Moeskroen reageert op D'Onofrio-geruchten

door
Moeskroen reageert op D'Onofrio-geruchten

Het is de laatste jaren maar zelden rustig geweest bij Moeskroen en dat is ook dit seizoen niet het geval. Na de degradatie uit de Jupiler Pro League kende het een woelige start in 1B. Het staat nog steeds laatste in het klassement en de voorbije weken werden met Enzo Scifo en de broers Mpenza al de trainer, assistent en sportief directeur op straat gezet.


Daar komt nu bovenop dat de club weer in financiële problemen zou zitten. De lonen van oktober zouden nog niet uitbetaald zijn en eigenaar Gerard Lopez zou de club te koop gezet hebben. Eén van de kandidaten om Les Hurlus over te nemen, zou niemand minder dan Luciano D'Onofrio zijn. De voormalige sterke man van Standard zou zo vijf maanden na zijn vertrek bij Antwerp zijn terugkeer kunnen maken in het Belgische voetbal.

"GEEN CONTACT"
Bij Moeskroen hebben ze al gereageerd op de geruchten. "We hebben momenteel geen direct contact met hem", klinkt het bij het voorzitter Patrick Declerck in La Dernière Heure. "Ik denk ook niet dat D'Onofrio rechtstreeks met Lopez zonder dat wij daarvan op de hoogte zijn. De Luxemburger heeft nog nooit zo gehandeld. We werken wel om zo snel mogelijk een oplossing te vinden."

Declerck gaf ook nog mee dat er momenteel twee pistes op tafel liggen om de club over te nemen: één uit België en één uit Frankrijk. De club hoopt ook zo snel mogelijk nog 2 miljoen euro te ontvangen van Lille, dat nog steeds weigert te betalen. Op die manier kan Moeskroen de achterstallige lonen uitbetalen.

Zou D'Onofrio Moeskroen weer naar 1A kunnen leiden?

Meest recent

Croky Cup: Union ontsnapt, hoofdrol VAR in OHL-Club, kermis op Bosuil

In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden woensdagavond vier wedstrijden afgewerkt. ...

26
26
Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Nadat hij de voorbij jaren heeft uitgeblonken in de MLS, gaat Christian Benteke op zijn 35ste op ...

320
320
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

105
105
Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

99
99
Waalse analisten vellen verdict: géén titel voor Anderlecht?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

262
262
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

21
21
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

139
139
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

497
497
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

23
23
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

60
60
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

32
32
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

170
170
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

81
81
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

115
115
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

105
105
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

112
112
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

105
105
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

288
288
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

34
34
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

290
290
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

172
172
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

144
144
KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

205
205
Hasi in luxe-positie: verrassende keuzes lonken

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

157
157
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

115
115

Meer sportnieuws