'Barcelona wil stunten met Gouden Bal-favoriet'

door
'Barcelona wil stunten met Gouden Bal-favoriet'

Nadat het vorig seizoen al de verkeerde kant uitging met FC Barcelona, sloeg het vertrek van Lionel Messi een serieuze krater in Camp Nou. Om terug te timmeren aan de weg naar de top hebben de Catalanen dan ook dringend nood aan versterking, alleen zijn de financiële middelen uiterst beperkt. Toch staat er één absolute klepper op de verlanglijst.


Door het gebrek aan centen ziet Barcelona zich voor de komende mercato's wellicht genoodzaakt om opnieuw grotendeels een beroep te doen op transfervrije spelers. Zo haalde het recent reeds Dani Alves terug, en doen nog een aantal oude bekenden van nieuwe coach Xavi Hernandez de ronde. Voor het overige lijkt hij vooral naar de Premier League te lonken. Zo zouden onder andere Raheem Sterling, César Azpilicueta en Thiago Alcantara zijn interesse genieten.

Volgens The Mirror hoopt Barça over het Kanaal echter tevens een nog veel grotere slag te slaan. Het medium meldt namelijk dat het in Anfield niemand minder dan Mohamed Salah hoopt weg te plukken. Diens contract bij Liverpool loopt binnen 18 maanden af, en dus zouden de Blaugrana achter de schermen nu al zijn dossier voorbereiden. Xavi wil de 29-jarige Egyptenaar, een van de uitgesproken favorieten voor de Gouden Bal, er per slot van rekening absoluut bij.

OPVOLGER VAN MESSI
Salah zelf liet in het verleden dan weer al verstaan een boontje te hebben voor de Spaanse competitie, bovendien zouden de onderhandelingen over een nieuw contract in Liverpool niet vlot verlopen. Een situatie waar Joan Laporta, stevig onder druk, naar verluidt volgende zomer al van wil profiteren. Salah zou alleszins een gedroomde opvolger voor Messi zijn. De vraag is echter of Barcelona niet alleen zijn transfersom, maar ook forse salaris kan betalen. Zeker omdat Liverpool ongetwijfeld nog een inspanning zal leveren.

LEES OOK: UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

Ziet u Salah naar Barcelona trekken?

Meest recent

UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

4
4
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

5
5
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

51
51
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

155
155
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

89
89
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

123
123
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

71
71
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

142
142
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

373
373
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

264
264
Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

388
388
Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

100
100
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

116
116
Mysterie rond rode kaart: exacte woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

137
137
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

111
111
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

71
71
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

20
20
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

53
53
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

420
420
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

187
187
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

42
42
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

108
108
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

492
492
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

213
213
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

32
32

Meer sportnieuws