Felice Mazzu is in de wolken met zijn terugkeer bij Charleroi. De trainer, in het verleden actief in de jeugd van Charleroi, werd donderdag door de eersteklasser aangesteld als eindverantwoordelijke. Mazzu brak als speler nooit door bij Charleroi, maar als trainer hoopt de Belg wel te slagen bij
De Zebra's.
"Ik wil de supporters hier overtuigen door offensief voetbal te brengen met twee spitsen", tekende
Het Laatste Nieuws op uit de mond van de 47-jarige Mazzu. "Het is ook de bedoeling dat er zoveel mogelijk eigen jeugd doorbreekt. Daarom zal ik met alle jeugdverantwoordelijken overleggen om bij de jeugd dezelfde strategie te bepalen als bij de eerste ploeg."
Mazzu was eerder dit seizoen als hoofdtrainer werkzaam bij WS Woluwé. Met de tweedeklasser presteerde de veertiger hoge ogen, maar Mazzu besloot de noodlijdende club onlangs te verlaten wegens de financiële problemen. De oefenmeester is blij dat hij spoedig een nieuwe werkgever heeft gevonden. "Ik ben fier dat ik trainer kan zijn van deze grote club."
"Ik heb er geen spijt van dat ik vorig jaar niet inging op een voorstel van Standard, want ik werkte toen nog aan een project met Woluwé. Nu begin ik aan een project van drie jaar met Charleroi. We moeten ieder seizoen progressie maken en op termijn een outsider worden voor deelname aan Play-Off l. Ik wil beter doen dan dit seizoen. Dat wil zeggen: meedraaien in de linkerkolom van de klassering."
LEES OOK:
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in