim' van Taravel

Bij RSC Anderlecht heerst nog steeds heel wat onduidelijkheid omtrent het trainersdossier. De kans ...

454
454
VRT in paniek: bom onder stoel van Van Gucht

De VRT schuift Ruben Van Gucht opzij voor het WK voetbal van 2026, en dat zorgt voor heel wat ...

443
443

Meer sportnieuws