Na een waar spektakelstuk hebben RWDM en Lierse de punten gedeeld. De thuisploeg deed een gooi naar de zege met een vroege 2-0 voorsprong maar de Pallieters leken de comeback van het weekend te realiseren na de pauze. Finaal pakte de ploeg uit Molenbeek toch nog een punt.
Nzuzi straft blunders bij Lierse af
Op een verschrikkelijk slechte grasmat nam de thuisploeg het initiatief brutaal in handen. Iets voor het kwartier glipte Nzuzi door de buitenspelval en hij schoof de 1-0 gemakkelijk in doel. Een paar minuten later was er een soortgelijke situatie waarbij Nzuzi deze keer overhoeks doelman De Smet te grazen nam: 2-0. Lierse Kempenzonen was tot dan toe nergens maar kreeg halfweg de eerste periode weer een levenslijn na een fout op Abdallah in de zestien meter. Vanaf elf meter faalde Limbombe maar Hendrickx trof in de rebound wel raak: 2-1. Daar bleef het ook bij en zo leek de Molenbeekse club halfweg de beste zaak te doen in 1B.
RWDM kan nog steeds rekenen op een trouwe aanhang en staat halfweg op voorsprong.
Lierse gaat op en over RWDM, dat toch nog het laatste woord heeft
De bezoekers joegen na de pauze op de gelijkmaker en die kwam er ook halfweg de tweede periode toen Abdallah in doel kopte: 2-2. Erop en erover dachten ze bij de bezoekers en Limbombe knalde op een dik kwartier van het einde de 2-3 enig mooi in doel. In een uiterst vermakelijke wedstrijd was het laatste woord toch nog voor RWDM: Nangis trapte de thuisploeg in de laatste tien minuten nog op gelijke hoogte en een ultieme poging van hem strandde nog op de paal. Zo bleef het gelijk in deze wedstrijd, een verdiend punt voor beide ploegen.
Scoreverloop:
1-0 (13') Nzuzi, 2-0 (18') Nzuzi, 2-1 (23') Hendrickx, 2-2 (66') Abdalllah, 2-3 (73') Limbombe, 3-3 (82') Nangis
LEES OOK: Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak
Maarten Coenen