Clement voorspelt toptransfer bij Club Brugge

door
Clement voorspelt toptransfer bij Club Brugge

Club Brugge kon zich als landskampioen rechtstreeks plaatsen voor de groepsfase van de Champions League. Door de bijzonder zware loting lijken de sportieve kansen dit jaar echter minimaal. Maar de landskampioen profiteert op verschillende andere manieren van zijn deelname aan het kampioenenbal.


Ten eerste is er het financiële aspect. Zo is Club voor nu al verzekerd van minstens 24 miljoen euro en dat bedrag kan nog flink toenemen naargelang de resultaten. Daarnaast is er ook het prestige. De wedstrijd tegen PSG alleen al wordt bekeken in alle hoeken van de wereld, indien Blauw-Zwart een goede indruk maakt zal zowat elke voetballiefhebber dat gezien hebben. En ten derde kunnen de spelers hun marktwaarde gevoelig opkrikken. Want waar Club Brugge afgelopen zomer enkel Odilon Kossounou zag vertrekken, kiezen komende zomer allicht wat meer sterkhouders voor een nieuwe stap.

Met name Noa Lang lijkt bezig aan zijn laatste maanden in Brugge. Iets waar ook Philippe Clement vanuit gaat. In een uitgebreid interview met Het Laatste Nieuws laat hij verstaan dat de Nederlander sowieso niet zal vertrekken tijdens de wintermercato. Maar na het seizoen zet hij de stap normaal gezien wel. En Clement ziet hem zelfs meteen naar een Europese topclub trekken. "Als Noa stappen blijft zetten, acht ik hem in staat om volgende zomer naar een grote club in een grote competitie te gaan. Ik denk dat zoiets mogelijk is", aldus Clement.

LEES OOK: Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

Denkt u dat Lang meekan aan de Europese top?

Meest recent

'Standard met grote plannen: fans mogen dromen'

Standard kent alweer een matig seizoen. De Rouches blijven een grijze club, wat niet past bij het ...

5
5
Hasi doet na STVV een transferoproep aan Renard

Bij RSC Anderlecht haalden ze opgelucht adem. Het won met 2-1 van STVV en dat was verdiend. De ...

57
57
Uitblinker bij STVV: "Geen spijt dat ik ben gebleven"

STVV is aan een enorm goed seizoen bezig. Dat heeft als gevolg dat heel wat spelers interesse ...

13
13
Transferbommetje: "Heb geen gesprekken gevoerd met AA Gent"

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. Er werd snel een overeenkomst gevonden met ...

28
28
Bastien (ex-Standard) zorgt voor geweldig moment in Eredivisie

Samuel Bastien kwam in de Jupiler Pro League nog uit voor Anderlecht en Standard, maar is intussen ...

37
37
Anderlecht benadeeld? Hazard duidelijk over penaltyfase

Anderlecht heeft zaterdagavond de topper tegen STVV naar zich toe weten te trekken, maar daarvoor ...

218
218
Late own-goal behoedt Arsenal voor blamage

Arsenal heeft zaterdagavond maar net een blamage vermeden. Het kwam bijzonder dicht bij ...

18
18
Lotto Park jubelt: Anderlecht toont karakter tegen STVV

Na een aangename topper heeft Anderlecht zich herpakt van de zware nederlaag in 'T Kuipje. Het team ...

236
236
La Louvière kondigt nu al eerste winterse vertrekker aan

Lange tijd wist La Louvière te verbazen en weg te blijven uit de gevarenzone, maar de laatste ...

51
51
'Duranville schiet zichzelf in de voet bij Dortmund'

Het wordt uitkijken naar wat er tijdens de wintermercato zal gebeuren met Julien Duranville. Het ...

112
112
PSV doet geweldige zaak na absoluut spektakelstuk

In de Eredivisie heeft PSV zaterdag een uitstekende zaak gedaan in de titelstrijd. Het pakte de drie ...

28
28
Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

In de Challenger Pro League moet Beerschot voorlopig de rol lossen bovenin. Een uitgekookt Patro ...

58
58
Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Zulte Waregem is bezig aan een zeer bizarre reeks. Het gaf zaterdag tegen La Louvière in de ...

85
85
Charleroi mag ook deze 1A-coach vergeten

Deze week was er weer een stevige trainerswals in de Jupiler Pro League. Club Brugge zette Nicky ...

60
60
Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

41
41
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

18
18
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

82
82
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

36
36
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

69
69
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

734
734
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

240
240
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

303
303
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

100
100
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

586
586
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

20
20

Meer sportnieuws