POLL: Welke Rode Duivel was de beste man in Estland?

door
POLL: Welke Rode Duivel was de beste man in Estland?

De Rode Duivels hebben hun eerste interland sinds de uitschakeling op het EK al winnend afgesloten. Zo haalden de mannen van bondscoach Roberto Martinez het donderdagavond met duidelijke 2-5-cijfers op het veld van Estland. Een aantal spelers lieten daarbij een sterke indruk achter.


Door de afwezigheid van een aantal vaste waarden, kregen verschillende reserven de kans om zich te bewijzen vanaf de aftrap. Onder meer Hans Vanaken startte. De spelmaker van Club Brugge zag er niet goed uit bij de eerste tegengoal maar herpakte zich met onder meer een goal en assist. Ook Alexis Saelemaekers ging de mist in bij de 1-0, maar speelde vervolgens een erg gretige en dreigende partij. Bovendien vormde hij op rechts een goed duo met Leandro Trossard.

Van de sterkhouders drukte de onvermijdelijke Romelu Lukaku dan weer zijn stempel met twee goals, hij blijft zijn straffe cijfers maar verder opkrikken. Eden Hazard pakte dan weer uit met enkele knappe acties. Zijn fysieke problemen lijken tot het verleden te behoren. Ook Axel Witsel speelde op het middenveld zijn match, terwijl Yannick Carrasco flitsen liet zien aan de linkerflank.

Maar wie was nu de beste Duivel op het veld? Laat je mening gelden en reageer via onderstaande poll!

LEES OOK: Vanzeir doet boekje open over reserverol bij Cercle

Wie was voor u de beste man bij de Duivels?

Meest recent

AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

57
57
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

60
60
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

70
70
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

85
85
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

24
24
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

72
72
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

359
359
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

51
51
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

56
56
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

111
111
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

64
64
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

202
202
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

128
128
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

137
137
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

97
97
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

621
621
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

48
48
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

321
321
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

35
35
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

117
117
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

44
44
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

103
103
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

95
95
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

67
67
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

568
568

Meer sportnieuws