Bij KRC Genk waren ze al snel klaar met een aantal transfers. Toch mogen de fans van de bekerwinnaar nog uitkijken naar een extra speler. Sportief directeur Dimitri De Condé laat weten dat er nog een spits zal aangetrokken worden.
"Mijn huiswerk is nog niet klaar. Zoals iedereen weet is het spitsdossier het moeilijkste en we weten niet wat er gaat gebeuren. Zelfs als Paul Onuachu blijft, zal er daar nog iets bijkomen", zei De Condé aan Sporza. Genk heeft met Paul Onuachu en Cyriel Dessers momenteel twee centrumspitsen.
De afgelopen weken werd Racing Genk hardnekkig gelinkt aan Ike Ugbo. De aanvaller maakte furore bij Cercle Brugge, dat hem vorig jaar huurde van Chelsea. Bij die club mag hij dus vertrekken en The Blues zouden ongeveer 5 miljoen euro willen voor de spits. Ook de Braziliaanse aanvaller Rodrigo Muniz van Flamengo werd weken geleden nog stevig aan Genk gelinkt.
LEES OOK:
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"