Bij de Rode Duivels zit er héél veel ervaring in de ploeg. Toch moeten een aantal jongens stilaan vrezen voor hun toekomst bij de nationale ploeg. Eddy Snelders noemt drie spelers.
Volgens hem zal Dries Mertens, die werd opgeroepen, het zeer moeilijk krijgen. De 34-jarige aanvaller is invaller bij Napoli en hij zal de komende maanden moeten bewijzen dat hij nog een internationaal niveau haalt. Er zijn nog een aantal andere spelers die moeten opletten.
In Humo vraagt Snelders zich ook af of de bijna 36-jarige Thomas Vermaelen nog zal terugkeren bij de Rode Duivels. Daarnaast zet hij ook vraagtekens achter het niveau van de 34-jarige Jan Vertonghen. Er is volgens hem wel één groot probleem: er zijn weinig jonge jongens die nu al beter zijn dan de ervaren pionnen.
LEES OOK:
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"