Elsner zet Standard op scherp voor bekerclash

door
Elsner zet Standard op scherp voor bekerclash

Zeven van de acht kwartfinalisten in de Croky Cup kennen we inmiddels al, donderdagavond wordt ook beslist over het laatste ticket. Om 20u45 strijden Standard en Beerschot op Sclessin voor een kans om hun grijze seizoen wat kleur te geven. Vooral de Rouches hebben wat recht te zetten nadat ze vorig weekend alweer tegen een pijnlijke nederlaag aan liepen.


In Gent ging Standard met 3-1 de boot in na alweer een ondermaatse prestatie. De kritiek na de wedstrijd was dan ook alweer groot, waarbij Luka Elsner de schuld op zich nam voor zijn verkeerde keuzes. De trainer had bij de rust Bokadi vervangen door Klauss en die wissel pakte faliekant uit. Maar tegelijk verwacht de trainer ook wat van zijn spelers.

"De groep is in zijn fierheid gekrenkt na de nederlaag in Gent. Ze moeten nu tonen dat ze kunnen reageren", verklaart de trainer aan RTBF. "Ik verwacht en ik ben overtuigd dat de spelers straks op het veld zullen reageren. Maar Beerschot heeft wel Genk geklopt. Dat is een waarschuwing. We zullen moeten opletten."

RATTEN
De Ratten gingen afgelopen weekend wel ook weer onderuit, want in de belangrijke kelderkraker tegen Zulte Waregem gingen ze met 2-0 de boot in. Daardoor blijft Beerschot nog steeds op de laatste plaats in het klassement hangen. Hun situatie blijft precair, want ze hebben nog steeds vier punten minder dan Cercle Brugge en acht punten minder dan KV Oostende en Zulte Waregem.

LEES OOK: 'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

Zal Standard de kwartfinale halen?

Meest recent

Kerstdrama Samoise: Gent maakt loodzwaar verdict bekend

De kerstspeeldag in de Jupiler Pro League is uitgedraaide op een waar drama voor Matisse Samoise. ...

70
70
'Vuurwerk op wintermercato: eerste toptransfer vóór 1 januari'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

188
188
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Club, Kompany-magie in München'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

204
204
Hommeles bij Union SG: “Hallucinant en onrealistisch”

Union SG sluit 2025 af als de leider van de Jupiler Pro League. De Brusselse club werd vorig seizoen ...

107
107
Lammens op handen gedragen: ook Schmeichel verrast

Senne Lammens heeft zijn transfer van Royal Antwerp FC naar Manchester United goed verteerd. De ...

198
198
Tom Waes gebroken: schaamte, schuld en publieke afrekening

Het leven van Antwerp-fan Tom Waes was het afgelopen jaar een fysieke en emotionele rollercoaster. ...

71
71
‘Jackpot rinkelt: strijd om Union-sterkhouder barst los’

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

92
92
Degryse schrikt van grote revelatie in JPL: “Bizar!”

Het jaar 2025 zit er bijna op en Marc Degryse maakte de balans op tegenover Het Laatste Nieuws. Voor ...

242
242
De Mil brengt update over zware blessure Samoise

KAA Gent won met 2-0 van Westerlo, maar het uitvallen van Matisse Samoise was een domper op de ...

243
243
AA Gent ziet eindelijk het licht: "Na lang wachten..."

AA Gent sloot een slecht 2025 alsnog af met een zege tegen KVC Westerlo. In 2026 zullen de Buffalo's ...

88
88
‘Koude douche Vormer: Club Brugge-comeback valt in duigen’

Ruud Vormer heeft zijn leven mooi opgebouwd in Knokke: gezin dichtbij, zonen in de jeugd en zelf ...

560
560
Slaan Belgische topclubs weldra toe bij OH Leuven?

In 2026 zullen er in België weer heel wat transfers afgerond worden. Zo is Tobe Leysen een ...

222
222
Vrancken weet niet wat hij ziet: "Magnifique!"

STVV is ongetwijfeld dé revelatie van dit seizoen. De Truienaars staan bijzonder knap derde ...

100
100
Marc Coucke verrast met groot geheim: "Pure leugens!"

Marc Coucke kende weer razend drukke maanden. De ondernemer was uiteraard betrokken bij zijn talloze ...

202
202
Euvrard laat Standard-fans nu al watertanden

Standard sloot 2025 af met een thuisnederlaag tegen STVV. De Rouches staan wel nog zesde in de ...

217
217
‘Anderlecht blaast mercato op met eerste winterknaller'

Anderlecht-fans smeken om een stevige versterking in de wintermercato, maar Paars-Wit kan zich geen ...

363
363
Degryse sneert naar bestuur Anderlecht en Club Brugge

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League ligt dit seizoen niet hoog. Weinig goed voetbal, ...

598
598
Stevige uithaal van Oosting richting team

Royal Antwerp FC won met 2-1 van Zulte Waregem. Dat was een zeer gevleide overwinning. Trainer ...

265
265
''Droomdeal' tussen Anderlecht en Manchester United'

Bij RSC Anderlecht wisten ze de afgelopen jaren heel wat spelers richting topcompetities te loodsen. ...

516
516
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

104
104
Hasi en Renard voor allesbeslissend moment bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor volledig terecht met 1-2 van Sporting Charleroi. Alweer een povere prestatie ...

391
391
Westerlo bestolen? "Schandalig, iedereen heeft het gezien"

Westerlo heeft na een reeks van vijf wedstrijden weer kennis gemaakt met de nederlaag. Ze gingen ...

276
276
Smet op feestvreugde: sterkhouder Gent lang out?

AA Gent heeft na twee maanden eindelijk nog eens kunnen winnen. De Buffalo's haalden het zaterdag ...

253
253
Africa Cup: Nigeria al gekwalificeerd, Put in zak en as

Er werd zaterdagavond ook weer gevoetbald op de Africa Cup. Nigeria heeft zich als tweede land ...

97
97
De Mil pakt eindelijk eerste zege met AA Gent

Rik De Mil heeft eindelijk zijn eerste overwinning als trainer van AA Gent beet. Na twee nederlagen ...

143
143

Meer sportnieuws