Moeskroen reageert op D'Onofrio-geruchten

door
Moeskroen reageert op D'Onofrio-geruchten

Het is de laatste jaren maar zelden rustig geweest bij Moeskroen en dat is ook dit seizoen niet het geval. Na de degradatie uit de Jupiler Pro League kende het een woelige start in 1B. Het staat nog steeds laatste in het klassement en de voorbije weken werden met Enzo Scifo en de broers Mpenza al de trainer, assistent en sportief directeur op straat gezet.


Daar komt nu bovenop dat de club weer in financiële problemen zou zitten. De lonen van oktober zouden nog niet uitbetaald zijn en eigenaar Gerard Lopez zou de club te koop gezet hebben. Eén van de kandidaten om Les Hurlus over te nemen, zou niemand minder dan Luciano D'Onofrio zijn. De voormalige sterke man van Standard zou zo vijf maanden na zijn vertrek bij Antwerp zijn terugkeer kunnen maken in het Belgische voetbal.

"GEEN CONTACT"
Bij Moeskroen hebben ze al gereageerd op de geruchten. "We hebben momenteel geen direct contact met hem", klinkt het bij het voorzitter Patrick Declerck in La Dernière Heure. "Ik denk ook niet dat D'Onofrio rechtstreeks met Lopez zonder dat wij daarvan op de hoogte zijn. De Luxemburger heeft nog nooit zo gehandeld. We werken wel om zo snel mogelijk een oplossing te vinden."

Declerck gaf ook nog mee dat er momenteel twee pistes op tafel liggen om de club over te nemen: één uit België en één uit Frankrijk. De club hoopt ook zo snel mogelijk nog 2 miljoen euro te ontvangen van Lille, dat nog steeds weigert te betalen. Op die manier kan Moeskroen de achterstallige lonen uitbetalen.

Zou D'Onofrio Moeskroen weer naar 1A kunnen leiden?

Meest recent

Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

31
31
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

30
30
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

13
13
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

14
14
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

11
11
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

94
94
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

45
45
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

66
66
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

116
116
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

95
95
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

10
10
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

356
356
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

17
17
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

144
144
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

81
81
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

107
107
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

41
41
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

205
205
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

246
246
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

44
44
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

134
134
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

84
84
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

333
333
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

83
83
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

119
119

Meer sportnieuws