'D'Onofrio keert terug in het Belgische voetbal'

door
'D'Onofrio keert terug in het Belgische voetbal'

Afgelopen zomer nam Antwerp afscheid van Luciano D'Onofrio, nadat de Italo-Belg de voorbije vier jaar de Great Old van promovendus tot vaste waarde in de top zes getransformeerd had. Sindsdien was de 66-jarige wat uit beeld verdwenen, maar hij zou snel weer zijn intrede in het Belgische voetbal kunnen maken.


Volgens Sudpresse toont D'Onofrio immers interesse om Moeskroen over te nemen. Enkele dagen geleden raakte bekend dat de tweedeklasser voor een prikje te koop zou staan, omdat sterke man Gerard Lopez zich zou willen gaan toeleggen op Girondins Bordeaux, dat hij enkele maanden geleden in handen kreeg. D'Onofrio wil daarvan profiteren.

Hij zou zelfs al gevorderde gesprekken voeren met Lopez. Het zou Mbo Mpenza zijn die de twee in contact gebracht heeft. De ex-Rode Duivel kent D'Onofrio van zijn periode als speler bij Standard en was tot een maand geleden nog sportief directeur bij Les Hurlus

NIET ONOMSTREDEN
D'Onofrio zou Moeskroen dus uit het slop kunnen helpen. Zowel club als potentiële eigenaar waren de voorbije jaren niet onomstreden. Moeskroen was jarenlang in handen van makelaars en die periode vormt zelfs het voorwerp van een gerechtelijk onderzoek. D'Onofrio was dan weer jarenlang de sterke man bij Standard en was sportief verantwoordelijke bij Antwerp. Afgelopen zomer viel zijn naam ook bij Eupen, maar daar kwam het niet tot een overname.

Zou een overname door D'Onofrio goed zijn voor Moeskroen?

Meest recent

Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

1
1
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

13
13
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

165
165
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

85
85
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

114
114
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

98
98
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

35
35
Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

55
55
Garcia krijgt duidelijke boodschap: "Ik wil naar het WK"

Binnen ongeveer een maand blazen de Rode Duivels een laatste keer verzamelen voor de WK-selectie ...

42
42
'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

De kans dat Charleroi straks nog de Champions' Play-Off zal spelen, lijkt stilaan niet al te groot ...

45
45
TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

195
195
Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

242
242
Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

346
346
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

150
150
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

80
80
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

54
54
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

266
266
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

487
487
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

257
257
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

159
159
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

440
440
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

222
222
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

449
449
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

182
182
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

110
110

Meer sportnieuws