Als het aan Lionel Messi ligt, komt Neymar komende zomer FC Barcelona versterken. De naam van de Braziliaan domineert de
transfergeruchten al een paar maanden en in Spaanse media maken diverse kranten melding van een naderende overgang.
Neymar ligt nu nog onder contract bij Santos, maar dat Barcelona zijn nieuwe werkgever gaat worden lijkt haast wel zeker.
AS en
El Mundo Deportivo melden dat de overgang nog niet rond is, maar wel aanstaande is. Naar verluidt zou directeur Raul Sanllehi nog onderhandelen over wie de eigenaar gaat worden van de 21-jarige Braziliaan.
Barça zou minimaal voor 55 procent eigenaar willen zijn.
Dat percentage is momenteel het percentage waarvoor Neymar eigendom is van Santos. De andere 45 procent ligt in handen van twee bedrijven. Barcelona wil eerst Santos helemaal afkopen, waarna zij met de bedrijven in gesprek gaan om de andere 45 procent ook af te kopen. Bronnen binnen de Catalaanse club hebben naar verluidt laten weten dat een overgang niet ver meer weg is, maar dat het nog niet rond is.
Messi, de grote ster bij Barcelona, ziet het wel zitten om samen met Neymar te spelen. "Ten eerste, we weten niet of Neymar uiteindelijk gaat tekenen bij Barcelona, dat weet alleen de speler zelf. Het is een uitstekende speler, die heel sterk is in één-tegen-één duels. Zijn komst is voor Barcelona belangrijk, dat is wel duidelijk", zo laat Messi weten aan
Qatar Alkass.
LEES OOK:
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid