Clement tempert verwachtingen rond Izquierdo en Vormer

door
Clement tempert verwachtingen rond Izquierdo en Vormer

Vrijdagavond trapt Club Brugge de negende speeldag in de Jupiler Pro League op gang met een thuiswedstrijd tegen OH Leuven. Op die manier heeft het ook voldoende tijd om zich klaar te stomen voor de uitwedstrijd in de Champions League van dinsdag tegen RB Leipzig, maar daarover wou Philippe Clement het op zijn persconferentie donderdag nog niet hebben. Waarover de trainer dan wél sprak, kan je hieronder lezen.


De revalidatie van José Izquierdo: "Zijn herstel verloopt positief, er valt een evolutie te zien van week tot week. Maar dat betekent niet dat je hem in de komende weken al fit moet verwachten. Hij kan al veel dingen doen met de kinés en af en toe zelfs een beetje buiten met de bal, maar hij heeft nog een lange weg af te leggen."

De blessure van Ruud Vormer: "Het gaat al veel beter met zijn achillespees. Ruud is zelf ook superenthousiast en hij kon vandaag al de rondo in de opwarming meedoen zonder last. Hij zei me dat hij al weken niet meer zo vlot uit zijn bed geraakt was, want het was blijkbaar toch al een paar weken dat die achillespees stijf was bij het opstaan. De verwachting is dat hij in de loop van volgende week weer aansluit. Of dat in het begin of aan het einde zal zijn, dat zullen we zien. We willen geen risico nemen. OHL zal hij sowieso missen, Leipzig zal ook kort dag worden."

Andere blessures: "Providence is nog out, maar dat weten jullie. Verder zijn er geen nieuwe blessures te melden."

De ontwikkeling van Sowah: "Kamal voelt zich al goed thuis, daarvoor moet ik ook de spelersgroep en iedereen die voor Club Brugge werkt danken. Dat heeft hij ook nodig om goed te kunnen functioneren. Op fysiek vlak heeft hij zich snel aangepast en hij heeft ook kwaliteiten die in ons spel passen. De komende maanden willen we wel nog werken aan een aantal zaken, zoals zijn scorend vermogen. Als hij dat nog kan opkrikken, kan hij nog een grote stap zetten in zijn carrière."

Wesley: "Ik heb hem nog gekend toen hij hier binnenkwam, hij moet toen 18 geweest zijn. Natuurlijk is hij sindsdien veranderd, hij is volwassener geworden. Maar als persoon is hij niet heel hard veranderd omdat hij in de Premier League heeft gespeeld."

De start van het seizoen: "Natuurlijk staan we liever eerste dan veel lager in de stand. Maar het was een hobbelige start, met goede en minder goede momenten en soms onnodig puntenverlies. Daar hebben we lessen uit getrokken. Maar als je ziet dat we nu eerste staan, dan wil dat zeggen dat niemand een perfecte start genomen heeft."

De 6-1 in Gent: "We hebben natuurlijk duidelijk besproken wat daar fout gelopen is. Je ziet dat er sindsdien ook een duidelijke reactie geweest is. Er is meer standvastigheid in de ploeg gekomen."

LEES OOK: Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Moet Club er alles aan doen om Vormer klaar te stomen voor Leipzig?

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

50
50
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

138
138
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

117
117
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

136
136
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

246
246
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

71
71
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

580
580
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

293
293
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

148
148
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

305
305
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

211
211
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

373
373
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

354
354
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

479
479
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

214
214
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

105
105
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

413
413
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

381
381
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

149
149
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

293
293
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

224
224
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

301
301
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

167
167

Meer sportnieuws