Moeskroen geeft clubloze Dekuyper een kans

door
Moeskroen geeft clubloze Dekuyper een kans

Het lijkt Moeskroen menens om dit seizoen een woordje mee te spreken in 1B. Eerder vandaag stelden Les Hurlus al Frédéric Duplus voor. En nu krijgt ook de clubloze Calvin Dekuyper een plaats in A-kern van Enzo Scifo.


De middenvelder met een verleden bij Cercle Brugge tekende voor één jaar, met een optie op een bijkomend jaar.  De 21-jarige geboren Oostendenaar stroomde bij de Vereniging vanuit de jeugd door naar de eerste ploeg. Daar speelde hij uiteindelijk elf duels in de Jupiler pro League en één in de Croky Cup.

Moeskroen hoopt dat Dekuypere met zijn fysieke kwaliteiten van groot belang kan zijn op Le Canonnier. "Zijn lengte, 1m90, zou het middenveld van Moeskroen kunnen ontlasten, vooral in het verdedigende gedeelte", lezen we immers op de clubwebstek. Dekuyper zat sinds 1 juli zonder club, nadat zijn contract bij Cercle Brugge afgelopen was.  

JOUW MENING TELT:
Goede aanwinst voor Moeskroen?

Meest recent

'Wilmots blijft gaan: wéér oude bekende naar Standard'

Er lijkt geen rem te staan op het enthousiasme van Marc Wilmots in zijn eerste weken als sportief ...

25
25
Andries Ulderink duikt meteen op bij nieuwe club

Antwerp beleefde een teleurstellend einde van het seizoen. Het slaagde er in de play-offs niet in om ...

35
35
'Real Madrid troeft PSG af voor nieuwe sensatie'

Real Madrid is na een seizoen zonder hoofdprijzen van plan om stevig uit te halen op de ...

31
31
'Genk krijgt forse concurrentie in strijd om Penders'

KRC Genk bleef dit seizoen uiteindelijk ontgoocheld achter, nadat het in de play-offs een inzinking ...

65
65
'Anderlecht incasseert welkome extra miljoenen'

Anderlecht was de voorbije weken al behoorlijk actief op de transfermarkt, want met Cedric ...

618
618
Standard geeft dé reden voor vertrek Leko: "Deden voorstel"

Ivan Leko werd vandaag voorgesteld als de nieuwe trainer van AA Gent. Hij tekende er voor drie ...

249
249
Martens verklapt het grote verschil tussen Courtois en Sels

Guy Martens is sinds kort officieel de keeperstrainer van de Rode Duivels. De voormalige ...

172
172
Duiventil Anderlecht: een ongezien personeelsverloop

RSC Anderlecht blijft een duiventil pur sang. De Brusselaars zien Kenneth Bornauw vertrekken. De CEO ...

512
512
Ivan Leko heeft nieuwe Belgische club officieel beet

De kogel is door de kerk. Ivan Leko is niet langer de trainer van Standard. De Kroatische trainer is ...

285
285
Wilmots haalt oude bekende terug naar Standard

Standard is bezig met een totale schoonmaak. Ook bij de jeugd. De Rouches hebben daar een oude ...

88
88
'Belgische club doet bod op Noorse centrumspits'

Het regent transfergeruchten omtrent Belgische clubs. Ze speuren heel de wereld af naar versterking ...

119
119
Borkelmans keihard voor Duivels duo: "Niet meer oproepen"

De Rode Duivels zijn begonnen met hun voorbereiding op hun eerste kwalificatiematchen voor het WK ...

747
747
Bommetje bij Anderlecht: sleutelpion kondigt vertrek aan

Het is voor Anderlecht alweer een woelig seizoen geweest, met verschuivingen op alle niveau's in de ...

699
699
'Standard schakelt meteen door: nieuwe coach in aantocht'

Het zijn zeer drukke tijden bij Standard. Kersvers sportief directeur Marc Wilmots maakt volop werk ...

733
733
'David Hubert zet grote stap richting terugkeer in JPL'

De trainerscarrière van David Hubert nam in het afgelopen jaar een zeer opmerkelijke vlucht. ...

186
186
Maar liefst 3 Belgen genomineerd voor Frans Talent van het Jaar

De Rode Duivels zitten momenteel in een overgangsfase, maar er lijkt toch weer een talentvolle ...

66
66
'Antwerp of AA Gent: Leko heeft keuze gemaakt'

Voor de start van het seizoen was de verwachting dat Standard nog zou moeten knokken om het behoud, ...

306
306
Van Bommel’s geheime deal? Antwerp-legende klaar voor mega-transfer!

Goed twee jaar geleden zorgde Mark van Bommel voor een Antwerps sprookje. The Great Old greep zowaar ...

364
364
'Union kan alweer cashen: transfersom tot 20 miljoen euro'

Union zal zich volgend seizoen verrijken met de vetpotten van de Champions League, maar dat betekent ...

75
75
Lokonga onthult voor welke club hij komend seizoen wil spelen

In november pakte Albert Sambi Lokonga zijn tweede cap bij de Rode Duivels, meer dan drie jaar na ...

120
120
Union stoomt zich met knalaffiches klaar voor nieuw seizoen

Bij Union zijn ze wellicht nog altijd aan het bekomen van de spetterende apotheose van hun seizoen, ...

91
91
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp slaat toe, Club haalt oude bekende terug'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

793
793
‘Belgische clubs strijden om transfervrije opportuniteit’

De Belgische clubs zijn de transfermarkt aan het afspeuren om komende zomermercato uit te pakken. ...

344
344
Here we go: ‘City heeft verrassende opvolger De Bruyne beet'

Manchester City nam afscheid van Kevin De Bruyne. De Rode Duivel was tien jaar lang een absolute ...

134
134
Club-schandaal achtervolgt Noa Lang: toptransfer geschrapt?

Noa Lang maakte afgelopen seizoen indruk bij PSV, maar in het verleden maakte de buitenspeler furore ...

200
200

Meer sportnieuws