City pakt zijn revanche tegen defensief Chelsea

240 stemmen
City pakt zijn revanche tegen defensief Chelsea

In de Premier League heeft Chelsea FC zijn eerste nederlaag van het seizoen geleden. Manchester City nam op gepaste wijze revanche voor de verloren Champions League-finale van vorig seizoen door met 0-1 te winnen op Stamford Bridge. Romelu Lukaku kwam amper in het stuk voor en ook Kevin De Bruyne speelde een vrij anonieme wedstrijd. Verder verloor Manchester United in extremis van Aston Villa.


In Londen stelde de eerste helft weinig voor, dat kwam vooral door de defensieve houding van de thuisploeg. Na de pauze kwam de winnende treffer van Gabriel Jesus. De Braziliaan wist de blauwe muur te slopen door via het been van middenvelder Jorginho, met het nodige geluk dus, binnen te prikken achter doelman Edouard Mendy. Chelsea probeerde nog wel terug te komen tot een gelijke stand, maar doelman Ederson hield namens City zijn doel schoon.

Lukaku speelde door de aanpak van coach Thomas Tuchel vaak op een eiland en had het ook behoorlijk lastig met zijn tegenstander Ruben Dias. De Bruyne werd dan weer in een behoorlijk hoge rol uitgespeeld en verspeelde veel energie met druk zetten. Halfweg de eerste helft werd hij ook naar de kant gehaald.

PIJNLIJKE NEDERLAAG UNITED
Manchester United verloor zeer verrassend van middenmoter Aston Villa. Twee minuten voor tijd maakte verdediger Kortney Hause de enige goal van een verder vrij saai duel. In de blessuretijd miste Bruno Fernandes tot overmaat van ramp nog een strafschop. Niet landgenoot Cristiano Ronaldo, maar Fernandes mocht hem nemen: zijn poging ging echter huizenhoog over. Een serieuze dreun dus voor coach Ole Gunnar Solskjaer.

Jesus scoorde de enige treffer in Chelsea-City:

LEES OOK: 'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

🚀

Wie is volgens u de grootste titelfavoriet?

Meest recent

‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

28
28
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

71
71
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

21
21
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

17
17
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

20
20
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

128
128
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

447
447
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

164
164
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

64
64
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

128
128
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

35
35
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

685
685
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

122
122
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

129
129
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

93
93
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

477
477
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

400
400
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

431
431
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

260
260
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

374
374
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

738
738
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

548
548
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

46
46
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

280
280
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

840
840

Meer sportnieuws