Hartverscheurend: Solskjaer breekt in afscheidsinterview

door
Hartverscheurend: Solskjaer breekt in afscheidsinterview

Manchester United heeft zondagmiddag dan toch een einde gemaakt aan de samenwerking met Ole Gunnar Solskjaer. Daags na de 4-1-afgang tegen Watford FC, moest de Noorse hoofdtrainer beschikken op Old Trafford. Ondanks deze pijnlijke afgang blijft hij zijn geliefde ex-club een warm hart toedragen.


Na het ontslag van José Mourinho eind 2018, werd Solskjaer aangeduid als interim-coach. Onder zijn bewind werden de resultaten al snel beter. Bovendien genoot de Noor een pak krediet bij de achterban, die zijn heldendaden als speler nog niet vergeten waren. Uiteindelijk werd Solskjaer ook beloond met een vaste benoeming. Maar vervolgens kon hij het niet waarmaken. Vorig seizoen einde United weliswaar nog tweede in de Premier League. Na een kwaliteitsinjectie afgelopen zomer, bleven de resultaten in de huidige jaargang echter ondermaats. Ook zat er amper een lijn in het geleverde spel. En dat leidde zondag dus tot zijn ontslag.

Solskjaer blijft de Mancunians echter volop steunen. Via de officiële kanalen gaf hij zelfs een afscheidsinterview, hoogst ongebruikelijk bij een ontslag. Daarin kon hij zijn tranen amper bedwingen. "Manchester United betekent alles voor mij, we waren een goede match, maar helaas kon ik niet de resultaten leveren die we nodig hadden en was het tijd om een stap terug te doen", klonk het onder meer.

KNUFFEL VAN DE FANS
De ex-spits wenste zijn tijdelijke opvolger Michael Carrick ook veel succes voor de komende duels en hoopt dat de club op korte termijn weer voor de prijzen zal meedoen. Een absolute gentleman dus. Dat werd nog eens duidelijk toen hij het trainingscentrum een laatste keer verliet. Aan de poorten nam hij uitgebreid de tijd om de aanwezige supporters te groeten. Een aantal van hun gaf hem zelfs een knuffel.

LEES OOK: 'Lammens krijgt groot nieuws: fatale transfer bij United'

United moet Solskjaer een andere functie geven ...

Meest recent

Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

1
1
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

49
49
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

34
34
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

228
228
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

204
204
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

62
62
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

312
312
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

328
328
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

581
581
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

127
127
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

99
99
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

123
123
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

155
155
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

184
184
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

69
69
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

228
228
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

85
85
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

98
98
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

524
524
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

452
452
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

918
918
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

359
359
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

46
46
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

489
489
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

314
314

Meer sportnieuws