'Standard onder druk: vertrek Muleka dreigt'

door
'Standard onder druk: vertrek Muleka dreigt'

Standard kon zondagmiddag eindelijk nog eens aanknopen met een overwinning en haalde het met 2-3 van Antwerp FC. De winnende treffer van de Luikenaars kwam op naam van Jackson Muleka. En het was niet de eerste keer dit seizoen dat de Congolese spits zich van belang toonde.


In de 1/8ste finales van de Croky Cup tegen Beerschot VA, was het namelijk ook Muleka die de wedstrijd in een beslissende plooi legde. Dat deed hij net zoals afgelopen zondag in een invallersrol. De 22-jarige slaagt er immers niet meer in een vaste basisplaats te veroveren. Sinds Luka Elsner begin oktober het roer overnam verscheen Muleka nog maar drie keer aan de aftrap. En slechts één keer maakte hij de wedstrijd ook vol.

Die situatie zou de Congolees doen twijfelen aan zijn toekomst op Sclessin, zo melden de kranten van SudPresse. Zijn zaakwaarnermers vragen zich immers af of Standard wel echt in hem gelooft en welk sportief plan de Luikse club voor hem in gedachten heeft. De speler zou vooral een belangrijkere rol willen. Zo niet, zou het wel eens tot een breuk kunnen lijken. "Jackson staat niet te popelen om Standard te verlaten, maar hij wil wel weten dat de club voor 100% op hem rekent", aldus zijn entourage.

SAINT-ÉTIENNE
Indien Muleka geen vertrouwenssignaal krijgt, lijkt een transfer wel aan de orde. Volgens SudPresse is er aan interesse alvast geen gebrek. Zo zouden inmiddels de nodige contacten zijn gelegd met Saint-Étienne. De club uit de Ligue 1 ziet in januari een pak spelers uitzwermen naar de Africa Cup en zou Muleka daarom op huurbasis willen overnemen, eventueel met optie tot een definitieve transfer. Daarnaast zouden er ook enkele pistes zijn in Qatar en Turkije (Kayserispor).

LEES OOK: ‘Anderlecht blaast mercato op met eerste winterknaller'

Muleka verdient meer minuten ...

Meest recent

Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

17
17
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

31
31
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

178
178
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

243
243
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

392
392
Courtois maakt Spanjaarden wild: "Reddingsboei Alonso"

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

205
205
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

665
665
Straffe Anderlecht-onthulling: "Werd zelfs met flesje gegooid"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

440
440
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

106
106
Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

247
247
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

173
173
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

122
122
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

111
111
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

251
251
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

160
160
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

569
569
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

302
302
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

93
93
‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Niemand zag dit aankomen bij Anderlecht. Wat een bekroning moest worden, dreigt plots misschien een ...

490
490
Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

129
129
'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

495
495
Anderlecht-drama? Hasi haalt schouders op

RSC Anderlecht moet aan de bak. Er staan zeer veel pittige duels op het programma de komende weken. ...

253
253
Gouden Schoen davert: onverwachte twist rond winnaar

De favoriet ligt voor de hand, maar de discussie is nog niet voorbij. Analisten, spelers en ...

397
397
Vanaken looft één RSCA'er: “Hij is redelijk indrukwekkend”

Hans Vanaken is al tien jaar aan het schitteren in België. De middenvelder van Club Brugge zag ...

611
611
Bliksemtransfer Leon Bailey naar de Jupiler Pro League?

Leon Bailey stond bij KRC Genk al snel te boek als een absoluut toptalent. De winger ging nadien ...

310
310

Meer sportnieuws