‘Real Madrid-bom van 350 miljoen’

1601
‘Real Madrid-bom van 350 miljoen’

Het duurt exact nog twee weken alvorens de winterse transfermarkt zijn deuren sluit, maar bij Real Madrid hoeven we geen vuurwerk meer te verwachten. De Koninklijke houdt het traditioneel erg rustig in januari. Bovendien worden in de Spaanse hoofdstad al grote plannen voor volgende zomer gesmeed.


Real won zondag de Spaanse Supercopa en staat ruim aan de leiding in La Liga. Sportief gaat het dus voor de wind. Toch zou de club na dit seizoen flink willen toeslaan op de mercato en zich dan willen verzekeren van een aanvalslinie waarmee het ook de komende jaren kan domineren. Het topdoelwit is zoals bekend Kylian Mbappé. De Fransman zit in zijn laatste contractmaanden bij PSG en de verwachting is dat hij straks transfervrij de overstap maakt naar het Estadio Santiago Bernabeu. Maar daar blijft het niet bij.

In tegenstelling tot eerdere berichten, zou Real nog steeds in de running zijn voor Erling Haaland. De doelpuntenmachine van Borussia Dortmund lijkt zich op te maken voor de stap naar de absolute top. Afgelopen weekend uitte hij nog zijn onvrede over het feit dat zijn huidige club hem onder druk zou zetten om snel een keuze te maken. De verwachting is dan ook dat hij weldra de knoop zal doorhakken over zijn toekomst. En in de wandelgangen weerklinkt al langer dat Spanje zijn favoriete bestemming is.

350 MILJOEN
Wat Haaland zo interessant maakt, naast zijn ontegensprekelijke kwaliteiten, is dat er een afkoopclausule van 75 miljoen euro in zijn huidige contract staat. Die clausule zou komende zomer geactiveerd worden. Desondanks is hij allerminst een koopje. De bonussen voor zijn makelaar en entourage, tekenpremie, meerjarig contract, ... zouden de kosten flink omhoog jagen. Zo heeft Marca het over een totaalprijs van liefst 350 miljoen euro. Real zou die investering echter toch overwegen omdat het dan gebeiteld zit voor enkele jaren én omdat Mbappé relatief goedkoop kan worden binnengehaald. Ook FC Barcelona toont interesse, maar lijkt financieel gezien kansloos.

LEES OOK: ‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Indien Real slechts één speler kon halen, wie zou u kiezen?

Meest recent

Thorup neemt Genk-spelers in bescherming na magere match

KRC Genk gaat niet bepaald de interlandbreak in met een goed gevoel. Na de nederlaag van vorige week ...

4
4
Barça zet scheve situatie nog recht in kraker op Atletico

FC Barcelona heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in LaLiga. Het blijft aan de leiding en ...

16
16
De Roeck ziet nog groot werkpunt ondanks ruime zege STVV

Jonas De Roeck heeft zijn intrede niet gemist bij zijn tweede passage op Stayen. In zijn eerste ...

6
6
Union komt aan leiding: Hubert relativeert koppositie

We duiken de interlandbreak in met een nieuwe leider in de Jupiler Pro League. Na het gelijkspel van ...

16
16
AA Gent bidt na nieuws over Vergara: "Niet ideaal"

AA Gent kan met een goed gevoel de interlandbreak in, want het heeft in zijn laatste wedstrijd weer ...

79
79
Beerschot lacht wéér in vuistje: Dender struikelt opnieuw

In de Challenger Pro League lijkt Beerschot alsmaar meer vrije baan te hebben richting de titel en ...

25
25
Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

53
53
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

59
59
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

55
55
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

248
248
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

390
390
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

114
114
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

275
275
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

138
138
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

116
116
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

499
499
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

37
37
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

577
577
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

65
65
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

787
787
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

79
79
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

663
663
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

226
226
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1140
1140

Meer sportnieuws