Mathijssen: "Deze groep mist misschien wat kwaliteiten"

door
Mathijssen:

De Belgische beloften wonnen op karakter met 2-0 van Turkije. Bondscoach Jacky Mathijssen was achteraf een tevreden trainer. Hij had lof voor zijn spelersgroep.


België boekte een 15 op 15 en het EK komt steeds dichterbij. Mathijssen sprak na de match bij Het Laatste Nieuws. Hij kwam met een opvallende boodschap. "We zetten onze schitterende zegereeks voort. De grinta waarmee we spelen is fantastisch. Deze groep mist misschien wat kwaliteiten, maar ze vangen dat op met wat nodig is om matchen te winnen", aldus Mathijssen.

Onana & co

De U21 hebben wel een aantal spelers die mogen dromen van een internationale topcarrière. Jongens als Yari Verschaeren, Amadou Onana, Koni De Winter en Maarten Vandevoordt hebben alles in zich om op termijn een carrière te ambiëren bij de Rode Duivels.

Vooral Onana en De Winter lieten een zeer sterke indruk achter tegen Turkije en zij namen de ploeg bij de hand. Onana speelt regelmatig bij Lille OSC, De Winter komt uit voor Juventus en lokte al de interesse van Club Brugge en Ajax. Vandevoordt hield zijn ploeg op de cruciale momenten recht en Verschaeren speelde een zeer goede tweede helft. Zij zullen met vertrouwen terugkeren naar KRC Genk en RSC Anderlecht.     

Verdient Onana stilaan een selectie voor de Rode Duivels?

Meest recent

'Anderlecht beslist: deze aanwinsten zijn op komst'

RSC Anderlecht is nog lang niet klaar op de transfermarkt. De Brusselaars waren al actief, maar ...

185
185
Bom in Frankrijk: Lyon teruggezet naar de Ligue 2

Zeer straf nieuws vanuit Frankrijk. Daar is de Franse topclub Olympique Lyon teruggezet naar de ...

280
280
KV Kortrijk haalt weer Belgische smaakmaker in huis

KV Kortrijk is heel erg actief op de transfermarkt. De Kerels trekken vooral de Belgische kaart in ...

87
87
Union SG kondigt het aan: "Hij blijft!"

Union SG liet onlangs weten dat Promise David ook volgend jaar in het Dudenpark zal spelen en hij ...

63
63
Coorevits in shock: “Wat ik toen hoorde, was pure horror”

Annelien Coorevits bouwt al geruime tijd aan een knappe carrière in de media. De blondine ...

65
65
Leko uit transferwens: "Hij mag altijd naar AA Gent komen"

Ivan Leko was plots heel overtuigd na een gesprek met AA Gent. Weg Royal Antwerp FC en Standard. ...

258
258
'Op randje van ontploffen: Club saboteert Nielsen-deal'

Club Brugge lijkt het transferverhaal rond Casper Nielsen eigenhandig de nek om te wringen. Ondanks ...

560
560
'Jupiler Pro League-club gaat voluit voor assistkoning'

De mercato is officieel nog niet begonnen, maar het regent al transfers. In de Jupiler Pro League ...

51
51
'Anderlecht ziet miljoenenbod geweigerd worden'

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking. Ze haalden al drie nieuwe jongens, maar daar stopt het ...

245
245
Miljoenen van Sneijder? Yolanthe doorbreekt het stilzwijgen

De pijnlijke scheiding tussen Wesley Sneijder en Yolanthe Cabau, nu enkele jaren geleden, blijft ...

28
28
'STVV krijgt goed én slecht transfernieuws te verwerken'

Bij STVV waren ze al heel actief op de transfermarkt. De Kanaries staan al best ver en de Limburgers ...

116
116
Antwerp bevestigt: vijf vertrekkers, één verrassende transfer

Ook bij Antwerp FC zit het tussenseizoen erop. Woensdag zal nieuwe hoofdcoach Stef Wils de eerste ...

384
384
Dansend door de storm: Ruben Van Gucht provoceert opnieuw

Ruben Van Gucht is een naam en figuur die de laatste jaren vlot over de tongen gaat. De ...

86
86
'Stroeykens richting uitgang: pittige transfersom genoemd'

RSC Anderlecht haalde inmiddels al een drietal versterkingen voor het komende seizoen in huis. Daar ...

569
569
Lukaku en Evenepoel: jeugdgeheim komt aan het licht

Romelu Lukaku is ondertussen al een eeuwigheid de onbetwiste aanvalsleider bij de Rode Duivels. Het ...

57
57
'Monstertransfer Ardon Jashari: nieuwe details bekend'

De kans dat Club Brugge erin zal slagen om Ardon Jashari langer te houden, hebben opnieuw een flinke ...

909
909
‘Ulderink heeft na Antwerp absolute droomjob beet’

Andries Ulderink nam na Jonas De Roeck het roer over bij Royal Antwerp FC. De Nederlander was eerder ...

85
85
De Bruyne zei nee tegen deze grootmachten

Kevin De Bruyne nam aan het einde van vorig seizoen afscheid van Manchester City. Zijn contract in ...

200
200
Transferrecord aan diggelen? Meteen vervanger Bonsu Baah

KRC Genk staat op het punt een erg knappe deal te verwezenlijken. Christopher Bonsu Baah is op weg ...

888
888
Patro Eisden heeft weer beet en haalt volgende aanwinst

Patro Eisden is een van de meest actieve clubs op de transfermarkt in de Challenger Pro League. De ...

61
61
KV Mechelen laat sterkhouder naar Champions League-club gaan

Bij KV Mechelen dreigen er de nodige spelers de club te gaan verlaten. De Maneblussers willen wat ...

236
236
Antwerp maakt komst van nieuwe pion officieel

Royal Antwerp FC is volop bezig met de selectie voor volgend seizoen klaar te krijgen. Stef Wils zal ...

362
362
‘Standard stoomt door: Wilmots wil ‘Prestige’-transfer’

Marc Wilmots is van plan om ferm gas te geven tijdens de zomermercato. Er werden al vijf aanwinsten ...

186
186
‘KV Mechelen ziet geen uitweg: bizarre exit sterkhouder’

KV Mechelen kende een wisselvallig seizoen en kijkt uit naar komend seizoen. Malinwa moet echter nog ...

285
285
‘Overmars zet vol in op stunt: JPL-smaakmaker vordert'

Royal Antwerp FC zal verschillende spelers zien vertrekken deze zomer, maar Marc Overmars wil zelf ...

379
379

Meer sportnieuws