Club Brugge doet na overwinningen op Racing Genk en RSC
Anderlecht weer helemaal mee voor de titel. Zondag wacht
Blauw-Zwart een thuisduel met Lokeren. Trainer Juan Carlos Garrido beseft dat de resterende wedstrijden van cruciaal belang zijn en wil strijd zien bij zijn manschappen.
"Iedereen kent hopelijk het belang van het duel tegen Lokeren. De resterende matchen zijn allemaal sleutelwedstrijden. Ik wil dat ze voor elke bal vechten", zegt Garrido tegenover
Het Nieuwsblad. "Na onze overwinningen tegen Racing Genk en Anderlecht staan we net iets comfortabeler in de rangschikking, maar eigenlijk heb ik dat niet graag. De vorige matchen waren op leven en dood. Daar hou ik van. Na een paar slechte resultaten kregen onze spelers een wake-upcall."
Club Brugge mist zondag een viertal verdedigers. De kans is aanwezig dat Garrido zondag start met Michael Almebäck in de basis. Eerder kreeg de achterhoedespeler nog te horen dat hij mocht vertrekken. "Almebäck heeft zich altijd op en top als prof gedragen. Wat zijn trainingsarbeid betreft gaf ik hem altijd 10 op 10. Ik ben hem dan ook altijd blijven aanmoedigen. Zondag moest hij tegen Anderlecht in ondankbare omstandigheden invallen. Ik had hem gevraagd om de mandekking op Suarez te verzorgen. Ondanks alles heeft hij het prima gedaan."
LEES OOK:
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in