Clement voorspelt toptransfer bij Club Brugge

door
Clement voorspelt toptransfer bij Club Brugge

Club Brugge kon zich als landskampioen rechtstreeks plaatsen voor de groepsfase van de Champions League. Door de bijzonder zware loting lijken de sportieve kansen dit jaar echter minimaal. Maar de landskampioen profiteert op verschillende andere manieren van zijn deelname aan het kampioenenbal.


Ten eerste is er het financiële aspect. Zo is Club voor nu al verzekerd van minstens 24 miljoen euro en dat bedrag kan nog flink toenemen naargelang de resultaten. Daarnaast is er ook het prestige. De wedstrijd tegen PSG alleen al wordt bekeken in alle hoeken van de wereld, indien Blauw-Zwart een goede indruk maakt zal zowat elke voetballiefhebber dat gezien hebben. En ten derde kunnen de spelers hun marktwaarde gevoelig opkrikken. Want waar Club Brugge afgelopen zomer enkel Odilon Kossounou zag vertrekken, kiezen komende zomer allicht wat meer sterkhouders voor een nieuwe stap.

Met name Noa Lang lijkt bezig aan zijn laatste maanden in Brugge. Iets waar ook Philippe Clement vanuit gaat. In een uitgebreid interview met Het Laatste Nieuws laat hij verstaan dat de Nederlander sowieso niet zal vertrekken tijdens de wintermercato. Maar na het seizoen zet hij de stap normaal gezien wel. En Clement ziet hem zelfs meteen naar een Europese topclub trekken. "Als Noa stappen blijft zetten, acht ik hem in staat om volgende zomer naar een grote club in een grote competitie te gaan. Ik denk dat zoiets mogelijk is", aldus Clement.

LEES OOK: Reactie Lukaku zegt alles: Noa Lang krijgt Italianen stil

Denkt u dat Lang meekan aan de Europese top?

Meest recent

Club doet gouden zet: bliksemvertrek voor topaanwinst?

In de Champions League gaat Club Brugge woensdagavond op bezoek bij Sporting CP. Voor de spelers ...

36
36
DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

171
171
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

178
178
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

208
208
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

199
199
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

235
235
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

60
60
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

264
264
Opzienbarend trainersplan Antwerp: fraaie naam genoemd

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

232
232
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

253
253
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

173
173
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

337
337
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

139
139
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

107
107
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

163
163
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

288
288
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

547
547
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

532
532
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

52
52
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

311
311
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

260
260
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

79
79
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

211
211
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

569
569
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

234
234

Meer sportnieuws