Keert Mousa Dembélé weldra terug naar de Jupiler Pro League?

door
Keert Mousa Dembélé weldra terug naar de Jupiler Pro League?

Thomas Vermaelen zag zijn contract aflopen bij Vissel Kobe en de centrale verdediger zoekt een nieuwe club. De Jupiler Pro League is een optie. Is het dat ook voor Mousa Dembélé?


De 34-jarige middenvelder speelt in China voor GZ City. Daar komt hij nog aan spelen toe, maar hij is er zeker niet altijd een vaste waarde. Dembélé speelde tot op heden acht competitieduels en wist geen assist uit te delen of een doelpunt te scoren. De ex-Rode Duivel heeft volgens Transfermarkt nog een contract dat loopt tot 31 december. Hij kan dus vanaf 1 januari 2022 gratis aan de slag bij een andere club. In het verleden liet Dembélé verstaan dat hij een terugkeer naar de Jupiler Pro League niet in zijn planning staat, maar misschien kan daar verandering in zijn gekomen.

BEERSCHOT?

Wie weet kan Beerschot eens polsen om Dembélé te laten terugkeren. Hij kende er zijn jeugdopleiding en brak er ook door in het eerste elftal. De Kielse Ratten zouden hem als een koning ontvangen en wie weet kan de 82-voudige Rode Duivel Beerschot mee in Eerste Klasse A houden. Dembélé speelde een prachtige carrière bij elkaar. Hij ging van Beerschot naar Willem II, waar AZ hem ging wegplukken. Nadien volgde een transfer naar Fulham en via daar ging het naar Tottenham.

In 2019 trok hij dan naar China. Hij speelde uiteindelijk 243 wedstrijden in de Premier League, waarin hij 12 keer scoorde en 15 assists uitdeelde. Bij de Rode Duivels was Dembélé goed voor 5 goals en 4 assists in 82 interlands.

Zal hij terugkeren naar België?

Meest recent

'Bizarre wending bij Anderlecht: transfer van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

0
0
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

77
77
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

358
358
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

223
223
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

41
41
'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

139
139
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

50
50
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

29
29
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

151
151
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

171
171
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

106
106
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

444
444
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

99
99
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

241
241
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

360
360
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

105
105
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

491
491
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

329
329
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

88
88
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

167
167
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

91
91
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

241
241
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

463
463
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

416
416
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

183
183

Meer sportnieuws