
Door de nieuwe interne herstructurering heeft Jos Donvil zijn functie als CEO bij Anderlecht opgegeven. Hij startte oorspronkelijk als COO bij de Belgische recordkampioen en daarna volgde hij Karel Van Eetvelt op als CEO.
Maar na een goed jaar in dienst bij Anderlecht, stopt Jos Donvil zijn werkzaamheden in het Lotto Park. De ex-CEO wil in Het Laatste Nieuws niets negatiefs zeggen over Anderlecht "Maar de driehoeksverhouding tussen Wouter Vandenhaute, Peter Verbeke en ikzelf liep niet zoals verhoopt. Ik zou de werking anders aanpakken, vandaar deze beslissing."
De timing is wel ongelukkig voor Jos Donvil, want in de voorbije maanden werd hij namelijk gevraagd om CEO van Bpost te worden. Maar spijt heeft hij niet. "Ik ben heel blij dat ik bij Anderlecht mocht werken. Andere mensen hadden andere ideeën, maar ik verwijt niemand iets. Ik heb mijn droom mogen beleven."
POLL: Goede beslissing van Donvil?