'Benzema zet Pérez voor stevig transferblok'

door
'Benzema zet Pérez voor stevig transferblok'

Sinds het vertrek van Cristiano Ronaldo heeft Karim Benzema zich opgeworpen tot de aanvalsleider van Real Madrid. Ook dit seizoen is de ervaren Fransman weer van goudwaarde voor de leider in La Liga. Maar de spits zou niet bepaald gelukkig zijn over de transferplannen die intern worden gesmeed.


Afgelopen zondag toonde Benzema nogmaals zijn belang door de winnende strafschop binnen de knallen. In totaal zit de Franse international dit seizoen alweer aan 24 doelpunten en 9 assists in 27 officiële duels namens zijn club. Statistieken die enkel de allergrootsten kunnen voorleggen. Maar het jeugdproduct van Olympique Lyon wordt eind dit jaar alweer 35 jaar en nadert dus onvermijdelijk de herfst van zijn carrière. Real zou dan ook al aan de toekomst denken.

De Koninklijke wil in de zomer toeslaan bij Kylian Mbappé (PSG), maar ook de naam van Erling Haaland weerklinkt steeds luider in de wandelgangen van het Estadio Santiago Bernabeu. De Noorse spits vertrekt komende zomer normaal gezien bij Borussia Dortmund en zou zelf een voorkeur hebben voor Real Madrid. Het bestuur zou volgens de laatste berichten ook bereid zijn om een forse inspanning te doen om zijn komst te bewerkstelligen.

CONTRACT TOT MEDIO 2023
Maar die plannen zinnen Benzema dus niet. Volgens El Nacional zou de spits voorzitter Florentino Pérez hebben laten weten dat hij absoluut wil vertrekken indien Haaland zijn kribbel zet. De Fransman heeft geen zin om als tweede viool te gebruikt gaan worden. Zijn huidige contract loopt nog tot medio 2023. Voor de club wordt komende zomer dus ook de laatste kans om nog wat aan hem te verdienen. Al zal de transfersom gezien zijn leeftijd allicht beperkt blijven. Moest Haaland niet komen, dan blijft Benzema wel sowieso aan boord.

LEES OOK: WK 2026: voetbalwereld kijkt uit naar dríé Rode Duivels

Real moet Benzema koste wat kost zien te houden ...

Meest recent

'Anderlecht in transferstrijd met Barça en Liverpool'

Het belooft alweer een drukke mercato te worden voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard ...

0
0
Bornauw maakt plots grote indruk: "Ik ben niet verrast"

De Premier League heeft op Nieuwjaarsdag een nieuwe Belg ontdekt. Leeds United ging knap een punt ...

19
19
'Om deze reden maakte Benteke verrassende transferkeuze'

Christian Benteke heeft een maand na zijn vertrek bij DC United een nieuwe club gevonden. De ...

79
79
‘Club Brugge zet Frankrijk op stelten: powerhouse van 11M’

Club Brugge-fans voelen het al kriebelen: dit is zo’n transfer die de winter in ...

451
451
'Club Brugge mag kruis maken over grote naam'

Club Brugge koestert ambitieuze transferplannen voor deze winter. Het wil absoluut de titel pakken ...

107
107
'Absolute droomtransfer voor Ismael Saibari'

Bij Anderlecht en Genk kon hij niet doorbreken, maar in Nederland maakt Ismael Saibari intussen wel ...

26
26
Pro League vs DAZN: dit zijn de volgende stappen

De Pro League haalde vlak voor de jaarwisseling nog een mooie slag thuis in de strijd tegen DAZN. ...

78
78
'Nachtmerrie voor Duivel: na 6 maanden alweer weg'

Met het oog op het WK van volgende zomer zullen mogelijk nog enkele Rode Duivels deze winter van ...

67
67
DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

De Brusselse arbitragerechtbank CEPANI deed woensdag een voorlopige uitspraak in het veelbesproken ...

262
262
'Barça duikt mercato op: opzienbarende comeback op tafel'

FC Barcelona kan terugblikken op een meer dan degelijke eerste helft van het seizoen. Desondanks ...

57
57
Ondanks rentree Doku: City smoddert meteen in 2026

De eerste matchen van 2026 hebben meteen enkele verrassingen opgeleverd in de Premier League. In ...

54
54
'Antwerp onverbiddelijk: zomeraanwinst nu al naar uitgang'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

420
420
Miskleun bij Duivels: 'Enorme blunder met Hans Vanaken'

Ongeacht de prestaties van de Rode Duivels, wordt het WK van komende zomer speciaal voor Hans ...

479
479
Club Brugge-titularis schittert: nationale vedette lyrisch

Verschillende spelers uit de Jupiler Pro League vertoeven momenteel op de Africa Cup en een aantal ...

350
350
'Huerta hakt knoop door over wintervertrek Anderlecht'

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

471
471
Onverwachte kampioen? Grootste titelfavorieten JPL bekend

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

663
663
'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

KRC Genk zal ook in 2026 genoodzaakt zijn om enkele grote uitgaande transfers af te ronden. Gelukkig ...

923
923
Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

De clubs uit de Premier League mogen ook dit jaar fluiten achter een winterstop, op de eerste dag ...

38
38
'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta wil De Ketelaere houden, maar hun transfermodel zegt: verkopen als de winst groot genoeg ...

592
592
DAZN-affaire: Belgisch voetbal tóch weer op Proximus en Telenet?

Op de laatste dag van 2025 kreeg de Pro League goed nieuws. Zo werd DAZN door de abitragerechtbank ...

1414
1414
Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

936
936
Philippe Albert verbaast met top 3 voor 'Coach van het Jaar'

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

468
468
'Akkoord bereikt: knaltransfer Club Brugge krijgt vorm'

Club Brugge wil zijn huidige selectie tijdens de wintermercato zo goed mogelijk intact houden. Maar ...

1188
1188
Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Op de eerste dag van het nieuwe kalenderjaar, is de Premier League in de ban van een heuse ...

148
148
WK 2026: voetbalwereld kijkt uit naar dríé Rode Duivels

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

252
252

Meer sportnieuws