'Benzema zet Pérez voor stevig transferblok'

door
'Benzema zet Pérez voor stevig transferblok'

Sinds het vertrek van Cristiano Ronaldo heeft Karim Benzema zich opgeworpen tot de aanvalsleider van Real Madrid. Ook dit seizoen is de ervaren Fransman weer van goudwaarde voor de leider in La Liga. Maar de spits zou niet bepaald gelukkig zijn over de transferplannen die intern worden gesmeed.


Afgelopen zondag toonde Benzema nogmaals zijn belang door de winnende strafschop binnen de knallen. In totaal zit de Franse international dit seizoen alweer aan 24 doelpunten en 9 assists in 27 officiële duels namens zijn club. Statistieken die enkel de allergrootsten kunnen voorleggen. Maar het jeugdproduct van Olympique Lyon wordt eind dit jaar alweer 35 jaar en nadert dus onvermijdelijk de herfst van zijn carrière. Real zou dan ook al aan de toekomst denken.

De Koninklijke wil in de zomer toeslaan bij Kylian Mbappé (PSG), maar ook de naam van Erling Haaland weerklinkt steeds luider in de wandelgangen van het Estadio Santiago Bernabeu. De Noorse spits vertrekt komende zomer normaal gezien bij Borussia Dortmund en zou zelf een voorkeur hebben voor Real Madrid. Het bestuur zou volgens de laatste berichten ook bereid zijn om een forse inspanning te doen om zijn komst te bewerkstelligen.

CONTRACT TOT MEDIO 2023
Maar die plannen zinnen Benzema dus niet. Volgens El Nacional zou de spits voorzitter Florentino Pérez hebben laten weten dat hij absoluut wil vertrekken indien Haaland zijn kribbel zet. De Fransman heeft geen zin om als tweede viool te gebruikt gaan worden. Zijn huidige contract loopt nog tot medio 2023. Voor de club wordt komende zomer dus ook de laatste kans om nog wat aan hem te verdienen. Al zal de transfersom gezien zijn leeftijd allicht beperkt blijven. Moest Haaland niet komen, dan blijft Benzema wel sowieso aan boord.

LEES OOK: 'Monstertransfer op komst: Real vraagt 100 miljoen'

Real moet Benzema koste wat kost zien te houden ...

Meest recent

‘Club verrast met miljoenenbod op Ajax-pion’

Club Brugge is momenteel zeer druk in de weer op de transfermarkt. Het liet zijn kassa al stevig ...

95
95
Toby over Shauni: “Ze had me mogen verlaten”

Na een prachtige carrière zit Toby Alderweireld officieel in zijn 'voetbalpensioen'. De ...

8
8
'Verbazingwekkende miljoenentransfer voor Cercle'

Cercle Brugge flirtte vorig seizoen met degradatie, maar kon uiteindelijk in de barrages tegen Patro ...

43
43
'Nog geen zeven: Anderlecht bijt in het stof bij doelwit'

Bij Anderlecht staat de teller deze zomer al op zes aanwinsten en dat aantal zal ongetwijfeld nog ...

150
150
'Knaltransfer Lammens krijgt vorm: eerste club meldt zich'

Antwerp blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. Tijdens de oefenstage in Oostenrijk mocht ...

124
124
‘Meijer laat Club Brugge spartelen: drama compleet’

Björn Meijer leek op weg naar Feyenoord, maar de transfer ging op het laatste moment alsnog ...

386
386
'Genk plakt waanzinnig prijskaartje op Tolu'

Bij KRC Genk beleven ze tot dusver een rustige transferzomer. Met Daan Heymans en Tobias Lawal ...

296
296
‘Jashari reageert na keiharde boodschap van Club’

De soap rond een mogelijke transfer van Ardon Jashari is de voorbije dagen helemaal ontploft. De ...

848
848
'Union in shock: kampioenenmaker maakt verrassende transfer'

Nadat het drie keer net misgegrepen had, wist Union zich afgelopen seizoen eindelijk tot ...

187
187
Leko legt enorme transfereis op tafel bij AA Gent

Na de dramatische play-offs kende AA Gent in het begin van de zomer geen genade: slechts weken na ...

329
329
'Competitieformat op springen: Union en co halen gram'

Binnen een tweetal weken wordt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Het zou ...

403
403
'AA Gent vindt akkoord: transfersom van 8 à 9 miljoen'

Terwijl coach Ivan Leko zijn spelers klaarstoomt voor de start van het seizoen, blijft AA Gent ook ...

272
272
Anderlecht-fans woest: oorzaak gekend voor Union-deal

Behoudens een negatief advies van de ordediensten, speelt Union SG ook volgend seizoen zijn Europese ...

744
744
'Kompany krijgt topaanwinst: Bayern biedt 52 miljoen'

Na de uitschakeling op het WK voor Clubs, genieten de spelers van Bayern München momenteel van ...

122
122
Europa League: Anderlecht kan tegenstander ruiken na heenmatch

Binnen een tweetal weken gaat het nieuwe seizoen van RSC Anderlecht officieel van start. De ...

346
346
L'Equipe onthult: 'Penders op zucht van nieuwe club'

Aanstaande zondag speelt Chelsea FC de finale van het WK voor clubs tegen Paris Saint-Germain. Mike ...

250
250
'Transferbom bij Club: Inter stelt opzienbarende ruildeal voor'

De top van Club Brugge dook donderdag plots op in Milaan. Daar stond een afspraak met ...

1712
1712
Beerschot haalt versterking in JPL, volgende vertrekker KVK

Binnen een maandje gaat het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League weer van start. Beerschot VA ...

189
189
'Monstertransfer op komst: Real vraagt 100 miljoen'

Real Madrid CF sneuvelde woensdag op pijnlijke wijze op het WK voor clubteams. De spelers van de ...

227
227
Drastische wijziging bij Antwerp? Wils komt met reactie

Royal Antwerp FC is nog lang niet klaar met zijn plannen op de transfermarkt, maar haalde inmiddels ...

356
356
Promotie bij Genk: nieuwe rol voor Matte Smets

Om het seizoen zo goed mogelijk voor te bereiden, trok KRC Genk naar Duitsland voor een oefenkamp. ...

366
366
‘“Gekke rotzak” op radar van hongerig Anderlecht’

Een ruwe diamant met een hoek af – dat is het type speler waar Anderlecht momenteel op mikt. ...

501
501
'Toptransfer Tolu: grootmacht meldt zich in Genk'

KRC Genk rondde deze week de miljoenentransfer van Christopher Bonsu Baah naar Saudi-Arabië af. ...

651
651
'Strijd om Rode Duivel barst los: Club Brugge gaat all-in'

Club Brugge wist de voorbije dagen enkele grote uitgaande deals te beklinken en er staan nog ...

1176
1176
'Tottenham gaat volledig los: 134 miljoen op 24 uur tijd'

Ondanks een behoorlijk dramatisch seizoen in eigen land, mag Tottenham Hotspur in de komende ...

168
168

Meer sportnieuws