‘Real Madrid-bom van 350 miljoen’

1601
‘Real Madrid-bom van 350 miljoen’

Het duurt exact nog twee weken alvorens de winterse transfermarkt zijn deuren sluit, maar bij Real Madrid hoeven we geen vuurwerk meer te verwachten. De Koninklijke houdt het traditioneel erg rustig in januari. Bovendien worden in de Spaanse hoofdstad al grote plannen voor volgende zomer gesmeed.


Real won zondag de Spaanse Supercopa en staat ruim aan de leiding in La Liga. Sportief gaat het dus voor de wind. Toch zou de club na dit seizoen flink willen toeslaan op de mercato en zich dan willen verzekeren van een aanvalslinie waarmee het ook de komende jaren kan domineren. Het topdoelwit is zoals bekend Kylian Mbappé. De Fransman zit in zijn laatste contractmaanden bij PSG en de verwachting is dat hij straks transfervrij de overstap maakt naar het Estadio Santiago Bernabeu. Maar daar blijft het niet bij.

In tegenstelling tot eerdere berichten, zou Real nog steeds in de running zijn voor Erling Haaland. De doelpuntenmachine van Borussia Dortmund lijkt zich op te maken voor de stap naar de absolute top. Afgelopen weekend uitte hij nog zijn onvrede over het feit dat zijn huidige club hem onder druk zou zetten om snel een keuze te maken. De verwachting is dan ook dat hij weldra de knoop zal doorhakken over zijn toekomst. En in de wandelgangen weerklinkt al langer dat Spanje zijn favoriete bestemming is.

350 MILJOEN
Wat Haaland zo interessant maakt, naast zijn ontegensprekelijke kwaliteiten, is dat er een afkoopclausule van 75 miljoen euro in zijn huidige contract staat. Die clausule zou komende zomer geactiveerd worden. Desondanks is hij allerminst een koopje. De bonussen voor zijn makelaar en entourage, tekenpremie, meerjarig contract, ... zouden de kosten flink omhoog jagen. Zo heeft Marca het over een totaalprijs van liefst 350 miljoen euro. Real zou die investering echter toch overwegen omdat het dan gebeiteld zit voor enkele jaren én omdat Mbappé relatief goedkoop kan worden binnengehaald. Ook FC Barcelona toont interesse, maar lijkt financieel gezien kansloos.

LEES OOK: ‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Indien Real slechts één speler kon halen, wie zou u kiezen?

Meest recent

Leko houdt adem in: vaste titularis Club in lappenmand?

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

1
1
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na Brugse stunt

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

22
22
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

19
19
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

77
77
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

51
51
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

70
70
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

23
23
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

141
141
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

126
126
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

112
112
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

48
48
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

156
156
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

199
199
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

81
81
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

45
45
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

201
201
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

100
100
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

177
177
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

194
194
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

79
79
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

428
428
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

279
279
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

247
247
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1038
1038

Meer sportnieuws