AA Gent deed in de strijd om het laatste Europees ticket een goede zaak tegen Standard door op eigen veld met 1-0 te winnen. De trainers van beide teams blijven op hun hoede voor de return van zondag.
De Rouches keren met een achterstand terug richting Luik. Coach Mircea Rednic zag een wedstrijd met twee gezichten. "Tijdens de eerste helft hebben we goed gespeeld en creëerden we enkele goeie mogelijkheden om te scoren. Na de rust waren er veel duels en wist AA Gent kansen af te dwingen. Eiji Kawashima schudde enkele knappe reddingen uit zijn mouw."
De Gentse supporters hebben op een mooie manier afscheid genomen van hun Ottenstadion, dat beseft trainer Victor Fernandez ook. "Ik wil de fans bedanken voor hun ongelooflijke steun. De 1-0-overwinning tegen een ploeg als Standard is de beste manier om afscheid te nemen van de rijkgevulde geschiedenis."
"Zondag resten ons nog lange, zware negentig minuten op het veld van Standard. Het belangrijkste is nu fysiek recupereren, want Standard heeft ons veel laten lopen. Zij hebben nog het ritme uit Play-Off I vast. Voor de terugwedstrijd is alles nog mogelijk", besluit Fernandez.