Spanning neemt toe bij Genk: "Verschillende akkefietjes"

door
Spanning neemt toe bij Genk:

KRC Genk uitte vlak voor het seizoen grote ambities, maar voorlopig kan het die niet waarmaken. Zowel in eigen land als op Europees niveau zijn de resultaten veel te wisselvallig. Zo werd zondagavond op het veld van Charleroi al voor de derde keer op rij verloren door de Limburgers.


Met 17 op 33 kan Racing niet tevreden zijn over zijn JPL-campagne tot dusver. En ook de Europese thuisnederlaag tegen Dinamo Zagreb kwam hard aan. Binnen de kleedkamer neemt de spanning dan ook toe. "Er zijn toch een paar akkefietjes", stelt analist Stef Wijnants bij TVL Sportcafé. "Je hebt Thorstvedt die zowel tegen Zagreb als tegen Charleroi heel boos was. Of Muñoz die direct naar de kleedkamer liep. Na een paar nederlagen sijpelt dat door. Misschien moeten de teugels weer wat strakker getrokken worden."

Na de match tegen Charleroi plaatste coach John van den Brom ook vraagtekens bij de rol van Paul Onuachu als strafschopnemer. Maar dat vindt Wijnants na twee missers van de Nigeriaan toch een brug te ver. "Ik vind het op zich wel vreemd dat Van den Brom twijfelt. Want Onuachu is je topschutter en heeft pas één match geleden zijn eerste strafschop gemist. Laat hem ze dan toch maar nemen. Het is ook niet dat hij de bal tegen Charleroi hoog heeft overgejaagd, die tweede was gewoon geweldig gepakt."

LEES OOK: Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

Is Van den Brom nog de juiste man voor Genk?

Meest recent

Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

24
24
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

7
7
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

77
77
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

29
29
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

66
66
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

27
27
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

117
117
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

61
61
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

304
304
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

48
48
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

31
31
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

32
32
Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

44
44
Doku zet comeback in: City op valreep naar bekerfinale

Manchester City heeft nog altijd uitzicht op de Engelse treble. Het plaatste zich zaterdagavond ...

35
35
Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Club Brugge en zijn sterspeler staan opnieuw lijnrecht tegenover elkaar. De spanningen van afgelopen ...

636
636
Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt morgen buur Union SG het leven zuur te maken. De Brusselaars kunnen maar best ...

157
157
Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaan Konstantinos Karetsas en Zakaria El Ouahdi de club in de zomer verlaten. Dat lijkt ...

137
137
Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

142
142
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

106
106
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

111
111
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. Er komen steeds meer namen naar ...

199
199
Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Om 16u stonden er een aantal duels op het programma in de Premier League. Vooral de matchen van ...

54
54
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

In de Europe Play-Offs namen OH Leuven en Sporting Charleroi om 16u tegen elkaar op. Beide ploegen ...

11
11
Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

105
105
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

105
105

Meer sportnieuws