'Benzema zet Pérez voor stevig transferblok'

304 stemmen
'Benzema zet Pérez voor stevig transferblok'

Sinds het vertrek van Cristiano Ronaldo heeft Karim Benzema zich opgeworpen tot de aanvalsleider van Real Madrid. Ook dit seizoen is de ervaren Fransman weer van goudwaarde voor de leider in La Liga. Maar de spits zou niet bepaald gelukkig zijn over de transferplannen die intern worden gesmeed.


Afgelopen zondag toonde Benzema nogmaals zijn belang door de winnende strafschop binnen de knallen. In totaal zit de Franse international dit seizoen alweer aan 24 doelpunten en 9 assists in 27 officiële duels namens zijn club. Statistieken die enkel de allergrootsten kunnen voorleggen. Maar het jeugdproduct van Olympique Lyon wordt eind dit jaar alweer 35 jaar en nadert dus onvermijdelijk de herfst van zijn carrière. Real zou dan ook al aan de toekomst denken.

De Koninklijke wil in de zomer toeslaan bij Kylian Mbappé (PSG), maar ook de naam van Erling Haaland weerklinkt steeds luider in de wandelgangen van het Estadio Santiago Bernabeu. De Noorse spits vertrekt komende zomer normaal gezien bij Borussia Dortmund en zou zelf een voorkeur hebben voor Real Madrid. Het bestuur zou volgens de laatste berichten ook bereid zijn om een forse inspanning te doen om zijn komst te bewerkstelligen.

CONTRACT TOT MEDIO 2023
Maar die plannen zinnen Benzema dus niet. Volgens El Nacional zou de spits voorzitter Florentino Pérez hebben laten weten dat hij absoluut wil vertrekken indien Haaland zijn kribbel zet. De Fransman heeft geen zin om als tweede viool te gebruikt gaan worden. Zijn huidige contract loopt nog tot medio 2023. Voor de club wordt komende zomer dus ook de laatste kans om nog wat aan hem te verdienen. Al zal de transfersom gezien zijn leeftijd allicht beperkt blijven. Moest Haaland niet komen, dan blijft Benzema wel sowieso aan boord.

LEES OOK: Courtois onthult aanvaringen met nieuwe coach Mourinho

🚀

Real moet Benzema koste wat kost zien te houden ...

Meest recent

'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

8
8
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

12
12
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

27
27
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

101
101
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

80
80
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

20
20
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

135
135
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

113
113
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

95
95
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

70
70
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

320
320
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

247
247
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

116
116
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

105
105
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

78
78
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

27
27
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

141
141
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

177
177
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

37
37
'Rode Duivels nemen bijzondere maatregelen voor Egypte'

De start van het WK van de Rode Duivels komt stilaan zeer dichtbij. Maandag begint ook voor hen het ...

119
119
'Leko baalt: ook leegloop in staf Club Brugge'

Club Brugge gaat een zeer bewogen zomer tegemoet. Nadat het dit seizoen kampioen werd en weer de ...

342
342
'Cercle verrast en haalt ex-speler Union terug naar JPL'

Cercle Brugge beleefde alweer een moeilijk seizoen, maar verzekerde in de Relegation Play-Off alsnog ...

383
383
'AA Gent wil transferslag slaan in Duitsland'

AA Gent pakte dit seizoen op de valreep nog een Europees ticket, maar dat betekent wel dat ze deze ...

247
247
'Lewandowski krijgt Belgische spitsbroeder na straffe transfer'

Het wereldkampioenschap moet hij vanuit de zetel volgen. Toch zou Robert Lewandowski wel eens snel ...

74
74
Rik Verheye verrast iedereen met opmerkelijke liefdesbom

Na een woelige periode, waarin zijn naam maandenlang onderwerp van gesprek bleef, lijkt het leven ...

78
78

Meer sportnieuws