Mertens: "Tijd dat ik Ancelotti eens ga bellen over Hazard"

317
Mertens:

Dries Mertens en Eden Hazard kennen een moeilijke periode bij hun club. De ervaren flankaanvallers kunnen bij de Rode Duivels steun zoeken bij elkaar. Mertens sprak over de situatie van Hazard. 

"Ik denk dat ik Carlo Ancelotti moet bellen omdat het niet eerlijk is”, lachte Mertens op zijn perspraatje. De Belg werkte bij Napoli nog samen met Ancelotti. "Nee, ik maak een grapje. Maar Eden is zo sterk, hij heeft een ongelooflijke mentaliteit en het zal wel beter worden voor hem in Madrid. Het is alleen jammer dat er een jongen (Vinicius, nvdr.) in zijn plaats is, die heel goed speelt. Na verloop van tijd krijgen alle goede spelers speeltijd en ik weet zeker dat hij weer gaat spelen."  Misschien kan Hazard Mertens eens vragen hoe het er in de Serie A aan toegaat. Juventus toont immers al een tijdje interesse in de speler van Real Madrid.

Weinig speeltijd

Hazard kwam dit seizoen nog maar 415 minuten in actie bij Real Madrid. Daarin scoorde hij nog niet en leverde hij één assist af. Dat is veel te weinig voor een speler met zijn statuut. Mertens, die ook wat blessureleed kende, speelde op zijn beurt nog maar 202 minuten voor Napoli. De balans: 1 goal en 0 assists. 

Mertens is 34 jaar en was al bijzonder waardevol voor de Rode Duivels. De voormalige aanvaller van PSV en FC Utrecht speelde 102 interlands en daarin wist hij 21 keer te scoren en 31 assists uit te delen. Hazard was op zijn 30ste al goed voor 115 interlands. Met 33 doelpunten en 35 assists was hij ook al bijzonder bepalend voor de nationale ploeg.

LEES OOK: Eden Hazard lyrisch over Rode Duivel: "De beste ooit"

Zou de Serie A een goede competitie zijn voor Hazard?

Meest recent

Thorup ziet grote verandering bij KRC Genk: "Hard op gewerkt"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Standard. De Limburgers wonnen de afgelopen partijen van KV ...

3
3
Xabi Alonso oordeelt over Penders: "Zoals Courtois"

Bij Chelsea zagen ze Emiliano Martinez vorige week uitvallen met een blessure. De Argentijnse ...

8
8
Belgische clubs maken indruk: Serie A en Ligue 1 lopen achter

Club Brugge, RSC Anderlecht, Union SG, STVV en AA Gent hebben tot op heden al goed werk geleverd in ...

19
19
Anderlecht heeft goud in handen: "Ontdekking van het jaar"

Bij RSC Anderlecht werd (veel te vroeg) door bepaalde media al een crisis uitgesproken en sommige ...

49
49
‘Anderlecht stunt: spurtbom offert fortuin op om te tekenen'

Na de bekerblamage op het Kiel zoekt Anderlecht nog altijd naar snelheid op de flanken. Eén ...

246
246
Eden Hazard lyrisch over Rode Duivel: "De beste ooit"

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea, Real Madrid en de Rode ...

156
156
Dure vogel moet vrezen: comeback bij Club Brugge

Jorne Spileers (21) lijkt eindelijk helemaal gelanceerd bij Club Brugge. De verdediger knokte zich ...

267
267
Vader Kompany komt met cruciale update over zoon

Vincent Kompany werd vandaag afgevoerd naar het ziekenhuis in München. De veertigjarige ...

303
303
Bayern München komt met officieel statement over Kompany

Heel de voetbalwereld schrok vanavond toen Duitse media naar buiten kwamen met het nieuws dat ...

364
364
Nieuwe details bekend over ziekenhuisopname Kompany

Vincent Kompany was de afgelopen dagen vaak in het nieuws in Duitsland. Eerst waren er geluiden over ...

345
345
Anderlecht-aanwinst slaat terug na kritiek: "Geweldige opsteker"

Anderlecht heeft zijn Europese campagne nieuw leven ingeblazen. De Brusselaars boekten woensdagavond ...

109
109
Marc Coucke krijgt onverwachte klap in strandbaroorlog

Marc Coucke leek op weg om zijn plannen aan de Belgische kust verder uit te bouwen, maar plots hangt ...

50
50
Ontslag bij Manchester United? Carrick speelt open kaart

Michael Carrick heeft vrijdag tijdens zijn persconferentie vooruitgeblikt op het Premier League-duel ...

43
43
Stroeykens is helemaal terug: "Hoort bij de voetballerij"

RSC Anderlecht won met 0-3 van Jagiellonia. Een correcte prestatie van de Brusselaars. Samen ...

132
132
Compper grijpt in bij Antwerp: oorlogstaal voor Charleroi

Royal Antwerp FC verloor al vijf wedstrijden op rij in de Jupiler Pro League en de volgende ...

156
156
Infantino krijgt plots steun: wederdienst op komst

Gianni Infantino hoopt zijn ambtstermijn als baas van de FIFA te verlengen. De Zwitserse Italiaan ...

43
43
Kohnen briest op Charleroi-fans: “Erg gefrustreerd”

De fans Sporting Charleroi lieten zich al verschillende keren van hun slechtste kant zien. In de ...

37
37
Euvrard baalt: Standard incasseert mokerslag van jewelste

Standard Luik hoopt snel waar een de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is ...

94
94
Compper voelt druk intern stijgen: ontslagroep bij Antwerp?

Royal Antwerp FC zit in de competitie in de hoek waar de klappen vallen. Hoofdtrainer Marvin Compper ...

120
120
"Kind gewond door rookbom": Charleroi grijpt hard in

Sporting Charleroi heeft op de webstek een opmerkelijke straf opgelegd nadat het in de bekerclash ...

57
57
Na stunt tegen Anderlecht: Messoudi roept straffe taal

Beerschot schakelde in de Croky Cup RSC Anderlecht uit, een ferme stunt van de tweedeklasser. Maar ...

132
132
Kustoorlog escaleert volledig bij KVDO: "Het is moorddadig"

De crisis bij KV Diksmuide Oostende blijft voor onrust zorgen en dreigt steeds meer sporen na te ...

77
77
Ook CPL-matchen afgelast: inhaaldatum KV Kortrijk-KV Mechelen

Storm Austen raast door het land den de Pro League heeft beslist om in te grijpen. In de Jupiler Pro ...

272
272
Allegri houdt koppig vast aan De Bruyne-plan: "Hij kan het"

Het zijn woelige weken geweest voor Kevin De Bruyne, waarin hij van het ene uiterste in het andere ...

47
47
Spijt van keuze voor Duitsland: "Als Klopp me oproept, zeg ik nee"

Spelers met dubbele nationaliteit, het is in ons land de laatste jaren een heet hangijzer geworden. ...

272
272

Meer sportnieuws