Mignolet doet Club Brugge huiveren

door
Mignolet doet Club Brugge huiveren

Club Brugge verloor vrijdagavond op het veld van KV Mechelen. De West-Vlamingen waren niet op de afspraak en Simon Mignolet zag er helemaal niet goed uit bij de knappe winning-goal van Rob Schoofs. Mignolet reageerde te proactief en dat is al de eerste keer niet dit seizoen.


Mignolet zag zijn ploeg een matige wedstrijd spelen tegen Mechelen, met uitzondering van de eerste tien minuten van de tweede helft, maar de Rode Duivel was ook eerlijk over zijn foutje bij de 2-1 van Schoofs. De middenvelder van KV Mechelen lepelde de bal heerlijk over Mignolet, die weinig doortastend reageerde op die doelpoging. “Ik zette een stapje vooruit omdat hij een goede trap heeft en hij deed het slim met een lobje”, zei hij aan Eleven Sports.

PRECEDENTEN

En het is al niet de eerste keer dit seizoen dat de inschattingsfouten van Mignolet dure punten kosten voor Club Brugge. Eerder dit seizoen ging de doelman al in de fout tegen AA Gent, waar Mignolet kinderlijk zijn balcontrole miste op een terugspeelbal van Brandon Mechele. Ook tegen Anderlecht ging Mignolet de mist in omdat hij té proactief reageerde op een actie van Benito Raman, die op zijn beurt profiteerde van de overmatige anticipatie van de doelman van Club Brugge.

En ook net voor de interlandbreak ging Mignolet twee keer pijnlijk in de fout tegen Standard. Ook toen lag een overmatige proactieve benadering aan de basis van twee tegendoelpunten. Simon Mignolet werd tegen de Rouches heel eenvoudig voorbij gelopen door Aron Dönnum, die zo met sprekend gemak de aansluitingstreffer kon scoren. Daarna anticipeerde Mingolet op een lange bal maar hij stopte Dönnum foutief af, waarna Standard vanop de stip 2-2 gelijkmaakte.

LEES OOK: ‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Moet Mignolet zich dringend herpakken?

Meest recent

Puzzelwerk Hayen: logische vervanger El Ouahdi staat klaar

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een plek in de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor ...

2
2
Garcia op plichten gewezen: "Hij móét mee naar WK"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

26
26
‘Klap na klap: Club Brugge breekt speler volledig’

Bij Club Brugge krijgt een eigen opgeleide speler opnieuw een harde tik. Na een mislukte ...

49
49
Hete zomer Anderlecht: liefst elf spelers richting exit?

Nu er minstens tot eind dit seizoen uitsluitsel bestaat over de positie van hoofdtrainer, kan RSC ...

102
102
Made in JPL: Thiago en Tolu stelen show in Premier League

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League maken ook dit seizoen weer het mooie weer in ...

52
52
Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

129
129
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

413
413
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

219
219
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

263
263
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

274
274
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

98
98
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

717
717
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

358
358
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

354
354
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

349
349
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

239
239
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

427
427
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

394
394
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

133
133
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

520
520
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

234
234
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

118
118
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

445
445
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

408
408

Meer sportnieuws