'Standard onder druk: vertrek Muleka dreigt'

door
'Standard onder druk: vertrek Muleka dreigt'

Standard kon zondagmiddag eindelijk nog eens aanknopen met een overwinning en haalde het met 2-3 van Antwerp FC. De winnende treffer van de Luikenaars kwam op naam van Jackson Muleka. En het was niet de eerste keer dit seizoen dat de Congolese spits zich van belang toonde.


In de 1/8ste finales van de Croky Cup tegen Beerschot VA, was het namelijk ook Muleka die de wedstrijd in een beslissende plooi legde. Dat deed hij net zoals afgelopen zondag in een invallersrol. De 22-jarige slaagt er immers niet meer in een vaste basisplaats te veroveren. Sinds Luka Elsner begin oktober het roer overnam verscheen Muleka nog maar drie keer aan de aftrap. En slechts één keer maakte hij de wedstrijd ook vol.

Die situatie zou de Congolees doen twijfelen aan zijn toekomst op Sclessin, zo melden de kranten van SudPresse. Zijn zaakwaarnermers vragen zich immers af of Standard wel echt in hem gelooft en welk sportief plan de Luikse club voor hem in gedachten heeft. De speler zou vooral een belangrijkere rol willen. Zo niet, zou het wel eens tot een breuk kunnen lijken. "Jackson staat niet te popelen om Standard te verlaten, maar hij wil wel weten dat de club voor 100% op hem rekent", aldus zijn entourage.

SAINT-ÉTIENNE
Indien Muleka geen vertrouwenssignaal krijgt, lijkt een transfer wel aan de orde. Volgens SudPresse is er aan interesse alvast geen gebrek. Zo zouden inmiddels de nodige contacten zijn gelegd met Saint-Étienne. De club uit de Ligue 1 ziet in januari een pak spelers uitzwermen naar de Africa Cup en zou Muleka daarom op huurbasis willen overnemen, eventueel met optie tot een definitieve transfer. Daarnaast zouden er ook enkele pistes zijn in Qatar en Turkije (Kayserispor).

LEES OOK: Genk vs. Standard: opstellingen Hayen en Euvrard bekend

Muleka verdient meer minuten ...

Meest recent

Vandenbroeck bekent kleur: de sterkste tegenstanders in JPL

Zulte Waregem wil zondagavond de drie punten thuis houden tegen RSC Anderlecht. Opnieuw een mooie ...

8
8
Absolute rotavond Courtois: Spaanse media vellen verdict

In de Spaanse Primera Division krijgt FC Barcelona zondagnamiddag een uitgelezen kans om de ...

23
23
Union komt met nieuws na noodlottige fase David

Union SG wist zaterdagavond zijn leidersplaats met succes te verdedigen en won op eigen veld met 2-1 ...

59
59
Genk vs. Standard: opstellingen Hayen en Euvrard bekend

KRC Genk zit momenteel in een goede vorm en wist zijn vijf laatste matchen te winnen. Die lijn wil ...

36
36
Anderlecht met rug tegen muur: "Als ze Schreuder echt willen ..."

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

312
312
Brusselmans breekt helemaal: "Denk na over de dood"

Herman Brusselmans maakte onlangs bekend dat hij niet meer zal opdraven in de jury van De Slimste ...

48
48
TRANSFERUURTJE: Schok rond De Bruyne, nieuwe club Mignolet?

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

281
281
De Spor herleeft: Is Erik Van Looy de geheime redder?

Sporting Hasselt werd onder leiding van Rik Verheye en Sam Kerkhofs een echte 'cultclub'. De Spor ...

117
117
‘Strijd om Moreira barst los: monstersom op tafel’

De opmars van Diego Moreira is indrukwekkend. De buitenspeler groeide bij Strasbourg uit tot een ...

41
41
Schoofs zet titelstrijd op scherp: oorlog met Club en STVV

Union SG won op de valreep van Royal Antwerp FC en blijft op titelkoers. De landskampioen staat op ...

157
157
Club-vloek van Tresoldi: onheil voor Atlético Madrid?

Club Brugge speelde in het Jan Breydelstadion 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de ...

188
188
Francky Dury blikt terug op Anderlecht: "Gewoon geflikt"

In 2013 stond Zulte dicht bij een gigantische stunt. Francky Dury kon kampioen spelen met Zulte ...

284
284
Smets open over ontslag Fink: onthulling over Hayen

Matte Smets komt volledig boven water bij KRC Genk. De centrale verdediger was door de mindere ...

255
255
Messi krijgt pak slaag, Cuypers maakt direct statement

De MLS is opnieuw begonnen en in de Verenigde Staten vond er meteen een enorme verrassing plaats. ...

47
47
Van Gucht en partner verrassen iedereen met groot babynieuws

Nog maar eens onverwacht nieuw uit Ruben Van Gucht-land. Een week na de storm die over zijn huwelijk ...

103
103
'Union SG droomt van megadeal met Liverpool'

Bij Union SG zijn ze dit seizoen weer uitstekend bezig. Het voetbal is niet geweldig, de resultaten ...

121
121
Knaltransfer Neerpede-product: "Hoop stap te zetten"

Bij RSC Anderlecht hebben ze héél veel talent in de jeugdopleiding en niet iedereen ...

87
87
Belg leeft op na vertrek bij Genk: "Dit voetbal ligt me beter"

Bij KRC Genk lieten ze in januari Luca Oyen vertrekken naar sc Heerenveen, aangezien hij geen ...

308
308
Janssen en Oosting balen: "Dit is wreed"

Royal Antwerp FC speelde eindelijk nog eens een goede partij, maar verloor wel met 2-1 van Union SG. ...

220
220
‘Anderlecht is het kotsbeu: speler wordt koud gedumpt’

Bij Anderlecht is het klaar. Wat begon als een snelle huuroplossing achterin, is in enkele maanden ...

552
552
Straffe Verschaeren zet de jacht in op Scifo & co

Yari Verschaeren kan vandaag geschiedenis schrijven bij RSC Anderlecht. De 24-jarige middenvelder ...

149
149
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

50
50
'Beckham stoomt door: wereldster naar Inter Miami'

David Beckham maakte als co-eigenaar van Inter Miami een wereldproduct. Dat komt vooral door het ...

65
65
Anderlecht heeft diamant beet: cashen of alsnog houden?

RSC Anderlecht moet Europees voetbal halen, of anders in de zomer weer een speler extra verkopen. ...

450
450
Union SG ongeduldig: wanneer ontbolstert ‘vedette’ écht?

Bij Union SG hebben ze een zeer goed oog voor talent. De transfers zijn heel vaak een schot in de ...

89
89

Meer sportnieuws