City pakt zijn revanche tegen defensief Chelsea

door
City pakt zijn revanche tegen defensief Chelsea

In de Premier League heeft Chelsea FC zijn eerste nederlaag van het seizoen geleden. Manchester City nam op gepaste wijze revanche voor de verloren Champions League-finale van vorig seizoen door met 0-1 te winnen op Stamford Bridge. Romelu Lukaku kwam amper in het stuk voor en ook Kevin De Bruyne speelde een vrij anonieme wedstrijd. Verder verloor Manchester United in extremis van Aston Villa.


In Londen stelde de eerste helft weinig voor, dat kwam vooral door de defensieve houding van de thuisploeg. Na de pauze kwam de winnende treffer van Gabriel Jesus. De Braziliaan wist de blauwe muur te slopen door via het been van middenvelder Jorginho, met het nodige geluk dus, binnen te prikken achter doelman Edouard Mendy. Chelsea probeerde nog wel terug te komen tot een gelijke stand, maar doelman Ederson hield namens City zijn doel schoon.

Lukaku speelde door de aanpak van coach Thomas Tuchel vaak op een eiland en had het ook behoorlijk lastig met zijn tegenstander Ruben Dias. De Bruyne werd dan weer in een behoorlijk hoge rol uitgespeeld en verspeelde veel energie met druk zetten. Halfweg de eerste helft werd hij ook naar de kant gehaald.

PIJNLIJKE NEDERLAAG UNITED
Manchester United verloor zeer verrassend van middenmoter Aston Villa. Twee minuten voor tijd maakte verdediger Kortney Hause de enige goal van een verder vrij saai duel. In de blessuretijd miste Bruno Fernandes tot overmaat van ramp nog een strafschop. Niet landgenoot Cristiano Ronaldo, maar Fernandes mocht hem nemen: zijn poging ging echter huizenhoog over. Een serieuze dreun dus voor coach Ole Gunnar Solskjaer.

Jesus scoorde de enige treffer in Chelsea-City:

LEES OOK: 'Ruildeal bezorgt Noah Sadiki nieuwe sprookjestransfer'

Wie is volgens u de grootste titelfavoriet?

Meest recent

‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

58
58
Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

59
59
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

176
176
‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

De Belgische clubs zijn druk in de weer op de wintermercato. Ook Westerlo staat op het punt om ...

19
19
Beckham-familie ontploft na onthullingen van Brooklyn

Wat jarenlang verborgen bleef achter perfect gestylede familiefoto’s, spat nu genadeloos ...

62
62
Anderlecht kondigt definitieve wintertransfer aan

RSC Anderlecht is zich aan het roeren op de wintermercato. De doelmannencarrousel staat nu ook op ...

162
162
‘KAA Gent wil stunten: strijd met AC Milan om toptalent’

De wintermercato gaat nog even door en de Belgische clubs zijn nog naarstig op zoek naar ...

99
99
‘STVV pakt ferm uit: KAA Gent en Standard verweesd’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

118
118
Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door de overstap te maken van Lokeren naar Patro Eisden. ...

445
445
'Schoktransfer Jashari: Gouden Schoen in weegschaal met Duivel'

Ardon Jashari won anderhalve week geleden de Gouden Schoen, maar mede door blessureleed is zijn ...

170
170
'Club Brugge verrast: derde wintervertrekker staat klaar'

Bij Club Brugge kijken de supporters reikhalzend uit naar de eerste aanwinsten van de ...

384
384
"Verdachte actie van Visser" - Anderlecht tóch bestolen?

RSC Anderlecht liep zondag opnieuw averij op in de eigen competitie en verloor met 4-2 op het veld ...

383
383
Kairat Almaty - Club Brugge op televisie: kijkers opgelet

Na een winterslaap van een tweetal maanden, trekt de Champions League zich dinsdag weer op gang. ...

490
490
'Ruildeal bezorgt Noah Sadiki nieuwe sprookjestransfer'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

185
185
'De Condé in actie: bod voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk is met een flinke domper aan de tweede seizoenshelft begonnen en verloor afgelopen weekend ...

371
371
Hein confronteert Verhaeghe: "Vind dat zwak als coach"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

294
294
‘Anderlecht verstomt: absurde cashdeal voor nieuwe spits’

Anderlecht zet onverwacht een grote stap voor een nieuwe 9. Er ligt een stevige cashdeal klaar, maar ...

543
543
'Club Brugge-bestuur beslist over job Ivan Leko'

Club Brugge is met een dubbele opdoffer aan de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Ivan Leko zal ...

621
621
'Noa Lang genadeloos gedumpt: Napoli schakelt meteen door'

Amper een half jaar na zijn komst, loopt het avontuur van Noa Lang bij SSC Napoli voorlopig op zijn ...

89
89
'Tweede wintertransfer Anderlecht rond: financiële details gelekt'

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een behoorlijk kalme wintermercato en rondde nog maar ...

433
433
Club onder immense druk: Leko grijpt in met basiself

Dinsdag komt ook de Champions League uit zijn winterslaap en daarbij staat Club Brugge meteen ...

294
294
Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

319
319
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

382
382
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

375
375
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

607
607

Meer sportnieuws