'Anderlecht slikt domper in transferdossier'

door
'Anderlecht slikt domper in transferdossier'

Anderlecht heeft zich de voorbije week nog niet geroerd op de transfermarkt, maar dat zal deze maand ongetwijfeld nog gaan gebeuren. Een rechtsachter lijkt daarbij bovenaan het verlanglijstje te staan, maar daarnaast zullen ze ongetwijfeld nog rondspeuren naar opportuniteiten. Zo gooide een speler nu zelf de interesse van Paars-Wit op straat.


De Iraanse spits Allahyar Sayyadmanesh bevestigde zelf in de lokale pers dat Anderlecht hem wil binnenhalen. Hij beweert zelfs dat hij al met Vincent Kompany gesproken zou hebben en dat hij graag onder de ex-Rode Duivel aan de slag zou willen gaan. Alleen lijkt de kans momenteel zeer klein dat Anderlecht en Sayyadmanesh hun zin zullen krijgen.

Zowel Het Nieuwsblad als La Dernière Heure melden immers dat de 20-jarige voorlopig te duur uitvalt voor Anderlecht. Fenerbahçe vraagt zo'n 3 miljoen euro, nadat Sayyadmanesh in de eerste helft van het seizoen indruk wist te maken tijdens een uitleenbeurt aan Zorya Luhansk. Dat bedrag kan Anderlecht momenteel niet op tafel leggen.

BEPERKTE MIDDELEN
Er mag dan wel onlangs een kapitaalsverhoging doorgevoerd zijn bij Anderlecht, het blijft voor de club op de transfermarkt roeien met zeer beperkte riemen. Miljoenentransfers zullen we deze maand dan ook wellicht niet te zien krijgen, tenzij er iemand voor enkele miljoenen verkocht zou worden. Anders lijken er enkel goedkope opportuniteiten neer te zullen strijken.

LEES OOK: Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

Heeft Anderlecht hem nodig?

Meest recent

'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

9
9
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

273
273
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

20
20
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

122
122
Lardot velt verdict over hands Hazard & rode kaart Bayram

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

164
164
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

181
181
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

252
252
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

165
165
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

255
255
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

208
208
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

284
284
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

2751
2751
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

573
573
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

379
379
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

300
300
KRC Genk dumpt Fink: opvallende zondebok kop van Jut

Het doek is gevallen voor Thorsten Fink, die maandag door KRC Genk bedankt werd voor bewezen ...

213
213
'Dilemma voor Renard: Goto of Benteke naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht won zaterdag in eigen huis de topper tegen STVV. Op karakter, steeds meer het ...

438
438
Rechtbank velt ontluisterend vonnis na crash Sofian Kiyine

Meer dan twee jaar na een ongeval dat het land met verstomming sloeg, viel er opnieuw een ...

175
175
Meteen naar Genk? Hayen spreekt duidelijke taal

Opvallende statistiek in de Jupiler Pro League: van de veertien clubs die het hele kalenderjaar in ...

1282
1282
'Club wil uitpakken met Italiaans belofteninternational'

Club Brugge gaat in januari sowieso de transfermarkt op. De voorbije maanden werd duidelijk dat de ...

526
526
'Genk zoekt coach: eerste vier kandidaten al genoemd'

Er werd in de voorbije weken al druk gespeculeerd over een mogelijk ontslag van Thorsten Fink bij ...

1675
1675
Hayen spreekt over plotse ontslag en uithaal Verhaeghe

Het was bij Club Brugge een zeer bewogen week. De plotse trainerswissel deed zeer veel stof ...

489
489
Kompany pakt weer een trofee, ook De Cat in de prijzen

Het kan dit seizoen niet op voor Vincent Kompany. Onze landgenoot liet vorig weekend met Bayern ...

72
72
PSG stuurt meteen grote naam naar Eupen

Er kwam onlangs zeer opmerkelijk nieuws vanuit Eupen. De tweedeklasser werd immers overgenomen door ...

121
121
Vandenbempt verrast: "Grote gelijk van Verhaeghe"

Bij Club Brugge trokken ze zondag een streep onder een zeer woelige week. Er was heel wat te doen ...

640
640

Meer sportnieuws