'Standard onder druk: vertrek Muleka dreigt'

door
'Standard onder druk: vertrek Muleka dreigt'

Standard kon zondagmiddag eindelijk nog eens aanknopen met een overwinning en haalde het met 2-3 van Antwerp FC. De winnende treffer van de Luikenaars kwam op naam van Jackson Muleka. En het was niet de eerste keer dit seizoen dat de Congolese spits zich van belang toonde.


In de 1/8ste finales van de Croky Cup tegen Beerschot VA, was het namelijk ook Muleka die de wedstrijd in een beslissende plooi legde. Dat deed hij net zoals afgelopen zondag in een invallersrol. De 22-jarige slaagt er immers niet meer in een vaste basisplaats te veroveren. Sinds Luka Elsner begin oktober het roer overnam verscheen Muleka nog maar drie keer aan de aftrap. En slechts één keer maakte hij de wedstrijd ook vol.

Die situatie zou de Congolees doen twijfelen aan zijn toekomst op Sclessin, zo melden de kranten van SudPresse. Zijn zaakwaarnermers vragen zich immers af of Standard wel echt in hem gelooft en welk sportief plan de Luikse club voor hem in gedachten heeft. De speler zou vooral een belangrijkere rol willen. Zo niet, zou het wel eens tot een breuk kunnen lijken. "Jackson staat niet te popelen om Standard te verlaten, maar hij wil wel weten dat de club voor 100% op hem rekent", aldus zijn entourage.

SAINT-ÉTIENNE
Indien Muleka geen vertrouwenssignaal krijgt, lijkt een transfer wel aan de orde. Volgens SudPresse is er aan interesse alvast geen gebrek. Zo zouden inmiddels de nodige contacten zijn gelegd met Saint-Étienne. De club uit de Ligue 1 ziet in januari een pak spelers uitzwermen naar de Africa Cup en zou Muleka daarom op huurbasis willen overnemen, eventueel met optie tot een definitieve transfer. Daarnaast zouden er ook enkele pistes zijn in Qatar en Turkije (Kayserispor).

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

Muleka verdient meer minuten ...

Meest recent

9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

32
32
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

18
18
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

41
41
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

68
68
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

66
66
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

52
52
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

160
160
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

101
101
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

131
131
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

207
207
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

223
223
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

121
121
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

37
37
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

210
210
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

374
374
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

108
108
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

608
608
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

297
297
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

491
491
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

406
406
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

423
423
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

77
77
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

71
71
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

102
102
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

248
248

Meer sportnieuws