'Real Madrid pakt uit en strikt sterkhouder van Chelsea'

door
'Real Madrid pakt uit en strikt sterkhouder van Chelsea'

Real Madrid lijkt zijn eerste zomertransfer beet te hebben. Volgens buitenlandse media hebben de Madrilenen een akkoord bereikt met Antonio Rüdiger. Hij komt over van Chelsea.


De Duitse centrale verdediger is einde contract en hij zou al een akkoord hebben met Real Madrid. Daarmee haalt de Koninklijke een zeer stevige aanwinst in huis. Rudiger is een sterkhouder in de defensie bij Chelsea en hij moet bij Real Madrid de defensie nog sterker maken. Rüdiger is 28 jaar en speelt sinds 2017 voor Chelsea, dat hem toen voor 35 miljoen euro had overgenomen van AS Roma. Zijn eerste jaren waren moeizaam in Londen, maar gaandeweg wist hij zich in de ploeg te werken en er uit te groeien tot één van de beste verdedigers in de Premier League.

AANVAL

De 48-voudige international van Duitsland speelde ook nog voor VfB Stuttgart en de jeugd van Borussia Dortmund. Bij Real Madrid zagen ze afgelopen zomer Sergio Ramos (PSG) en Raphaël Varane (Manchester United) vertrekken en met David Alaba (Bayern München) werd er toen ook al een transfervrije topper aangetrokken. Naast Rüdiger wil Real Madrid zich ook aanvallend versterken, en de namen van Kylian Mbappé (PSG), Erling Haaland (Borussia Dortmund) en Jonathan David (Lille OSC) doen al de ronde.

Dergelijke transfers kosten echter handenvol geld en er mogen dan ook een aantal spelers vertrekken. Onder meer Eden Hazard is één van de spelers die wellicht zal mogen vertrekken, ook al komt hij de laatste weken – vooral door een aantal afwezigen – weer meer aan de bak bij de Spaanse topclub.

LEES OOK: 'Transferbom Chelsea: waanzinnig bod van 120 miljoen'

Een toptransfer voor Real?

Meest recent

'D-Day bij Antwerp: Gheysens beslist over ontslag Wils'

Ook tegen STVV ging Antwerp zondag kansloos met de billen bloot. Met een schamele 11 op 39 op het ...

26
26
'Renard in overdrive: Anderlecht all-in voor toptarget'

Ondanks de deugddoende zege tegen KV Mechelen loert de crisis nog steeds om de hoek bij RSC ...

183
183
Foulon, Dean & D'Hondt: Lardot ontleedt speeldag 13

Afgelopen weekend stond speeldag 13 op het programma in de Jupiler Pro League. Naar goede gewoonte ...

181
181
Peter Vandenbempt ontroert iedereen: "Zij is voor mij..."

Hij is al jaren de stem die zaterdagnamiddagen kleurt, het geweten van het Belgische voetbal. ...

43
43
'Code rood bij Antwerp: Gheysens richting uitgang?'

De crisis is compleet met Antwerp, dat door de nederlaag tegen STVV naar de voorlaatste plek in het ...

556
556
Essevee bestolen tegen Union? Dit zegt het reglement

Zulte Waregem zag zaterdag tegen landskampioen Union een einde komen aan een fraaie reeks van zes ...

149
149
'De Bruyne slikt: is dít z’n vervanger in januari?’

Napoli verrast níet met een kopie van De Bruyne, maar met een plan dat het elftal in balans ...

98
98
Jonge Duivels openen WK met fikse domper tegen Argentinië

België opende op het WK U17 in Qatar zijn toernooi met een zware match tegen Argentinië. ...

104
104
Union SG op cruise control: onstopbare machine?

Union SG won met 1-4 op het veld van Zulte Waregem. Een verdiende zege, al was de score wellicht wat ...

49
49
Degryse ziet 'kampioenenmaker' bij Anderlecht: "Kwaliteit"

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen, maar er zijn zeker nog werkpunten. Het is echter logisch ...

433
433
KRC Genk met schitterende parel: “Lust voor het oog"

KRC Genk is inzake resultaten aan de beterhand. Een 11 op 15, al was het programma weliswaar ...

149
149
Enrique oordeelt over werk Kompany: "Alle lof, maar..."

Dinsdagavond staat dé kraker van de vierde speeldag in de Champions League op het programma. ...

127
127
Dean krijgt zware straf: bondsparket eist megaschorsing

AA Gent verloor afgelopen weekend kansloos met 4-0 van OH Leuven. Trainer en spelers maakten geen ...

618
618
'Transferbom Chelsea: waanzinnig bod van 120 miljoen'

Chelsea is een ploeg die ondergetekende niet meer echt serieus neemt. Spelers aan- en verkopen is ...

92
92
O'Loughlin doorbreekt stilte: verrast USG iedereen?

Union SG speelt morgenavond in Madrid tegen Atlético. Iedereen verwacht een nederlaag, maar ...

85
85
'Van Bommel weigert deze vier clubs: bizarre reden bekend'

Mark van Bommel is nog steeds niet aan de slag bij een andere club sinds hij vertrek na een ...

159
159
Simeone waarschuwt: Union moet nieuwe afstraffing vrezen

Er staat deze week opnieuw Champions League-voetbal voor de deur en alweer belooft het voor de ...

64
64
Toby Alderweireld verrast iedereen met héél gewaagde sprong

Er was een tijd dat hij de tegenstanders van Manchester City, Real Madrid en Club Brugge met ijzeren ...

45
45
'Euvrard jubelt: reünie met oude bekende bij Standard'

Standard droomt ervan om dit seizoen weer de top zes te halen, maar daarvoor zullen de Rouches toch ...

130
130
Vandenbempt confronteert Leko met enorm Gents probleem

Union en Club Brugge blijven wel netjes punten sprokkelen, maar verder krijgen de Belgische topclubs ...

143
143
Sterkhouder spreekt duidelijke taal over vertrek bij Union

Ook de landstitel en bijhorende kwalificatie voor de Champions League hebben Union niet kunnen doen ...

53
53
Gheysens onthult het plan van Antwerp met Wils

De nederlaag van zondag op Stayen heeft Antwerp nog wat dieper in crisis geduwd, want na een magere ...

426
426
Sonck smeekt Hasi: ''Je moét hem zetten"

Bij Anderlecht loerde er alweer een crisis om de hoek na een één op zes in de ...

775
775
'Mokerslag Jonge Duivels: handen in haar voor WK-opener'

Pakt België in de komende weken nog eens een WK-medaille? Tien jaar na Wout Faes, Dante Vanzeir ...

181
181
'Ontslag Wils op komst? Antwerp neemt standpunt in'

Als het voor dit weekend nog geen crisis was bij Antwerp, dan zal dat nu wel zeker het geval zijn. ...

241
241

Meer sportnieuws