UPDATE 21u45
Ook vanuit Frankrijk wordt het bod van Real nu bevestigd, maar journalist Julien Maynard voegt er wel meteen aan toe dat PSG de aanbieding naast zich neergelegd heeft. De verwachting is wel dat de Koninklijke de komende dagen nog een nieuw en verbeterd bod zal uitbrengen, schijft Get French Football News dan weer.
De situatie van Mbappé lijkt alvast voor verdeeldheid te zorgen in Parijs. Santi Aouna stelt immers dat voorzitter Nasser Al-Khelaïfi resoluut tegen een verkoop van zijn sterspeler gekant is, maar dat technisch directeur Leonardo wél wil meewerken aan een transfer. Het verdere verloop van deze soap zal dus bepaald worden door welk kamp zijn stempel zal drukken.
Comme annoncé par plusieurs médias espagnol, le Real Madrid a formulé une offre de 160M€ pour recruter Kylian Mbappé. Confirmé par le club madrilène.
— Julien Maynard (@JulienMaynard) August 24, 2021
Cette première offre a été refusée par le PSG. #Mercato @telefoot_TF1
À noter que Nasser Al-Khelaïfi 🇶🇦 a toujours été ferme et ne souhaite pas vendre Kylian Mbappé 🇫🇷.
— Santi Aouna (@Santi_J_FM) August 24, 2021
Leonardo 🇧🇷 est quant à lui ouvert depuis plusieurs mois à une vente du prodige français. pic.twitter.com/Nsmr3EWuRN
LEES OOK: 'Anderlecht verrast voor Club Brugge: Taravel grijpt in'
Jannick Lanckriet