'Standard onder druk: vertrek Muleka dreigt'

201 stemmen
'Standard onder druk: vertrek Muleka dreigt'

Standard kon zondagmiddag eindelijk nog eens aanknopen met een overwinning en haalde het met 2-3 van Antwerp FC. De winnende treffer van de Luikenaars kwam op naam van Jackson Muleka. En het was niet de eerste keer dit seizoen dat de Congolese spits zich van belang toonde.


In de 1/8ste finales van de Croky Cup tegen Beerschot VA, was het namelijk ook Muleka die de wedstrijd in een beslissende plooi legde. Dat deed hij net zoals afgelopen zondag in een invallersrol. De 22-jarige slaagt er immers niet meer in een vaste basisplaats te veroveren. Sinds Luka Elsner begin oktober het roer overnam verscheen Muleka nog maar drie keer aan de aftrap. En slechts één keer maakte hij de wedstrijd ook vol.

Die situatie zou de Congolees doen twijfelen aan zijn toekomst op Sclessin, zo melden de kranten van SudPresse. Zijn zaakwaarnermers vragen zich immers af of Standard wel echt in hem gelooft en welk sportief plan de Luikse club voor hem in gedachten heeft. De speler zou vooral een belangrijkere rol willen. Zo niet, zou het wel eens tot een breuk kunnen lijken. "Jackson staat niet te popelen om Standard te verlaten, maar hij wil wel weten dat de club voor 100% op hem rekent", aldus zijn entourage.

SAINT-ÉTIENNE
Indien Muleka geen vertrouwenssignaal krijgt, lijkt een transfer wel aan de orde. Volgens SudPresse is er aan interesse alvast geen gebrek. Zo zouden inmiddels de nodige contacten zijn gelegd met Saint-Étienne. De club uit de Ligue 1 ziet in januari een pak spelers uitzwermen naar de Africa Cup en zou Muleka daarom op huurbasis willen overnemen, eventueel met optie tot een definitieve transfer. Daarnaast zouden er ook enkele pistes zijn in Qatar en Turkije (Kayserispor).

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

Muleka verdient meer minuten ...

Meest recent

'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

44
44
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

70
70
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

19
19
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

75
75
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

134
134
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

89
89
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

239
239
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

64
64
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

420
420
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

371
371
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

300
300
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

82
82
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

151
151
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

669
669
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

42
42
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

126
126
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

77
77
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

30
30
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

103
103
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

204
204
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

93
93
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

183
183
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

100
100
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

721
721
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

217
217

Meer sportnieuws